Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Fjord-O 2018, etter 3 enkeltløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O 2018
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Odda OL
Dato: onsdag 4 juli 2018 - søndag 8 juli 2018

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

N-åpen

2 070 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ranveig BergsetIL Vetenutenfor konkurranse
Nora Ryen BertelsenOdda OLutenfor konkurranse
Heine BrunborgOdda OLutenfor konkurranse
Iver BrunborgOdda OLutenfor konkurranse
Iris Popsueva BuanesTIF Vikingutenfor konkurranse
Sigve Popsuev BuanesTIF Vikingutenfor konkurranse
Synne Stigen BygglandHøydalsmo ILutenfor konkurranse
Emma DigranesOdda OLutenfor konkurranse
Jonah E. DigranesOdda OLutenfor konkurranse
Sara E. DigranesOdda OLutenfor konkurranse
Rannveig Elisa EenVoss ILutenfor konkurranse
Vegard Solheim EideOdda OLutenfor konkurranse
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubbutenfor konkurranse
Troels Riis FremmersvikNOTEAMutenfor konkurranse
Markus M. HellandEgersund OKutenfor konkurranse
Emma Fitjar HjelleFitjar ILutenfor konkurranse
Jon Fitjar HjelleFitjar ILutenfor konkurranse
Ola Fitjar HjelleFitjar ILutenfor konkurranse
Eskil HobølOppsal Orienteringutenfor konkurranse
Anna F. HøysæterWing OKutenfor konkurranse
Mads Rørlien JevanordFossum IFutenfor konkurranse
Michelsen JzakFitjar ILutenfor konkurranse
Torstein A. KristensenOdda OLutenfor konkurranse
Sara-Sofie  Larsen SimonsenOK Østutenfor konkurranse
Signe Lie-HansenTIF Vikingutenfor konkurranse
Sigurd Oma LøyningOdda OLutenfor konkurranse
Ruben M. HellandEgersund OKutenfor konkurranse
Ainhoa MarhaugIL Gularutenfor konkurranse
Dennis MichelsenFitjar ILutenfor konkurranse
Kristian MorkNotodden OLutenfor konkurranse
Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Jens Vonen SvaeSarpsborg OLutenfor konkurranse
Ingrid SveenHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Emil Solheim ØyreOdda OLutenfor konkurranse

D -10

2 350 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Johana CechovaKOS Tesla Brnoutenfor konkurranse
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Triana K. NerhusIL Strand-Ulvutenfor konkurranse
Astrid ReuschHeming Orienteringutenfor konkurranse
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)utenfor konkurranse

D 11-12

2 350 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sigrid Schmitt GranHalden SKutenfor konkurranse
Julie M HellandEgersund OKutenfor konkurranse
Anna Fitjar HjelleFitjar ILutenfor konkurranse
Rannveig Oma LøyningOdda OLutenfor konkurranse
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)utenfor konkurranse
Aoife RotheryBig Foot Orienteersutenfor konkurranse
Claudia SamuelsbergHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubbutenfor konkurranse
Ingrid SteinslandFredrikstad SKutenfor konkurranse
Miriam SveenHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Sandra Sofie TømtIL Imåsutenfor konkurranse
Karina Solheim ØyreOdda OLutenfor konkurranse

D 11-12N

2 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringutenfor konkurranse

D 13-14

3 630 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alva ErssonIFK Mora OK1.37.32
2Martha WisløffAsker Skiklubb1.42.05+4.33
3Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering1.46.54+9.22
4Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb1.55.57+18.25
6Sara HetlandHaugesund IL Orientering2.22.37+45.05
Guro FemsteinevikVaregg Fleridrettbrutt
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SKbrutt
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo ILbrutt

D 13-16C

2 350 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maria Helena MarhaugClub Orientacion Sant Joan1.47.21
Stella S. DahleFana ILbrutt
Eline Fitjar HjelleFitjar ILbrutt
Mari Fitjar HjelleFitjar ILbrutt
Mari StadsnesIL Gularbrutt

D 15-16

5 560 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eline SchjervenLardal OL2.01.44
2Marieluise Schmitt GranHalden SK2.11.02+9.18
4Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering2.54.40+52.56
6Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering3.02.13+1.00.29
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gularbrutt
Mina SchjervenLardal OLbrutt
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbbrutt
Kristine Bog VikaneFana ILbrutt

D 17-A kort

4 240 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofie AarnesNydalens SK1.51.37
2Berit BergsetGjø-Vard OL2.24.19+32.42
5Irene Kroken BergsetIL Veten2.47.52+56.15
9Maj-Lisbet RønningFreidig3.45.07+1.53.30
Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubbbrutt
Stine BjørkevollOdda OLbrutt
Randi MorkNotodden OLbrutt
Marion RyenOdda OLbrutt
Marion RyenOdda OLbrutt
Sigrid Melander VieFossum IFbrutt

D 17-B

3 630 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
2Gunhild MyhrAsker Skiklubb2.22.56+28.22
Ida Solheim EideOdda OLbrutt
Madli HjermannHaugesund IL Orienteringbrutt
Kristin Repstad StoremyrIL Haukenbrutt

D 17-C

3 510 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tone HandegårdVoss IL2.29.47
2Ann Merete HandegårdVoss IL2.40.44+10.57
Tove EriksenBærums Skiklubbrutt
Mette FitjarFitjar ILbrutt
Gry Sveri LierTIF Vikingbrutt
Victoria PopsuevaTIF Vikingbrutt
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)brutt
Linn WikstrømHaugesund IL Orienteringbrutt

D 17-18

5 680 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gularbrutt
Ida MonsenEgersund OKbrutt
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrettbrutt

D 19-20

6 780 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering2.37.24
2Margrethe WisløffAsker Skiklubb2.22.37+-14.47
3Tonje Aasheim NymarkNTNUI2.23.15+-14.09
4Kristina VollHaugesund IL Orientering2.35.08+-2.16
Anna ParsonsAuckland Orienteering Clubbrutt

D 21-

7 700 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag2.40.03
2Bodil HelgerudHalden SK2.18.09+-21.54
3Evine Westli AndersenLøten o-lag2.19.42+-20.21
4Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering2.23.20+-16.43
5Elin HögstrandIFK Göteborg2.25.55+-14.08
6Ingvild Rud SkjærstadNydalens SK2.43.35+3.32
Karen BjergaardNydalens SKbrutt
Trine BolstadGanddal ILbrutt
Vigdis HobølOppsal Orienteringbrutt
Britt Kari LegårdOdda OLbrutt
Helen MartinsenIL Gularbrutt
Kate SalmonNorth West OCbrutt
Christiane TrösseVaregg Fleridrettbrutt
Lisbeth VollHaugesund IL Orienteringbrutt

D 35-

5 560 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Liv SchjervenLardal OL2.11.34
2Jane M HellandEgersund OK2.29.35+18.01
3Ilze VanagaOSVeikals.lv2.50.07+38.33
Gerd Inger BrunborgOdda OLbrutt
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)brutt

D 45-

4 860 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb2.19.47
2Hege FeiringIL Tyrving2.05.42+-14.05
4Annika LundströmSundbybergs IK2.11.23+-8.24
8Cath ChalmersBig Foot Orienteers2.30.11+10.24
11Marianne ReuschHeming Orientering3.15.24+55.37
Tove AasheimVaregg Fleridrettbrutt
Randi EngløkkHaugesund IL Orienteringbrutt
Kjersti Hausberg BjergaVikebygd ILbrutt
Kirsti LysakerFana ILbrutt
Katherine MossDelaware Valley Orienteering Abrutt
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbbrutt
Anita SælevikHaugesund IL Orienteringbrutt
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubbbrutt

D 50-

4 240 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birgitte TorbjørnsenIL Gular2.22.54
2Åshild FlatebakkenIL Tyrving2.27.19+4.25
3Heidi MyklemyrEiker OL2.38.42+15.48
4Sigrun NygårdAsker Skiklubb2.37.06+14.12
Anne Marit BjergaardNydalens SKbrutt
Britt Helene FossøyNotodden OLbrutt
Mai Helen LingaIL Gularbrutt
Rannveig NordhagenFana ILbrutt

D 55-

4 240 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda HanssenØstmarka OK1.58.55
3Elisabeth StrandhagenGöteborg Majorna OK2.03.22+4.27
4Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag2.04.16+5.21
5Marie HögstrandMarkbygdens OK2.06.49+7.54
6Ingrid RavnanOL Toten-Troll2.07.47+8.52
9Kirsti Grundnes BergIL Tyrving2.52.00+53.05
Gunhild BredesenVerdal OKbrutt
Hege FjellbirkelandIL Gularbrutt
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)brutt
Dagrun MelkildHeming Orienteringbrutt
Anne Grethe RustadRaumar Orienteringbrutt
Ingrid SandvollGneist, ILbrutt
Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)brutt

D 60-

3 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siren GreveBergens TF2.00.31
2Randi NilstadIL Tyrving2.30.30+29.59
Kjellaug GrødemVoss ILbrutt

D 65-

3 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari StrandeRingerike OL1.59.41
3Aud I SpjelkavikIL Tyrving3.39.16+1.39.35
Nina SoligardBergens TFbrutt

D 70-

3 150 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Edel SlettemarkStord Orientering2.05.20
2Margit Ryen SteenBø OL2.39.15+33.55
5Bjørg GårdhammerFossekallen IL2.56.20+51.00
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKbrutt
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubbbrutt
Torhild Nesmann HalvorsenSøgne og Songdalen OKbrutt
Signe HeivollSøgne og Songdalen OKbrutt
Bjørg MostaulBø OLbrutt
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubbbrutt

H -10

2 350 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Harald Solheim EideOdda OLutenfor konkurranse
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubbutenfor konkurranse
Gitle FemsteinevikVaregg Fleridrettutenfor konkurranse
Magnus Rørlien JevanordFossum IFutenfor konkurranse
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Odin Vie StrislandFossum IFutenfor konkurranse
Filip SveenHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse

H 11-12

2 350 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Radan CechKOS Tesla Brnoutenfor konkurranse
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubbutenfor konkurranse
Sigurd HobølOppsal Orienteringutenfor konkurranse
Alfred F. HøysæterWing OKutenfor konkurranse
Jonas V MyklebostSandnes IL (Rogaland)utenfor konkurranse
Ole Magnus StoremyrIL Haukenutenfor konkurranse
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OLutenfor konkurranse
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubbutenfor konkurranse
Tollef TjentlandLardal OLutenfor konkurranse
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrettutenfor konkurranse

H 11-12N

2 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tveit ØysteinSuldal Orienteringslagutenfor konkurranse

H 13-14

3 630 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fridtjof ReuschHeming Orientering1.26.23+12.32
4Henrik Repstad StoremyrIL Hauken2.23.50+1.09.59
Sindre Solheim EideOdda OLbrutt
Brage Bell LysakerFana ILbrutt
Andreas V MyklebostSandnes IL (Rogaland)brutt
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)brutt
Bjørnar StavrumWing OKbrutt
Eirik Vie StrislandFossum IFbrutt
Sindre Vie StrislandFossum IFbrutt
Hallvard TjentlandLardal OLbrutt
Henrik Andreas TømtIL Imåsbrutt

H 13-16C

2 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Lars WikstrømHaugesund IL Orienteringbrutt

H 15-16

5 680 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering2.12.31
2Henrik ReuschHeming Orientering2.25.21+12.50
3Jonas MyhrAsker Skiklubb2.33.32+21.01
5Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3.06.43+54.12
6Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering3.24.58+1.12.27
8Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering3.30.41+1.18.10
Sven Bergset LangvikIL Vetenbrutt
Birk Bell LysakerFana ILbrutt
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orienteringbrutt

H 15-16B

3 630 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Jakob RolfsnesFitjar ILbrutt
Jørgen WesterheimStord Orienteringbrutt
Johannes Solheim ØyreOdda OLbrutt

H 17-A kort

5 560 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ole Jørgen LegårdOdda OLbrutt
Rune Kristian MorkNotodden OLbrutt

H 17-B

3 630 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Andreas EenVoss IL1.38.17
2Olav HellandEgersund OK1.52.26+14.09
Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orienteringbrutt
Dag Abel SveenHaugesund IL Orienteringbrutt

H 17-C

3 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Knut AndersenLøten o-lagbrutt
Trond BrunborgOdda OLbrutt
Daniel RolfsnesFitjar ILbrutt

H 17-18

6 780 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.51.23
2Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.53.11+1.48
5Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL2.06.08+14.45
6Trygve MyhrAsker Skiklubb2.19.54+28.31
7Elias BergsetIL Veten2.24.05+32.42
8Trygve Nummedal OsFørde IL2.42.08+50.45
Otto FemsteinevikVaregg Fleridrettbrutt
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orienteringbrutt
Kristian PyttenKristiansand OKbrutt
Per Clemet WisløffAsker Skiklubbbrutt

H 19-20

7 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Knut KyrkjebøTIF Vikingbrutt

H 21-

10 310 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar RøenVaregg Fleridrett2.12.42
2Øyvind HelgerudHalden SK2.11.05+-1.37
4Olav Milian Schmitt GranNTNUI2.18.40+5.58
5Halvor SaunesNydalens SK2.19.05+6.23
6Kenneth MydlandEgersund OK2.40.49+28.07
7Johannes HøysæterWing OK2.44.02+31.20
20Pål SkogedalAsker Skiklubb4.03.11+1.50.29
24Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb4.15.36+2.02.54
Morten  Bjerga SundliGanddal ILbrutt
Trygve BuanesTIF Vikingbrutt
Lars Danielsen HolenNydalens SKbrutt
Martin FemsteinevikVaregg Fleridrettbrutt
Bjørn Johannessen FieldGneist, ILbrutt
Øyvind HyllesethSkien OKbrutt
Hendrik LappSogndal ILbrutt
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orienteringbrutt
Thor MellaOppsal Orienteringbrutt
Rune NygaardIL Gularbrutt
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)brutt
Håvard Nummedal OsFørde ILbrutt
Marius PyttenKristiansand OKbrutt
Dag Steinar RagvinBø OLbrutt
Sturla StokkelandÅlgård Orienteringbrutt
Ragnar TonjerNydalens SKbrutt
Anders Tønnessen RødFana ILbrutt
Knut UtneFana ILbrutt
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettbrutt

H 35-

7 700 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Asbjørn BygglandHøydalsmo IL2.09.19
2Juris DzenitisOSVeikals.lv2.39.55+30.36
Radovan CechKOS Tesla Brnobrutt
Ottar EideOdda OLbrutt
Vemund HansenTIF Vikingbrutt
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orienteringbrutt
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)brutt
Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubbbrutt
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orienteringbrutt
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OKbrutt

H 45-

6 780 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kenneth WesterheimStord Orientering2.04.47
2Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL1.51.39+-13.08
3Lars HenrikssonSundsvalls OK2.16.59+12.12
4Hans JevanordFossum IF2.25.46+20.59
5Svein-Erik KvameGanddal IL2.26.49+22.02
8Jens TjentlandLardal OL3.05.18+1.00.31
10Nikolay SytovMosmeridian3.12.47+1.08.00
13Sverre WisløffAsker Skiklubb3.27.03+1.22.16
Arild H ClausenFreidigbrutt
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)brutt
Jan KocbachFana ILbrutt
Ørjan RavndalÅlgård Orienteringbrutt
Christian ReuschHeming Orienteringbrutt
Frode StrislandFossum IFbrutt
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbbrutt
Per Kristian TømtIL Imåsbrutt

H 50-

5 680 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore NymarkVaregg Fleridrett1.56.45
2Einar MartinsenVikebygd IL2.08.06+11.21
3Arne OkkenhaugVerdal OK2.08.29+11.44
4Anders BergsetIL Veten2.15.00+18.15
5Rolf Atle RolfsnesFitjar IL2.30.11+33.26
6John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering2.38.25+41.40
7Harald HatlandVoss IL2.39.12+42.27
9Bjørn Axel GranHalden SK2.44.10+47.25
10Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb2.52.03+55.18
14Torkjel NesheimIL Tyrving3.24.44+1.27.59
Peter DirksenSauda Orienteringsklubbbrutt
Tom Eirik EikangerIL Gularbrutt
Jan Richard EriksenAsker Skiklubbbrutt
Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrettbrutt
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrettbrutt
Ørjan TotlandTIF Vikingbrutt

H 55-

5 560 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geir FrøytlogEgersund OK1.50.20
3Tore Voss FagervoldBærums Skiklub2.14.57+24.37
4Hallvard BergIL Tyrving2.28.42+38.22
5Terje HenriksenAsker Skiklubb2.41.44+51.24
7Ivar BergsetIL Veten2.44.03+53.43
Jon Magne BratsethStord Orienteringbrutt
Sigurd EiknerFana ILbrutt
Anders FossøyNotodden OLbrutt
Bjørn HøllelandFana ILbrutt
Jan Petter LandeRocky Mountain Orienteering Clbrutt
Jens-Petter MarhaugClub Orientacion Sant Joanbrutt
Charlie ShahbazianChicago Area Orienteering Clubbrutt
Bjørn-Inge SkageGneist, ILbrutt
Torgeir StrandFana ILbrutt
Onno VerberneOL Toten-Trollbrutt

H 60-

4 860 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Morten DåsnesRingerike OL1.53.20
2Arvid MydlandEgersund OK2.07.48+14.28
3Alf PettersenIL Tyrving2.03.58+10.38
4Eoin RotheryBig Foot Orienteers2.04.09+10.49
5Mats StrandhagenGöteborg Majorna OK2.11.00+17.40
7Carl Johan HögstrandMarkbygdens OK2.36.03+42.43
8Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb2.33.08+39.48
Gilles DeslandesOrientation Caennaisebrutt
Bernt HeggøyVoss ILbrutt
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OKbrutt
Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orienteringbrutt
Svein LingaIL Gularbrutt
Johan MagerøyFørde ILbrutt
Stein MyhreBærums Skiklubbrutt
Ørjan Eirik ValestrandFana ILbrutt

H 65-

4 240 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Einar VikingstadTorvastad IL2.08.47
2Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb1.55.17+-13.30
3Eivind HøysæterSamnanger IL2.27.17+18.30
Harry BreilandÅlgård Orienteringbrutt
Svein Jarl HansenVoss ILbrutt
Bjørn SteenBø OLbrutt
Magnar SætreHaugesund IL Orienteringbrutt

H 70-

3 390 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK1.56.45
2Max MoosbergerOLG Regio Olten1.56.55+0.10
3Torodd OsFørde IL1.56.20+-0.25
7Bjørn SpjelkavikIL Tyrving2.57.11+1.00.26
8Jan HoldhusIL Gular2.57.16+1.00.31
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKbrutt
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubbbrutt
Sigved GramstadHaugesund IL Orienteringbrutt
Hallvard MyrvollBø OLbrutt
Magnar NerheimSuldal Orienteringslagbrutt
Steinar SlettemarkStord Orienteringbrutt
Roald TellnesTorvastad ILbrutt

H 75-

3 390 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigvald RobberstadStord Orientering2.00.20+-6.49
3Hans Jørgen LoeFossekallen IL2.35.26+28.17
Ingolf DybvikStord Orienteringbrutt
Kristian MyhrFossekallen ILbrutt
Per VikaneFana ILbrutt

H 85-

3 150 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Einar SæbøHaugesund IL Orienteringbrutt

Direkte A

5 560 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tom Andre AlstradsætherEiker OLutenfor konkurranse
Andreas BergeOs Orienteringsklubbutenfor konkurranse
Jarle BotnenBø OLutenfor konkurranse
Kjetil  DammTIF Vikingutenfor konkurranse
Kaya  DirksenSauda Orienteringsklubbutenfor konkurranse
Merel DirksenSauda Orienteringsklubbutenfor konkurranse
Per ForsbergKOVZutenfor konkurranse
Frauke Schmitt GranHalden SKutenfor konkurranse
Jan HauglandÅrstad ILutenfor konkurranse
Bertil HorvliKonnerud ILutenfor konkurranse
Ingun Jahren HorvliKonnerud ILutenfor konkurranse
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubbutenfor konkurranse
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubbutenfor konkurranse
Anette LundOK Gormutenfor konkurranse
Knut MathisenPorsgrunn OLutenfor konkurranse
May MelingStavanger Orienteringsklubbutenfor konkurranse
Gunn Irene MonsenEgersund OKutenfor konkurranse
Lotte MyklemyrEiker OLutenfor konkurranse
Ole MyklemyrEiker OLutenfor konkurranse
Bjørnar OlsrødStokke ILutenfor konkurranse
Ernst PyttemKristiansand OKutenfor konkurranse
Anne Berit RørlienFossum IFutenfor konkurranse
Rune StadsnesIL Gularutenfor konkurranse
Jan  SteinegerGneist, ILutenfor konkurranse
Espen SvaeSarpsborg OLutenfor konkurranse
Ulf WallinGöteborg Majorna OKutenfor konkurranse
Jenny WinbladLund OKutenfor konkurranse
Thomas WinbladLund OKutenfor konkurranse
Marius ØieLøten o-lagutenfor konkurranse

Direkte B

3 630 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Gunn BotnenBø OLutenfor konkurranse
Marcela CechovaKOS Tesla Brnoutenfor konkurranse
May Lill DammTIF Vikingutenfor konkurranse
Annie EdiarKOVZutenfor konkurranse
Mona Høysæter FenstadWing OKutenfor konkurranse
Sølvi Helene FossøyEiker OLutenfor konkurranse
Gunilla GedinGöteborg Majorna OKutenfor konkurranse
Kjetil HjelleFitjar ILutenfor konkurranse
Winblad JennyLund OKutenfor konkurranse
Jonas Lys ScheieGanddal ILutenfor konkurranse
Per B. MyhreHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Øistein PaulsenBergens TFutenfor konkurranse
Roar SkoglundGjø-Vard OLutenfor konkurranse
Bernt Inge SteinslandFredrikstad SKutenfor konkurranse
Monica Tveit TjentlandLardal OLutenfor konkurranse
Kjersti Ekemo TveitSuldal Orienteringslagutenfor konkurranse
Thor VollsetHeming Orienteringutenfor konkurranse
Eli Marie WiigPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Johan WinbladLund OKutenfor konkurranse

Direkte C

3 510 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Emil  BakkenEiker OLutenfor konkurranse
Ellen  MathisenPorsgrunn OLutenfor konkurranse
Ester  MoosbergerOLG Regio Oltenutenfor konkurranse
Elisabeth PrestegårdNydalens SKutenfor konkurranse
Kirsten RiisNOTEAMutenfor konkurranse
Camilla StougaardNOTEAMutenfor konkurranse
Synnøve VonenSarpsborg OLutenfor konkurranse

H45-AK

4 860 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
2Jens-Henrik SimonsenOK Øst2.58.55+1.11.16
4Tom RådahlIL Tyrving3.18.14+1.30.35
Laurent CompereOrientation Caennaisebrutt
Erik ErssonIFK Mora OKbrutt
Arve LøyningOdda OLbrutt
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)brutt
Ketil NummedalFana ILbrutt
Kent Morgan StoremyrIL Haukenbrutt

D45-AK

3 390 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Karin ErssonIFK Mora OKbrutt
Siren HoplandGneist, ILbrutt
Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubbbrutt
Åshild OmaOdda OLbrutt
Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubbbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor