Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O 2018, dag 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O 2018
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Odda OL
Dato: onsdag 4 juli 2018 - søndag 8 juli 2018

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

N-åpen

1 630 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Nora Ryen BertelsenOdda OL20.5712.51
Heine BrunborgOdda OL28.1517.19
Iver BrunborgOdda OL29.1717.57
Iris Popsueva BuanesTIF Viking18.2511.17
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking28.3617.32
Rannveig Elisa EenVoss IL27.5317.06
Vegard Solheim EideOdda OL21.3113.12
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb20.3912.40
Troels Riis FremmersvikNOTEAM23.0314.08
Markus M. HellandEgersund OK26.3016.15
Emma Fitjar HjelleFitjar IL25.2915.38
Jon Fitjar HjelleFitjar IL24.3215.03
Ola Fitjar HjelleFitjar IL24.3115.02
Anna F. HøysæterWing OK20.3212.35
Mads Rørlien JevanordFossum IF28.0717.14
Michelsen JzakFitjar IL16.5010.19
Torstein A. KristensenOdda OL26.1816.08
Signe Lie-HansenTIF Viking30.0918.29
Sigurd Oma LøyningOdda OL21.2413.07
Ruben M. HellandEgersund OK21.0912.58
Ainhoa MarhaugIL Gular20.3612.38
Dennis MichelsenFitjar IL17.0310.27
Kristian MorkNotodden OL27.1616.43
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL13.108.04
Emil Solheim ØyreOdda OL21.3113.12

D -10

2 030 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Johana CechovaKOS Tesla Brno16.368.10
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering28.0913.52
Triana K. NerhusIL Strand-Ulv21.4610.43
Astrid ReuschHeming Orientering20.4510.13
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)32.5816.14

D 11-12

2 030 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid Schmitt GranHalden SK16.057.55
2Julie M HellandEgersund OK16.24+0.198.04
3Miriam SveenHaugesund IL Orientering18.16+2.118.59
4Mari RichterSandnes IL (Rogaland)20.52+4.4710.16
5Karina Solheim ØyreOdda OL21.25+5.2010.33
6Rannveig Oma LøyningOdda OL23.09+7.0411.24
7Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb28.04+11.5913.49
8Anna Fitjar HjelleFitjar IL31.28+15.2315.30
9Aoife RotheryBig Foot Orienteers37.06+21.0118.16

D 13-14

2 770 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martha WisløffAsker Skiklubb32.0711.35
2Guro FemsteinevikVaregg Fleridrett35.22+3.1512.46
3Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb36.11+4.0413.03
4Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering37.39+5.3213.35
5Alva ErssonIFK Mora OK39.18+7.1114.11
6Sara HetlandHaugesund IL Orientering44.57+12.5016.13

D 13-16C

2 030 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Fitjar HjelleFitjar IL22.0610.53
2Eline Fitjar HjelleFitjar IL23.04+0.5811.21
3Maria Helena MarhaugClub Orientacion Sant Joan24.08+2.0211.53
4Stella S. DahleFana IL26.05+3.5912.50

D 15-16

3 640 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marieluise Schmitt GranHalden SK37.3010.18
2Eline SchjervenLardal OL37.45+0.1510.22
3Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb39.04+1.3410.43
4Kristine Bog VikaneFana IL43.39+6.0911.59
5Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular49.54+12.2413.42
6Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.04.53+27.2317.49
7Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.10.57+33.2719.29
Mina SchjervenLardal OLdiskvalifisert

D 17-A kort

2 890 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie AarnesNydalens SK27.159.25
2Randi MorkNotodden OL28.58+1.4310.01
3Berit BergsetGjø-Vard OL33.47+6.3211.41
4Marion RyenOdda OL35.46+8.3112.22
5Sigrid Melander VieFossum IF38.24+11.0913.17
6Irene Kroken BergsetIL Veten41.48+14.3314.27
7Maj-Lisbet RønningFreidig1.13.10+45.5525.19
Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubbdiskvalifisert

D 17-B

2 770 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Solheim EideOdda OL37.3613.34
2Madli HjermannHaugesund IL Orientering40.13+2.3714.31
3Gunhild MyhrAsker Skiklubb53.33+15.5719.19
Kristin Repstad StoremyrIL Haukendiskvalifisert

D 17-C

2 190 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mette FitjarFitjar IL24.4211.16
2Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)25.07+0.2511.28
3Victoria PopsuevaTIF Viking27.45+3.0312.40
4Tove EriksenBærums Skiklub31.30+6.4814.23
5Tone HandegårdVoss IL31.57+7.1514.35
6Linn WikstrømHaugesund IL Orientering33.08+8.2615.07
7Gry Sveri LierTIF Viking34.06+9.2415.34
8Ann Merete HandegårdVoss IL35.19+10.3716.07

D 17-18

3 960 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett36.399.15
2Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular40.42+4.0310.16
3Ida MonsenEgersund OK50.55+14.1612.51

D 19-20

4 130 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tonje Aasheim NymarkNTNUI36.218.48
2Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering37.25+1.049.03
3Margrethe WisløffAsker Skiklubb38.19+1.589.16
4Kristina VollHaugesund IL Orientering43.44+7.2310.35
5Anna ParsonsAuckland Orienteering Club1.05.01+28.4015.44

D 21-

4 380 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bodil HelgerudHalden SK35.318.06
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering37.00+1.298.26
3Elin HögstrandIFK Göteborg37.10+1.398.29
4Lisbeth VollHaugesund IL Orientering37.47+2.168.37
5Emilie Westli AndersenLøten o-lag37.59+2.288.40
6Evine Westli AndersenLøten o-lag38.26+2.558.46
7Vigdis HobølOppsal Orientering43.16+7.459.52
8Christiane TrösseVaregg Fleridrett46.33+11.0210.37
9Helen MartinsenIL Gular46.36+11.0510.38
10Ingvild Rud SkjærstadNydalens SK46.54+11.2310.42
10Britt Kari LegårdOdda OL46.54+11.2310.42
12Kate SalmonNorth West OC1.11.41+36.1016.21
Trine BolstadGanddal ILdiskvalifisert

D 35-

3 640 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv SchjervenLardal OL35.599.53
2Jane M HellandEgersund OK37.43+1.4410.21
3Gerd Inger BrunborgOdda OL40.26+4.2711.06
4Ilze VanagaOSVeikals.lv43.04+7.0511.49
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 45-

3 210 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege FeiringIL Tyrving30.179.26
2Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb31.25+1.089.47
3Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb33.23+3.0610.23
4Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb36.00+5.4311.12
5Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL36.50+6.3311.28
6Annika LundströmSundbybergs IK37.27+7.1011.40
7Tove AasheimVaregg Fleridrett37.52+7.3511.47
8Cath ChalmersBig Foot Orienteers41.41+11.2412.59
9Randi EngløkkHaugesund IL Orientering43.04+12.4713.24
10Anita SælevikHaugesund IL Orientering46.44+16.2714.33
11Marianne ReuschHeming Orientering52.01+21.4416.12
12Katherine MossDelaware Valley Orienteering A1.31.21+1.01.0428.27

D 50-

2 890 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rannveig NordhagenFana IL27.589.40 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Britt Helene FossøyNotodden OL33.30+5.3211.35
3Åshild FlatebakkenIL Tyrving37.00+9.0212.48
4Sigrun NygårdAsker Skiklubb39.06+11.0813.31
5Heidi MyklemyrEiker OL42.19+14.2114.38
6Birgitte TorbjørnsenIL Gular43.23+15.2515.00
7Mai Helen LingaIL Gular50.06+22.0817.20

D 55-

2 890 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)29.1810.08
2Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag29.20+0.0210.08
3Ingrid RavnanOL Toten-Troll29.55+0.3710.21
4Anne Grethe RustadRaumar Orientering32.11+2.5311.08
5Marie HögstrandMarkbygdens OK32.57+3.3911.24
6Elisabeth StrandhagenGöteborg Majorna OK34.15+4.5711.51
7Linda HanssenØstmarka OK34.30+5.1211.56
8Dagrun MelkildHeming Orientering35.47+6.2912.22
9Hege FjellbirkelandIL Gular36.59+7.4112.47
10Kirsti Grundnes BergIL Tyrving47.05+17.4716.17

D 60-

2 680 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siren GreveBergens TF44.3816.39
2Randi NilstadIL Tyrving46.35+1.5717.22
3Kjellaug GrødemVoss IL56.17+11.3921.00

D 65-

2 680 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari StrandeRingerike OL31.4211.49
2Nina SoligardBergens TF34.58+3.1613.02
3Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.03.32+31.5023.42

D 70-

2 370 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Signe HeivollSøgne og Songdalen OK43.5318.30
2Edel SlettemarkStord Orientering44.25+0.3218.44
3Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK50.23+6.3021.15
4Margit Ryen SteenBø OL55.02+11.0923.13
5Bjørg GårdhammerFossekallen IL1.00.19+16.2625.27
Bjørg MostaulBø OLdiskvalifisert
Torhild Nesmann HalvorsenSøgne og Songdalen OKbrutt

H -10

2 030 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Harald Solheim EideOdda OL27.4413.39
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb15.507.47
Gitle FemsteinevikVaregg Fleridrett28.3614.05
Magnus Rørlien JevanordFossum IF19.109.26
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering23.3811.38
Odin Vie StrislandFossum IF47.4023.28
Filip SveenHaugesund IL Orientering28.5014.12

H 11-12

2 030 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas V MyklebostSandnes IL (Rogaland)13.566.51
2Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb14.59+1.037.22
3Radan CechKOS Tesla Brno15.41+1.457.43
4Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb16.20+2.248.02
5Tollef TjentlandLardal OL18.04+4.088.53
6Alfred F. HøysæterWing OK18.20+4.249.01
7Sigurd HobølOppsal Orientering20.11+6.159.56
8Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL33.48+19.5216.39
9Ole Magnus StoremyrIL Hauken48.31+34.3523.53

H 11-12N

1 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tveit ØysteinSuldal Orienteringslag16.5910.25

H 13-14

2 770 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fridtjof ReuschHeming Orientering20.347.25
2Brage Bell LysakerFana IL23.51+3.178.36
3Hallvard TjentlandLardal OL24.32+3.588.51
4Andreas V MyklebostSandnes IL (Rogaland)26.35+6.019.35
5Sindre Vie StrislandFossum IF28.43+8.0910.22
6Eirik Vie StrislandFossum IF29.15+8.4110.33
7Markus RichterSandnes IL (Rogaland)29.24+8.5010.36
8Henrik Repstad StoremyrIL Hauken55.44+35.1020.07
9Sindre Solheim EideOdda OL1.25.27+1.04.5330.50

H 13-16C

2 030 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars WikstrømHaugesund IL Orientering1.10.5434.55

H 15-16

3 960 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birk Bell LysakerFana IL29.487.31
2Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering33.14+3.268.23
3Henrik ReuschHeming Orientering39.04+9.169.51
4Jonas MyhrAsker Skiklubb39.54+10.0610.04
5Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering1.08.33+38.4517.18
6Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering1.10.16+40.2817.44
7Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.42.25+1.12.3725.51

H 15-16B

2 770 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen WesterheimStord Orientering29.4310.43
Jakob RolfsnesFitjar ILdiskvalifisert

H 17-A kort

3 960 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Jørgen LegårdOdda OL44.1711.10
2Rune Kristian MorkNotodden OL52.56+8.3913.22

H 17-B

2 770 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering29.3610.41
2Lars Andreas EenVoss IL36.17+6.4113.05
3Olav HellandEgersund OK39.02+9.2614.05

H 17-C

2 190 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Daniel RolfsnesFitjar IL18.028.14
2Trond BrunborgOdda OL19.18+1.168.48

H 17-18

4 130 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb27.486.43
2Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering29.53+2.057.14
3Per Clemet WisløffAsker Skiklubb29.59+2.117.15
4Kristian PyttenKristiansand OK31.47+3.597.41
5Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL32.45+4.577.55
6Trygve MyhrAsker Skiklubb35.55+8.078.41
7Elias BergsetIL Veten36.10+8.228.45
8Trygve Nummedal OsFørde IL40.16+12.289.44

H 21-

5 120 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar RøenVaregg Fleridrett31.236.07
2Rune NygaardIL Gular33.05+1.426.27
3Øyvind HelgerudHalden SK33.39+2.166.34
4Marius PyttenKristiansand OK34.48+3.256.47
5Trygve BuanesTIF Viking35.19+3.566.53
6Olav Milian Schmitt GranNTNUI35.34+4.116.56
7Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)36.03+4.407.02
8Dag Steinar RagvinBø OL36.49+5.267.11
9Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering36.57+5.347.13
10Martin FemsteinevikVaregg Fleridrett36.59+5.367.13
11Halvor SaunesNydalens SK37.37+6.147.20
12Johannes HøysæterWing OK37.38+6.157.21
13Morten  Bjerga SundliGanddal IL40.00+8.377.48
14Anders Tønnessen RødFana IL40.55+9.327.59
15Håvard Nummedal OsFørde IL41.57+10.348.11
16Kenneth MydlandEgersund OK42.17+10.548.15
17Hendrik LappSogndal IL43.31+12.088.29
18Thor MellaOppsal Orientering44.49+13.268.45
19Sturla StokkelandÅlgård Orientering45.44+14.218.55
20Knut UtneFana IL53.19+21.5610.24
21Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb53.47+22.2410.30
22Pål SkogedalAsker Skiklubb57.42+26.1911.16
23Kasper ValestrandVaregg Fleridrett1.03.55+32.3212.29
24Lars Danielsen HolenNydalens SK1.14.37+43.1414.34

H 35-

4 380 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Radovan CechKOS Tesla Brno30.366.59
2Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb35.05+4.298.00
3Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering36.37+6.018.21
4Asbjørn BygglandHøydalsmo IL36.44+6.088.23
5Juris DzenitisOSVeikals.lv39.25+8.498.59
6Vemund HansenTIF Viking42.27+11.519.41
7Kim RichterSandnes IL (Rogaland)48.16+17.4011.01
8Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK56.01+25.2512.47

H 45-

4 130 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering29.497.13
2Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL31.22+1.337.35
3Kenneth WesterheimStord Orientering32.56+3.077.58
4Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)33.01+3.127.59
5Jan KocbachFana IL33.27+3.388.05
6Lars HenrikssonSundsvalls OK38.49+9.009.23
7Svein-Erik KvameGanddal IL40.31+10.429.48
8Hans JevanordFossum IF44.04+14.1510.40
9Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb47.29+17.4011.29
10Jens TjentlandLardal OL59.17+29.2814.21
11Sverre WisløffAsker Skiklubb1.07.24+37.3516.19
12Nikolay SytovMosmeridian1.16.24+46.3518.29
Frode StrislandFossum IFdiskvalifisert
Arild H ClausenFreidigdiskvalifisert
Christian ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert

H 50-

3 960 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom Eirik EikangerIL Gular30.167.38
2Tore NymarkVaregg Fleridrett30.38+0.227.44
3Jan Richard EriksenAsker Skiklubb30.44+0.287.45
4Arne OkkenhaugVerdal OK31.44+1.288.00
5Anders BergsetIL Veten33.24+3.088.26
6Einar MartinsenVikebygd IL36.16+6.009.09
7Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett36.27+6.119.12
8Rolf Atle RolfsnesFitjar IL39.42+9.2610.01
9Harald HatlandVoss IL40.54+10.3810.19
10John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering41.02+10.4610.21
11Ørjan TotlandTIF Viking41.13+10.5710.24
12Bjørn Axel GranHalden SK45.13+14.5711.25
13Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb46.36+16.2011.46
14Torkjel NesheimIL Tyrving59.53+29.3715.07

H 55-

3 640 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn HøllelandFana IL29.088.00
2Geir FrøytlogEgersund OK31.44+2.368.43
3Onno VerberneOL Toten-Troll31.52+2.448.45
4Sigurd EiknerFana IL32.27+3.198.54
5Jon Magne BratsethStord Orientering36.05+6.579.54
6Tore Voss FagervoldBærums Skiklub37.29+8.2110.17
7Hallvard BergIL Tyrving40.48+11.4011.12
8Anders FossøyNotodden OL41.24+12.1611.22
9Torgeir StrandFana IL43.28+14.2011.56
10Terje HenriksenAsker Skiklubb47.29+18.2113.02
11Ivar BergsetIL Veten52.37+23.2914.27

H 60-

3 210 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alf PettersenIL Tyrving31.039.40
1Eoin RotheryBig Foot Orienteers31.039.40
3Svein LingaIL Gular31.45+0.429.53
4Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK32.40+1.3710.10
5Bernt HeggøyVoss IL33.24+2.2110.24
6Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering35.09+4.0610.57
7Ørjan Eirik ValestrandFana IL35.21+4.1811.00
8Carl Johan HögstrandMarkbygdens OK35.50+4.4711.09
9Mats StrandhagenGöteborg Majorna OK36.58+5.5511.30
10Morten DåsnesRingerike OL37.07+6.0411.33
11Arvid MydlandEgersund OK37.38+6.3511.43
12Gilles DeslandesOrientation Caennaise41.05+10.0212.47
13Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb43.15+12.1213.28
14Johan MagerøyFørde IL45.27+14.2414.09
Stein MyhreBærums Skiklubdiskvalifisert

H 65-

2 890 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harry BreilandÅlgård Orientering24.498.35
2Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb29.49+5.0010.19
3Einar VikingstadTorvastad IL31.25+6.3610.52
4Eivind HøysæterSamnanger IL37.18+12.2912.54
5Svein Jarl HansenVoss IL1.03.00+38.1121.47

H 70-

2 680 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigved GramstadHaugesund IL Orientering32.1712.02
2Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK33.28+1.1112.29
3Magnar NerheimSuldal Orienteringslag33.32+1.1512.30
4Torodd OsFørde IL34.25+2.0812.50
5Max MoosbergerOLG Regio Olten35.02+2.4513.04
6Roald TellnesTorvastad IL44.58+12.4116.46
7Hallvard MyrvollBø OL47.17+15.0017.38
8Jan HoldhusIL Gular47.47+15.3017.49
9Bjørn SpjelkavikIL Tyrving50.44+18.2718.55
10Floke BredlandSøgne og Songdalen OK51.11+18.5419.05
Steinar SlettemarkStord Orienteringdiskvalifisert

H 75-

2 680 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigvald RobberstadStord Orientering29.5611.10
2Ingolf DybvikStord Orientering36.05+6.0913.27
3Hans Jørgen LoeFossekallen IL41.46+11.5015.35
4Per VikaneFana IL47.06+17.1017.34

Direkte A

3 640 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut MathisenPorsgrunn OL31.258.37
2Bjørnar OlsrødStokke IL32.18+0.538.52
3Espen SvaeSarpsborg OL33.08+1.439.06
4Ulf WallinGöteborg Majorna OK38.30+7.0510.34
5Andreas BergeOs Orienteringsklubb40.13+8.4811.02
6Ingun Jahren HorvliKonnerud IL41.57+10.3211.31
7Anette LundOK Gorm42.27+11.0211.39
8Jarle BotnenBø OL43.26+12.0111.55
9Bertil HorvliKonnerud IL44.03+12.3812.06
10Per ForsbergKOVZ50.16+18.5113.48
11Frauke Schmitt GranHalden SK56.18+24.5315.28
12Gunn Irene MonsenEgersund OK59.45+28.2016.24
13Anne Berit RørlienFossum IF1.28.53+57.2824.25

Direkte B

2 770 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL28.2910.16
2Monica Tveit TjentlandLardal OL29.32+1.0310.39
3Jonas Lys ScheieGanddal IL32.28+3.5911.43
4Roar SkoglundGjø-Vard OL33.23+4.5412.03
5Marcela CechovaKOS Tesla Brno37.53+9.2413.40
6Thor VollsetHeming Orientering44.52+16.2316.11
7Per B. MyhreHaugesund IL Orientering45.32+17.0316.26
8Mona Høysæter FenstadWing OK1.05.08+36.3923.30
9Gunn BotnenBø OL1.06.24+37.5523.58
10Kjersti Ekemo TveitSuldal Orienteringslag1.18.03+49.3428.10
11Annie EdiarKOVZ1.31.56+1.03.2733.11
Kjetil HjelleFitjar ILdiskvalifisert
Gunilla GedinGöteborg Majorna OKbrutt

Direkte C

2 190 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil  BakkenEiker OL30.3413.57
2Camilla StougaardNOTEAM37.14+6.4017.00
3Kirsten RiisNOTEAM40.40+10.0618.34
4Ester  MoosbergerOLG Regio Olten48.41+18.0722.13
5Synnøve VonenSarpsborg OL51.56+21.2223.42
6Ellen  MathisenPorsgrunn OL1.01.18+30.4427.59

H45-AK

3 210 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik ErssonIFK Mora OK25.297.56
2Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)35.17+9.4810.59
3Ketil NummedalFana IL43.43+18.1413.37
4Jens-Henrik SimonsenOK Øst50.19+24.5015.40
5Tom RådahlIL Tyrving1.02.04+36.3519.20
6Laurent CompereOrientation Caennaise1.11.18+45.4922.12

D45-AK

2 680 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karin ErssonIFK Mora OK30.4611.28
2Åshild OmaOdda OL35.42+4.5613.19
3Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubb42.48+12.0215.58
4Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb50.47+20.0118.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor