Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Fjord-O 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O 2018
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Odda OL
Dato: onsdag 4 juli 2018 - søndag 8 juli 2018

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

N-åpen

1 630 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ranveig BergsetIL Vetenutenfor konkurranse
Nora Ryen BertelsenOdda OLutenfor konkurranse
Heine BrunborgOdda OLutenfor konkurranse
Iver BrunborgOdda OLutenfor konkurranse
Iris Popsueva BuanesTIF Vikingutenfor konkurranse
Sigve Popsuev BuanesTIF Vikingutenfor konkurranse
Synne Stigen BygglandHøydalsmo ILutenfor konkurranse
Emma DigranesOdda OLutenfor konkurranse
Jonah E. DigranesOdda OLutenfor konkurranse
Sara E. DigranesOdda OLutenfor konkurranse
Rannveig Elisa EenVoss ILutenfor konkurranse
Vegard Solheim EideOdda OLutenfor konkurranse
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubbutenfor konkurranse
Troels Riis FremmersvikNOTEAMutenfor konkurranse
Markus M. HellandEgersund OKutenfor konkurranse
Emma Fitjar HjelleFitjar ILutenfor konkurranse
Jon Fitjar HjelleFitjar ILutenfor konkurranse
Ola Fitjar HjelleFitjar ILutenfor konkurranse
Eskil HobølOppsal Orienteringutenfor konkurranse
Anna F. HøysæterWing OKutenfor konkurranse
Mads Rørlien JevanordFossum IFutenfor konkurranse
Michelsen JzakFitjar ILutenfor konkurranse
Torstein A. KristensenOdda OLutenfor konkurranse
Sara-Sofie  Larsen SimonsenOK Østutenfor konkurranse
Signe Lie-HansenTIF Vikingutenfor konkurranse
Sigurd Oma LøyningOdda OLutenfor konkurranse
Ruben M. HellandEgersund OKutenfor konkurranse
Ainhoa MarhaugIL Gularutenfor konkurranse
Dennis MichelsenFitjar ILutenfor konkurranse
Kristian MorkNotodden OLutenfor konkurranse
Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Jens Vonen SvaeSarpsborg OLutenfor konkurranse
Ingrid SveenHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Emil Solheim ØyreOdda OLutenfor konkurranse

D -10

2 030 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Johana CechovaKOS Tesla Brnoutenfor konkurranse
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Triana K. NerhusIL Strand-Ulvutenfor konkurranse
Astrid ReuschHeming Orienteringutenfor konkurranse
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)utenfor konkurranse

D 11-12

2 030 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sigrid Schmitt GranHalden SKutenfor konkurranse
Julie M HellandEgersund OKutenfor konkurranse
Anna Fitjar HjelleFitjar ILutenfor konkurranse
Rannveig Oma LøyningOdda OLutenfor konkurranse
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)utenfor konkurranse
Aoife RotheryBig Foot Orienteersutenfor konkurranse
Claudia SamuelsbergHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubbutenfor konkurranse
Ingrid SteinslandFredrikstad SKutenfor konkurranse
Miriam SveenHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Sandra Sofie TømtIL Imåsutenfor konkurranse
Karina Solheim ØyreOdda OLutenfor konkurranse

D 11-12N

1 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringutenfor konkurranse

D 13-14

2 770 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Alva ErssonIFK Mora OKbrutt
Guro FemsteinevikVaregg Fleridrettbrutt
Sara HetlandHaugesund IL Orienteringbrutt
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubbbrutt
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SKbrutt
Selma SteinsvågHaugesund IL Orienteringbrutt
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo ILbrutt
Martha WisløffAsker Skiklubbbrutt

D 13-16C

2 030 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Stella S. DahleFana ILbrutt
Eline Fitjar HjelleFitjar ILbrutt
Mari Fitjar HjelleFitjar ILbrutt
Maria Helena MarhaugClub Orientacion Sant Joanbrutt
Mari StadsnesIL Gularbrutt

D 15-16

3 640 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Marieluise Schmitt GranHalden SKbrutt
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gularbrutt
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringbrutt
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringbrutt
Eline SchjervenLardal OLbrutt
Mina SchjervenLardal OLbrutt
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbbrutt
Kristine Bog VikaneFana ILbrutt

D 17-A kort

2 890 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sofie AarnesNydalens SKbrutt
Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubbbrutt
Berit BergsetGjø-Vard OLbrutt
Irene Kroken BergsetIL Vetenbrutt
Stine BjørkevollOdda OLbrutt
Randi MorkNotodden OLbrutt
Marion RyenOdda OLbrutt
Marion RyenOdda OLbrutt
Maj-Lisbet RønningFreidigbrutt
Sigrid Melander VieFossum IFbrutt

D 17-B

2 770 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ida Solheim EideOdda OLbrutt
Madli HjermannHaugesund IL Orienteringbrutt
Gunhild MyhrAsker Skiklubbbrutt
Kristin Repstad StoremyrIL Haukenbrutt

D 17-C

2 190 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tove EriksenBærums Skiklubbrutt
Mette FitjarFitjar ILbrutt
Ann Merete HandegårdVoss ILbrutt
Tone HandegårdVoss ILbrutt
Gry Sveri LierTIF Vikingbrutt
Victoria PopsuevaTIF Vikingbrutt
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)brutt
Linn WikstrømHaugesund IL Orienteringbrutt

D 17-18

3 960 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gularbrutt
Ida MonsenEgersund OKbrutt
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrettbrutt

D 19-20

4 130 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tonje Aasheim NymarkNTNUIbrutt
Anna ParsonsAuckland Orienteering Clubbrutt
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orienteringbrutt
Kristina VollHaugesund IL Orienteringbrutt
Margrethe WisløffAsker Skiklubbbrutt

D 21-

4 380 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Karen BjergaardNydalens SKbrutt
Trine BolstadGanddal ILbrutt
Bodil HelgerudHalden SKbrutt
Vigdis HobølOppsal Orienteringbrutt
Elin HögstrandIFK Göteborgbrutt
Britt Kari LegårdOdda OLbrutt
Helen MartinsenIL Gularbrutt
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringbrutt
Kate SalmonNorth West OCbrutt
Ingvild Rud SkjærstadNydalens SKbrutt
Christiane TrösseVaregg Fleridrettbrutt
Lisbeth VollHaugesund IL Orienteringbrutt
Emilie Westli AndersenLøten o-lagbrutt
Evine Westli AndersenLøten o-lagbrutt

D 35-

3 640 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Gerd Inger BrunborgOdda OLbrutt
Jane M HellandEgersund OKbrutt
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)brutt
Liv SchjervenLardal OLbrutt
Ilze VanagaOSVeikals.lvbrutt

D 45-

3 210 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tove AasheimVaregg Fleridrettbrutt
Cath ChalmersBig Foot Orienteersbrutt
Randi EngløkkHaugesund IL Orienteringbrutt
Hege FeiringIL Tyrvingbrutt
Kjersti Hausberg BjergaVikebygd ILbrutt
Annika LundströmSundbybergs IKbrutt
Kirsti LysakerFana ILbrutt
Katherine MossDelaware Valley Orienteering Abrutt
Marianne ReuschHeming Orienteringbrutt
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubbbrutt
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbbrutt
Anita SælevikHaugesund IL Orienteringbrutt
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubbbrutt

D 50-

2 890 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Anne Marit BjergaardNydalens SKbrutt
Åshild FlatebakkenIL Tyrvingbrutt
Britt Helene FossøyNotodden OLbrutt
Mai Helen LingaIL Gularbrutt
Heidi MyklemyrEiker OLbrutt
Rannveig NordhagenFana ILbrutt
Sigrun NygårdAsker Skiklubbbrutt
Birgitte TorbjørnsenIL Gularbrutt

D 55-

2 890 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Kirsti Grundnes BergIL Tyrvingbrutt
Gunhild BredesenVerdal OKbrutt
Hege FjellbirkelandIL Gularbrutt
Linda HanssenØstmarka OKbrutt
Marie HögstrandMarkbygdens OKbrutt
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)brutt
Dagrun MelkildHeming Orienteringbrutt
Ingrid RavnanOL Toten-Trollbrutt
Anne Grethe RustadRaumar Orienteringbrutt
Ingrid SandvollGneist, ILbrutt
Marianne Rud SkjærstadLøten o-lagbrutt
Elisabeth StrandhagenGöteborg Majorna OKbrutt
Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)brutt

D 60-

2 680 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Siren GreveBergens TFbrutt
Kjellaug GrødemVoss ILbrutt
Randi NilstadIL Tyrvingbrutt

D 65-

2 680 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Nina SoligardBergens TFbrutt
Aud I SpjelkavikIL Tyrvingbrutt
Kari StrandeRingerike OLbrutt

D 70-

2 370 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKbrutt
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubbbrutt
Bjørg GårdhammerFossekallen ILbrutt
Torhild Nesmann HalvorsenSøgne og Songdalen OKbrutt
Signe HeivollSøgne og Songdalen OKbrutt
Bjørg MostaulBø OLbrutt
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubbbrutt
Edel SlettemarkStord Orienteringbrutt
Margit Ryen SteenBø OLbrutt

H -10

2 030 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Harald Solheim EideOdda OLutenfor konkurranse
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubbutenfor konkurranse
Gitle FemsteinevikVaregg Fleridrettutenfor konkurranse
Magnus Rørlien JevanordFossum IFutenfor konkurranse
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Odin Vie StrislandFossum IFutenfor konkurranse
Filip SveenHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse

H 11-12

2 030 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Radan CechKOS Tesla Brnoutenfor konkurranse
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubbutenfor konkurranse
Sigurd HobølOppsal Orienteringutenfor konkurranse
Alfred F. HøysæterWing OKutenfor konkurranse
Jonas V MyklebostSandnes IL (Rogaland)utenfor konkurranse
Ole Magnus StoremyrIL Haukenutenfor konkurranse
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OLutenfor konkurranse
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubbutenfor konkurranse
Tollef TjentlandLardal OLutenfor konkurranse
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrettutenfor konkurranse

H 11-12N

1 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tveit ØysteinSuldal Orienteringslagutenfor konkurranse

H 13-14

2 770 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sindre Solheim EideOdda OLbrutt
Brage Bell LysakerFana ILbrutt
Andreas V MyklebostSandnes IL (Rogaland)brutt
Fridtjof ReuschHeming Orienteringbrutt
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)brutt
Bjørnar StavrumWing OKbrutt
Henrik Repstad StoremyrIL Haukenbrutt
Eirik Vie StrislandFossum IFbrutt
Sindre Vie StrislandFossum IFbrutt
Hallvard TjentlandLardal OLbrutt
Henrik Andreas TømtIL Imåsbrutt

H 13-16C

2 030 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Lars WikstrømHaugesund IL Orienteringbrutt

H 15-16

3 960 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubbbrutt
Eivind EngløkkHaugesund IL Orienteringbrutt
Magnus EngløkkHaugesund IL Orienteringbrutt
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringbrutt
Sven Bergset LangvikIL Vetenbrutt
Birk Bell LysakerFana ILbrutt
Jonas MyhrAsker Skiklubbbrutt
Henrik ReuschHeming Orienteringbrutt
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orienteringbrutt

H 15-16B

2 770 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Jakob RolfsnesFitjar ILbrutt
Jørgen WesterheimStord Orienteringbrutt
Johannes Solheim ØyreOdda OLbrutt

H 17-A kort

3 960 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ole Jørgen LegårdOdda OLbrutt
Rune Kristian MorkNotodden OLbrutt

H 17-B

2 770 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Lars Andreas EenVoss ILbrutt
Olav HellandEgersund OKbrutt
Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orienteringbrutt
Dag Abel SveenHaugesund IL Orienteringbrutt

H 17-C

2 190 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Knut AndersenLøten o-lagbrutt
Trond BrunborgOdda OLbrutt
Daniel RolfsnesFitjar ILbrutt

H 17-18

4 130 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Elias BergsetIL Vetenbrutt
Otto FemsteinevikVaregg Fleridrettbrutt
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orienteringbrutt
Trygve MyhrAsker Skiklubbbrutt
Trygve Nummedal OsFørde ILbrutt
Kristian PyttenKristiansand OKbrutt
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OLbrutt
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orienteringbrutt
Per Clemet WisløffAsker Skiklubbbrutt
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubbbrutt

H 19-20

4 380 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Knut KyrkjebøTIF Vikingbrutt

H 21-

5 120 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Morten  Bjerga SundliGanddal ILbrutt
Trygve BuanesTIF Vikingbrutt
Lars Danielsen HolenNydalens SKbrutt
Martin FemsteinevikVaregg Fleridrettbrutt
Bjørn Johannessen FieldGneist, ILbrutt
Olav Milian Schmitt GranNTNUIbrutt
Øyvind HelgerudHalden SKbrutt
Øyvind HyllesethSkien OKbrutt
Johannes HøysæterWing OKbrutt
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubbbrutt
Hendrik LappSogndal ILbrutt
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orienteringbrutt
Thor MellaOppsal Orienteringbrutt
Kenneth MydlandEgersund OKbrutt
Rune NygaardIL Gularbrutt
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)brutt
Håvard Nummedal OsFørde ILbrutt
Marius PyttenKristiansand OKbrutt
Dag Steinar RagvinBø OLbrutt
Oskar RøenVaregg Fleridrettbrutt
Halvor SaunesNydalens SKbrutt
Pål SkogedalAsker Skiklubbbrutt
Sturla StokkelandÅlgård Orienteringbrutt
Ragnar TonjerNydalens SKbrutt
Anders Tønnessen RødFana ILbrutt
Knut UtneFana ILbrutt
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettbrutt

H 35-

4 380 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Asbjørn BygglandHøydalsmo ILbrutt
Radovan CechKOS Tesla Brnobrutt
Juris DzenitisOSVeikals.lvbrutt
Ottar EideOdda OLbrutt
Vemund HansenTIF Vikingbrutt
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orienteringbrutt
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)brutt
Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubbbrutt
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orienteringbrutt
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OKbrutt

H 45-

4 130 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Arild H ClausenFreidigbrutt
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)brutt
Lars HenrikssonSundsvalls OKbrutt
Hans JevanordFossum IFbrutt
Jan KocbachFana ILbrutt
Svein-Erik KvameGanddal ILbrutt
Ørjan RavndalÅlgård Orienteringbrutt
Christian ReuschHeming Orienteringbrutt
Frode StrislandFossum IFbrutt
Jon Magne SvendsbøeVikebygd ILbrutt
Nikolay SytovMosmeridianbrutt
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbbrutt
Jens TjentlandLardal OLbrutt
Per Kristian TømtIL Imåsbrutt
Kenneth WesterheimStord Orienteringbrutt
Sverre WisløffAsker Skiklubbbrutt

H 50-

3 960 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Anders BergsetIL Vetenbrutt
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubbbrutt
Peter DirksenSauda Orienteringsklubbbrutt
John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orienteringbrutt
Tom Eirik EikangerIL Gularbrutt
Jan Richard EriksenAsker Skiklubbbrutt
Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrettbrutt
Bjørn Axel GranHalden SKbrutt
Harald HatlandVoss ILbrutt
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrettbrutt
Einar MartinsenVikebygd ILbrutt
Torkjel NesheimIL Tyrvingbrutt
Tore NymarkVaregg Fleridrettbrutt
Arne OkkenhaugVerdal OKbrutt
Rolf Atle RolfsnesFitjar ILbrutt
Ørjan TotlandTIF Vikingbrutt

H 55-

3 640 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Hallvard BergIL Tyrvingbrutt
Ivar BergsetIL Vetenbrutt
Jon Magne BratsethStord Orienteringbrutt
Sigurd EiknerFana ILbrutt
Tore Voss FagervoldBærums Skiklubbrutt
Anders FossøyNotodden OLbrutt
Geir FrøytlogEgersund OKbrutt
Terje HenriksenAsker Skiklubbbrutt
Bjørn HøllelandFana ILbrutt
Jan Petter LandeRocky Mountain Orienteering Clbrutt
Jens-Petter MarhaugClub Orientacion Sant Joanbrutt
Charlie ShahbazianChicago Area Orienteering Clubbrutt
Bjørn-Inge SkageGneist, ILbrutt
Torgeir StrandFana ILbrutt
Onno VerberneOL Toten-Trollbrutt

H 60-

3 210 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Gilles DeslandesOrientation Caennaisebrutt
Morten DåsnesRingerike OLbrutt
Bernt HeggøyVoss ILbrutt
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OKbrutt
Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orienteringbrutt
Carl Johan HögstrandMarkbygdens OKbrutt
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubbbrutt
Svein LingaIL Gularbrutt
Johan MagerøyFørde ILbrutt
Arvid MydlandEgersund OKbrutt
Stein MyhreBærums Skiklubbrutt
Alf PettersenIL Tyrvingbrutt
Eoin RotheryBig Foot Orienteersbrutt
Mats StrandhagenGöteborg Majorna OKbrutt
Ørjan Eirik ValestrandFana ILbrutt

H 65-

2 890 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Harry BreilandÅlgård Orienteringbrutt
Svein Jarl HansenVoss ILbrutt
Eivind HøysæterSamnanger ILbrutt
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubbbrutt
Bjørn SteenBø OLbrutt
Magnar SætreHaugesund IL Orienteringbrutt
Einar VikingstadTorvastad ILbrutt

H 70-

2 680 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OKbrutt
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKbrutt
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubbbrutt
Sigved GramstadHaugesund IL Orienteringbrutt
Jan HoldhusIL Gularbrutt
Max MoosbergerOLG Regio Oltenbrutt
Hallvard MyrvollBø OLbrutt
Magnar NerheimSuldal Orienteringslagbrutt
Torodd OsFørde ILbrutt
Steinar SlettemarkStord Orienteringbrutt
Bjørn SpjelkavikIL Tyrvingbrutt
Roald TellnesTorvastad ILbrutt

H 75-

2 680 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ingolf DybvikStord Orienteringbrutt
Hans Jørgen LoeFossekallen ILbrutt
Kristian MyhrFossekallen ILbrutt
Sigvald RobberstadStord Orienteringbrutt
Per VikaneFana ILbrutt

H 85-

2 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Einar SæbøHaugesund IL Orienteringbrutt

Direkte A

3 640 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tom Andre AlstradsætherEiker OLutenfor konkurranse
Andreas BergeOs Orienteringsklubbutenfor konkurranse
Jarle BotnenBø OLutenfor konkurranse
Kjetil  DammTIF Vikingutenfor konkurranse
Kaya  DirksenSauda Orienteringsklubbutenfor konkurranse
Merel DirksenSauda Orienteringsklubbutenfor konkurranse
Per ForsbergKOVZutenfor konkurranse
Frauke Schmitt GranHalden SKutenfor konkurranse
Jan HauglandÅrstad ILutenfor konkurranse
Bertil HorvliKonnerud ILutenfor konkurranse
Ingun Jahren HorvliKonnerud ILutenfor konkurranse
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubbutenfor konkurranse
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubbutenfor konkurranse
Anette LundOK Gormutenfor konkurranse
Knut MathisenPorsgrunn OLutenfor konkurranse
May MelingStavanger Orienteringsklubbutenfor konkurranse
Gunn Irene MonsenEgersund OKutenfor konkurranse
Lotte MyklemyrEiker OLutenfor konkurranse
Ole MyklemyrEiker OLutenfor konkurranse
Bjørnar OlsrødStokke ILutenfor konkurranse
Ernst PyttemKristiansand OKutenfor konkurranse
Anne Berit RørlienFossum IFutenfor konkurranse
Rune StadsnesIL Gularutenfor konkurranse
Jan  SteinegerGneist, ILutenfor konkurranse
Espen SvaeSarpsborg OLutenfor konkurranse
Ulf WallinGöteborg Majorna OKutenfor konkurranse
Jenny WinbladLund OKutenfor konkurranse
Thomas WinbladLund OKutenfor konkurranse
Marius ØieLøten o-lagutenfor konkurranse

Direkte B

2 770 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Gunn BotnenBø OLutenfor konkurranse
Marcela CechovaKOS Tesla Brnoutenfor konkurranse
May Lill DammTIF Vikingutenfor konkurranse
Annie EdiarKOVZutenfor konkurranse
Mona Høysæter FenstadWing OKutenfor konkurranse
Sølvi Helene FossøyEiker OLutenfor konkurranse
Gunilla GedinGöteborg Majorna OKutenfor konkurranse
Kjetil HjelleFitjar ILutenfor konkurranse
Winblad JennyLund OKutenfor konkurranse
Jonas Lys ScheieGanddal ILutenfor konkurranse
Per B. MyhreHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Øistein PaulsenBergens TFutenfor konkurranse
Roar SkoglundGjø-Vard OLutenfor konkurranse
Bernt Inge SteinslandFredrikstad SKutenfor konkurranse
Monica Tveit TjentlandLardal OLutenfor konkurranse
Kjersti Ekemo TveitSuldal Orienteringslagutenfor konkurranse
Thor VollsetHeming Orienteringutenfor konkurranse
Eli Marie WiigPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Johan WinbladLund OKutenfor konkurranse

Direkte C

2 190 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Emil  BakkenEiker OLutenfor konkurranse
Ellen  MathisenPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Ester  MoosbergerOLG Regio Oltenutenfor konkurranse
Elisabeth PrestegårdNydalens SKutenfor konkurranse
Kirsten RiisNOTEAMutenfor konkurranse
Camilla StougaardNOTEAMutenfor konkurranse
Synnøve VonenSarpsborg OLutenfor konkurranse

H45-AK

3 210 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Laurent CompereOrientation Caennaisebrutt
Erik ErssonIFK Mora OKbrutt
Arve LøyningOdda OLbrutt
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)brutt
Ketil NummedalFana ILbrutt
Tom RådahlIL Tyrvingbrutt
Jens-Henrik SimonsenOK Østbrutt
Kent Morgan StoremyrIL Haukenbrutt

D45-AK

2 680 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Karin ErssonIFK Mora OKbrutt
Siren HoplandGneist, ILbrutt
Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubbbrutt
Åshild OmaOdda OLbrutt
Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubbbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor