Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O 2018, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O 2018
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Odda OL
Dato: onsdag 4 juli 2018 - søndag 8 juli 2018

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Asker Skiklubb

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Margrethe WisløffD 19-20 (18)1.02.59+2.169.17
2Gunhild MyhrD 17-B (13)50.18+3.5213.51
3Jan Richard EriksenH 50- (52)46.15+6.278.08
3Ellen Aure SkogedalD 45- (41)50.20+1.0610.21
3Martha WisløffD 13-14 (26)41.38+9.0211.28
4Jonas MyhrH 15-16 (29)1.00.48+18.3910.42
5Simen Dalen EriksenH 11-12 (24)31.54+8.5313.34
6Trygve MyhrH 17-18 (33)1.00.58+12.448.59
6Maren Aure SkogedalD 13-14 (26)45.22+12.4612.29
6Simen Aure SkogedalH 15-16 (29)1.10.40+28.3112.26
7Sigrun NygårdD 50- (23)1.00.35+18.4414.17
8Terje HenriksenH 55- (40)1.01.26+17.2011.02
10Selma Aure SkogedalD 11-12 (34)1.07.54+46.2728.53
14Sverre WisløffH 45- (51)1.26.21+40.0412.44
20Pål SkogedalH 21- (71)2.02.56+58.0611.55
Magnus Dalen EriksenN-åpen (72)31.1715.06
Sigve Nygård FagervoldH -10 (21)27.4611.48
Per Clemet WisløffH 17-18 (33)diskvalifisert
Toril Fougner WisløffD 45- (41)diskvalifisert

Auckland Orienteering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Anna ParsonsD 19-20 (18)2.08.23+1.07.4018.56

Bergens TF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Siren GreveD 60- (10)40.4412.00
Nina SoligardD 65- (12)diskvalifisert

Big Foot Orienteers

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Cath ChalmersD 45- (41)51.42+2.2810.38
5Aoife RotheryD 11-12 (34)33.26+11.5914.13
7Eoin RotheryH 60- (46)49.38+10.0110.12

Bærums Skiklub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Tore Voss FagervoldH 55- (40)51.29+7.239.15

Bø OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Bjørg MostaulD 70- (24)54.19+13.3217.14
4Margit Ryen SteenD 70- (24)58.47+18.0018.39
4Bjørn SteenH 65- (18)1.14.08+34.0317.29
5Jarle BotnenDirekte A (45)59.12+14.3010.38
12Gunn BotnenDirekte B (40)1.20.22+44.3822.08
Hallvard MyrvollH 70- (40)brutt

Club Orientacion Sant Joan

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Maria Helena MarhaugD 13-16C (12)43.31+2.4618.31
11Jens-Petter MarhaugH 55- (40)1.17.45+33.3913.59

Delaware Valley Orienteering A

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Katherine MossD 45- (41)1.48.12+58.5822.15

Egersund OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jane M HellandD 35- (16)59.42+0.4110.44
2Arvid MydlandH 60- (46)44.20+4.439.07
2Julie M HellandD 11-12 (34)23.47+2.2010.07
3Geir FrøytlogH 55- (40)50.59+6.539.10
3Olav HellandH 17-B (11)43.44+5.0212.02
15Kenneth MydlandH 21- (71)1.34.01+29.119.07
Markus M. HellandN-åpen (72)33.0315.57
Ruben M. HellandN-åpen (72)28.2413.43

Eiker OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Emil  BakkenDirekte C (14)40.5211.38
4Heidi MyklemyrD 50- (23)58.32+16.4113.48

Fana IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Rannveig NordhagenD 50- (23)41.519.52
1Bjørn HøllelandH 55- (40)44.067.55
1Birk Bell LysakerH 15-16 (29)42.097.25
2Brage Bell LysakerH 13-14 (26)34.07+1.449.23
2Per VikaneH 75- (13)49.03+6.0614.28
2Ketil NummedalH45-AK (24)51.53+7.4110.40
3Kristine Bog VikaneD 15-16 (26)58.41+9.0510.33
4Stella S. DahleD 13-16C (12)1.09.30+28.4529.34
5Sigurd EiknerH 55- (40)51.54+7.489.20
7Torgeir StrandH 55- (40)59.39+15.3310.43
8Kirsti LysakerD 45- (41)55.49+6.3511.29
9Anders Tønnessen RødH 21- (71)1.19.27+14.377.42
11Ørjan Eirik ValestrandH 60- (46)1.00.20+20.4312.24
21Knut UtneH 21- (71)2.08.33+1.03.4312.28

Fitjar IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Daniel RolfsnesH 17-C (6)41.3711.51
1Jakob RolfsnesH 15-16B (5)39.0310.45
1Mari Fitjar HjelleD 13-16C (12)40.4517.20
2Eline Fitjar HjelleD 13-16C (12)41.09+0.2417.30
7Mette FitjarD 17-C (21)1.51.08+51.0131.39
7Anna Fitjar HjelleD 11-12 (34)42.10+20.4317.56
8Rolf Atle RolfsnesH 50- (52)51.30+11.429.04
9Kjetil HjelleDirekte B (40)1.01.04+25.2016.49
Emma Fitjar HjelleN-åpen (72)39.3619.07
Jon Fitjar HjelleN-åpen (72)20.079.43
Ola Fitjar HjelleN-åpen (72)20.109.44
Michelsen JzakN-åpen (72)21.0410.10
Dennis MichelsenN-åpen (72)21.0710.12

Fossekallen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Hans Jørgen LoeH 75- (13)51.36+8.3915.13
5Bjørg GårdhammerD 70- (24)1.06.13+25.2621.01

Fossum IF

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Eirik Vie StrislandH 13-14 (26)36.17+3.549.59
7Sindre Vie StrislandH 13-14 (26)38.37+6.1410.38
8Hans JevanordH 45- (51)1.07.16+20.599.55
9Anne Berit RørlienDirekte A (45)1.48.51+1.04.0919.34
9Frode StrislandH 45- (51)1.07.27+21.109.56
9Sigrid Melander VieD 17-A kort (27)1.17.02+39.5118.10
Mads Rørlien JevanordN-åpen (72)32.3915.46
Magnus Rørlien JevanordH -10 (21)22.379.37

Freidig

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Arild H ClausenH 45- (51)1.00.03+13.468.51
8Maj-Lisbet RønningD 17-A kort (27)1.16.39+39.2818.04

Førde IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Torodd OsH 70- (40)32.329.35
7Trygve Nummedal OsH 17-18 (33)1.13.51+25.3710.53
7Håvard Nummedal OsH 21- (71)1.15.42+10.527.20
10Johan MagerøyH 60- (46)56.23+16.4611.36

Ganddal IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Jonas Lys ScheieDirekte B (40)47.26+11.4213.04
10Trine BolstadD 21- (41)1.17.36+18.0610.04
11Svein-Erik KvameH 45- (51)1.12.47+26.3010.44
13Morten  Bjerga SundliH 21- (71)1.31.19+26.298.51

Gjø-Vard OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Roar SkoglundDirekte B (40)46.54+11.1012.55
4Berit BergsetD 17-A kort (27)57.22+20.1113.31

Gneist, IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Ingrid SandvollD 55- (38)54.28+13.2512.50

Göteborg Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Elisabeth StrandhagenD 55- (38)52.38+11.3512.24
8Mats StrandhagenH 60- (46)53.03+13.2610.54

Halden SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sigrid Schmitt GranD 11-12 (34)21.279.07
1Marieluise Schmitt GranD 15-16 (26)49.368.55
2Bodil HelgerudD 21- (41)1.02.10+2.408.04
4Øyvind HelgerudH 21- (71)1.12.50+8.007.03
10Bjørn Axel GranH 50- (52)57.47+17.5910.10

Haugesund IL Orientering

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingvild Paulsen VieD 19-20 (18)1.00.438.57
1Madli HjermannD 17-B (13)46.2612.47
2Sigurd Paulsen VieH 17-18 (33)48.16+0.027.07
2Selma SteinsvågD 13-14 (26)39.02+6.2610.45
2Dag Abel SveenH 17-B (11)40.59+2.1711.17
3Sigved GramstadH 70- (40)39.09+6.3711.32
3Miriam SveenD 11-12 (34)30.32+9.0512.59
3Stein Jarle HelgelandH 60- (46)45.26+5.499.20
3Aleksander JørgensenH 15-16 (29)51.48+9.399.07
4Kristina VollD 19-20 (18)1.10.29+9.4610.23
4Sigleif SteinsvågH 35- (21)1.05.35+8.138.31
5Linn WikstrømD 17-C (21)1.20.08+20.0122.49
5Eivind EngløkkH 15-16 (29)1.03.48+21.3911.13
6Lisbeth VollD 21- (41)1.10.50+11.209.11
7Randi EngløkkD 45- (41)55.19+6.0511.22
7Sara HetlandD 13-14 (26)47.27+14.5113.04
7Magnus EngløkkH 15-16 (29)1.18.01+35.5213.44
8Per B. MyhreDirekte B (40)56.37+20.5315.35
9John Arvid DjupeslandH 50- (52)52.53+13.059.18
10Anita SælevikD 45- (41)1.03.03+13.4912.58
Ingrid SveenN-åpen (72)41.0319.49
Hanna Eline EngløkkD -10 (17)48.5120.47
Sebastian JørgensenH -10 (21)37.0615.47
Filip SveenH -10 (21)49.4721.11
Lars WikstrømH 13-16C (4)diskvalifisert

Heming Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Fridtjof ReuschH 13-14 (26)32.238.55
1Dagrun MelkildD 55- (38)41.039.40
2Henrik ReuschH 15-16 (29)50.24+8.158.52
7Thor VollsetDirekte B (40)51.47+16.0314.15
11Marianne ReuschD 45- (41)1.13.16+24.0215.04
12Christian ReuschH 45- (51)1.16.01+29.4411.12
Astrid ReuschD -10 (17)30.1912.54

Høydalsmo IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ingrid Stigen BygglandD 13-14 (26)43.07+10.3111.52
5Asbjørn BygglandH 35- (21)1.10.43+13.219.11

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Elin HögstrandD 21- (41)1.07.18+7.488.44

IFK Mora OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Alva ErssonD 13-14 (26)32.368.58
1Erik ErssonH45-AK (24)44.129.05

IK Grane Arendal Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Ine MikkelsenD 15-16 (26)1.11.21+21.4512.49
8Lise MikkelsenD 15-16 (26)1.27.22+37.4615.42
9Christine MikkelsenD 21- (41)1.15.10+15.409.45

IL Gular

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tom Eirik EikangerH 50- (52)39.487.00
2Eli Fjellbirkeland JohannesenD 17-18 (7)59.19+6.5110.26
3Birgitte TorbjørnsenD 50- (23)52.50+10.5912.27
4Svein LingaH 60- (46)45.56+6.199.27
4Mari Fjellbirkeland JohannesenD 15-16 (26)1.00.34+10.5810.53
6Mai Helen LingaD 50- (23)58.51+17.0013.52
7Helen MartinsenD 21- (41)1.10.55+11.259.12
7Jan HoldhusH 70- (40)55.38+23.0616.24
10Hege FjellbirkelandD 55- (38)1.07.43+26.4015.58
Rune NygaardH 21- (71)diskvalifisert

IL Hauken

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kristin Repstad StoremyrD 17-B (13)1.43.21+56.5528.28
8Ole Magnus StoremyrH 11-12 (24)1.13.07+50.0631.06
10Henrik Repstad StoremyrH 13-14 (26)58.52+26.2916.13

IL Imås

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Sandra Sofie TømtD 11-12 (34)41.21+19.5417.35
8Henrik Andreas TømtH 13-14 (26)44.49+12.2612.20
13Per Kristian TømtH 45- (51)1.16.58+30.4111.21

IL Strand-Ulv

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Triana K. NerhusD -10 (17)33.0814.05

IL Tyrving

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Randi NilstadD 60- (10)47.14+6.3013.55
2Aud I SpjelkavikD 65- (12)1.21.55+41.3224.09
5Åshild FlatebakkenD 50- (23)58.44+16.5313.51
5Alf PettersenH 60- (46)46.53+7.169.38
5Tom RådahlH45-AK (24)1.09.31+25.1914.18
6Hege FeiringD 45- (41)53.36+4.2211.01
8Bjørn SpjelkavikH 70- (40)58.51+26.1917.21
9Hallvard BergH 55- (40)1.03.28+19.2211.24
11Kirsti Grundnes BergD 55- (38)1.10.33+29.3016.38
14Torkjel NesheimH 50- (52)1.03.41+23.5311.12

IL Veten

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Elias BergsetH 17-18 (33)1.00.46+12.328.57
5Anders BergsetH 50- (52)48.44+8.568.34
7Irene Kroken BergsetD 17-A kort (27)1.08.33+31.2216.10
10Ivar BergsetH 55- (40)1.08.12+24.0612.15
Ranveig BergsetN-åpen (72)2.07.081.01.25
Sven Bergset LangvikH 15-16 (29)brutt

Konnerud IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Bertil HorvliDirekte A (45)1.05.17+20.3511.44
8Ingun Jahren HorvliDirekte A (45)1.30.43+46.0116.18

KOS Tesla Brno

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Radovan CechH 35- (21)57.227.27
2Radan CechH 11-12 (24)23.28+0.279.59
11Marcela CechovaDirekte B (40)1.01.53+26.0917.02
Johana CechovaD -10 (17)35.0214.54

KOVZ

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Annie EdiarDirekte B (40)39.39+3.5510.55

Kristiansand OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Marius PyttenH 21- (71)1.06.38+1.486.27
3Kristian PyttenH 17-18 (33)51.31+3.177.35

Lardal OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Liv SchjervenD 35- (16)1.02.22+3.2111.13
4Tollef TjentlandH 11-12 (24)28.03+5.0211.56
5Hallvard TjentlandH 13-14 (26)36.26+4.0310.02
5Eline SchjervenD 15-16 (26)1.05.45+16.0911.49
5Monica Tveit TjentlandDirekte B (40)49.38+13.5413.40
6Jens TjentlandH 45- (51)1.04.24+18.079.29
7Mina SchjervenD 15-16 (26)1.11.47+22.1112.54

Lund OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Johan WinbladDirekte B (40)35.449.50
6Winblad JennyDirekte B (40)50.37+14.5313.56
Thomas WinbladDirekte A (45)diskvalifisert

Løten o-lag

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Emilie Westli AndersenD 21- (41)59.307.43
3Knut AndersenH 17-C (6)59.16+17.3916.53
4Evine Westli AndersenD 21- (41)1.09.37+10.079.02
6Marianne Rud SkjærstadD 55- (38)50.11+9.0811.50

Markbygdens OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Marie HögstrandD 55- (38)53.48+12.4512.41
12Carl Johan HögstrandH 60- (46)1.00.50+21.1312.31

Mosmeridian

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Nikolay SytovH 45- (51)1.48.49+1.02.3216.02

North West OC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Kate SalmonD 21- (41)2.04.41+1.05.1116.11

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Troels Riis FremmersvikN-åpen (72)45.0521.46

Notodden OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Rune Kristian MorkH 17-A kort (4)1.08.17+9.5412.16
2Britt Helene FossøyD 50- (23)49.56+8.0511.46
6Anders FossøyH 55- (40)58.21+14.1510.29
6Randi MorkD 17-A kort (27)1.06.38+29.2715.42
Kristian MorkN-åpen (72)21.4610.30

NTNUI

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Tonje Aasheim NymarkD 19-20 (18)1.07.23+6.409.56
4Olav Milian Schmitt GranH 21- (71)1.12.50+8.007.03

Nydalens SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sofie AarnesD 17-A kort (27)37.118.46
10Halvor SaunesH 21- (71)1.23.20+18.308.04
11Ingvild Rud SkjærstadD 21- (41)1.24.31+25.0110.58
12Karen BjergaardD 21- (41)1.29.33+30.0311.37
Lars Danielsen HolenH 21- (71)diskvalifisert

Odda OL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gerd Inger BrunborgD 35- (16)59.0110.36
2Marion RyenD 17-A kort (27)44.17+7.0610.26
2Trond BrunborgH 17-C (6)42.07+0.3011.59
3Ida Solheim EideD 17-B (13)55.45+9.1915.21
3Stine BjørkevollD 17-A kort (27)52.23+15.1212.21
4Ole Jørgen LegårdH 17-A kort (4)58.2310.30
7Britt Kari LegårdD 21- (41)1.08.27+8.578.53
8Karina Solheim ØyreD 11-12 (34)44.29+23.0218.55
9Ottar EideH 35- (21)1.29.51+32.2911.40
9Sindre Solheim EideH 13-14 (26)49.13+16.5013.33
9Rannveig Oma LøyningD 11-12 (34)44.30+23.0318.56
Nora Ryen BertelsenN-åpen (72)31.0615.01
Heine BrunborgN-åpen (72)38.0618.24
Iver BrunborgN-åpen (72)38.0618.24
Emma DigranesN-åpen (72)32.1115.32
Jonah E. DigranesN-åpen (72)27.5513.29
Sara E. DigranesN-åpen (72)25.3212.20
Vegard Solheim EideN-åpen (72)26.3612.51
Sigurd Oma LøyningN-åpen (72)26.2712.46
Emil Solheim ØyreN-åpen (72)26.3612.51
Harald Solheim EideH -10 (21)46.4119.51
Åshild OmaD45-AK (12)diskvalifisert

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Jens-Henrik SimonsenH45-AK (24)1.06.42+22.3013.43

OL Toten-Troll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Onno VerberneH 55- (40)48.05+3.598.38
5Ingrid RavnanD 55- (38)49.25+8.2211.39

OLG Regio Olten

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Max MoosbergerH 70- (40)41.15+8.4312.10
Ester  MoosbergerDirekte C (14)diskvalifisert

Oppsal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Sigurd HobølH 11-12 (24)39.02+16.0116.36
8Vigdis HobølD 21- (41)1.13.46+14.169.34
14Thor MellaH 21- (71)1.32.50+28.009.00
Eskil HobølN-åpen (72)22.4110.57

Orientation Caennaise

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Gilles DeslandesH 60- (46)brutt
Laurent CompereH45-AK (24)brutt

Os Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Andreas BergeDirekte A (45)50.09+5.279.01
5Venla Arponen SnilstveitD 17-A kort (27)1.06.37+29.2615.42

OSVeikals.lv

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Juris DzenitisH 35- (21)1.01.03+3.417.55
4Ilze VanagaD 35- (16)1.07.26+8.2512.07

Porsgrunn OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Knut MathisenDirekte A (45)44.428.02
4Alexander Repstad StoremyrH 17-18 (33)54.42+6.288.04

Raumar Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Anne Grethe RustadD 55- (38)43.24+2.2110.14

Ringerike OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kari StrandeD 65- (12)40.2311.54
1Morten DåsnesH 60- (46)39.378.09

Samnanger IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Eivind HøysæterH 65- (18)55.07+15.0212.59

Sandnes IL (Rogaland)

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Jonas V MyklebostH 11-12 (24)26.22+3.2111.13
3Jon MyklebostH45-AK (24)52.11+7.5910.44
3Markus RichterH 13-14 (26)34.13+1.509.25
4Anja VistnesD 17-C (21)1.03.25+3.1818.04
4Mari RichterD 11-12 (34)32.06+10.3913.39
4Jorunn JohannesenD 55- (38)45.33+4.3010.44
4Tom FurlandH 45- (51)56.13+9.568.17
5Ragnhild RichterD 35- (16)1.11.31+12.3012.51
6Sigurd R. OftedalH 21- (71)1.15.15+10.257.17
6Andreas V MyklebostH 13-14 (26)36.58+4.3510.11
6Kim RichterH 35- (21)1.19.37+22.1510.20
Frida RichterD -10 (17)diskvalifisert

Sarpsborg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Jens Vonen SvaeN-åpen (72)18.048.43
Jesper Vonen SvaeH 11-12 (24)diskvalifisert
Synnøve VonenDirekte C (14)diskvalifisert

Sauda Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Bjørn Egil RossebøH 35- (21)59.23+2.017.42
16Peter DirksenH 50- (52)1.30.51+51.0315.59

Sogndal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Hendrik LappH 21- (71)1.31.01+26.118.49

Stavanger Orienteringsklubb

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøH 11-12 (24)23.019.47
1Johan Christie ØrkeH 17-18 (33)48.147.06
2Wenche Margrethe SæbbøD 45- (41)49.25+0.1110.10
2Gunnar SakseidH 65- (18)51.01+10.5612.01
2Vilde Margrethe SæbbøD 15-16 (26)54.46+5.109.51
10Jone SæbbøH 45- (51)1.07.32+21.159.57
13Pål BårdsenH 50- (52)1.03.20+23.3211.09
13Ivar Johan LarsenH 60- (46)1.01.25+21.4812.38
19Espen KarlsenH 21- (71)1.57.48+52.5811.25
Sølvi Utbø SakseidD45-AK (12)brutt

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Bjørnar OlsrødDirekte A (45)49.33+4.518.54

Stord Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkD 70- (24)40.4712.56
1Sigvald RobberstadH 75- (13)42.5712.40
1Kenneth WesterheimH 45- (51)46.176.49
2Jørgen WesterheimH 15-16B (5)51.13+12.1014.06
4Ingolf DybvikH 75- (13)53.27+10.3015.46
9Steinar SlettemarkH 70- (40)1.00.52+28.2017.57
Jon Magne BratsethH 55- (40)diskvalifisert

Suldal Orienteringslag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Magnar NerheimH 70- (40)41.17+8.4512.10
Tveit ØysteinH 11-12N (2)diskvalifisert

Sundbybergs IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Annika LundströmD 45- (41)1.02.10+12.5612.47

Sundsvalls OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Lars HenrikssonH 45- (51)1.06.39+20.229.49

Søgne og Songdalen OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Signe HeivollD 70- (24)52.55+12.0816.47
2Tore BerntsenH 70- (40)36.25+3.5310.44
6Else-Margrethe BredlandD 70- (24)1.06.52+26.0521.13
6Floke BredlandH 70- (40)52.48+20.1615.34
8Svein Erik WiigH 35- (21)1.28.51+31.2911.32
9Reidar HeivollH 60- (46)54.33+14.5611.13
Torhild Nesmann HalvorsenD 70- (24)brutt

TIF Viking

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gry Sveri LierD 17-C (21)1.00.0717.07
2Victoria PopsuevaD 17-C (21)1.00.20+0.1317.11
7Vemund HansenH 35- (21)1.23.37+26.1510.51
8Trygve BuanesH 21- (71)1.16.17+11.277.23
11Ørjan TotlandH 50- (52)58.50+19.0210.21
Iris Popsueva BuanesN-åpen (72)26.5312.59
Sigve Popsuev BuanesN-åpen (72)36.0117.23

Torvastad IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Einar VikingstadH 65- (18)40.059.27
10Roald TellnesH 70- (40)1.08.08+35.3620.05

Varegg Fleridrett

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tove AasheimD 45- (41)49.1410.07
1Oskar RøenH 21- (71)1.04.506.17
1Tora Aasheim NymarkD 17-18 (7)52.289.14
2Tore NymarkH 50- (52)42.40+2.527.30
5Christiane TrösseD 21- (41)1.10.01+10.319.05
5Guro FemsteinevikD 13-14 (26)45.14+12.3812.27
6Arnt Ove FemsteinevikH 50- (52)49.05+9.178.38
15Lars Stuland LarsenH 50- (52)1.06.46+26.5811.45
16Martin FemsteinevikH 21- (71)1.35.19+30.299.14
18Kasper ValestrandH 21- (71)1.53.33+48.4311.00
Gitle FemsteinevikH -10 (21)43.2518.28

Verdal OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Arne OkkenhaugH 50- (52)49.13+9.258.39
Gunhild BredesenD 55- (38)brutt

Vikebygd IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Jon Magne SvendsbøeH 45- (51)53.40+7.237.54
4Kjersti Hausberg BjergaD 45- (41)50.58+1.4410.29
4Einar MartinsenH 50- (52)48.29+8.418.32

Voss IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lars Andreas EenH 17-B (11)38.4210.39
3Kjellaug GrødemD 60- (10)50.31+9.4714.54
3Tone HandegårdD 17-C (21)1.03.01+2.5417.57
5Svein Jarl HansenH 65- (18)1.45.54+1.05.4924.58
6Ann Merete HandegårdD 17-C (21)1.23.09+23.0223.41
6Bernt HeggøyH 60- (46)48.59+9.2210.04
12Harald HatlandH 50- (52)1.00.59+21.1110.44
Rannveig Elisa EenN-åpen (72)47.0222.43

Wing OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Alfred F. HøysæterH 11-12 (24)40.03+17.0217.02
10Mona Høysæter FenstadDirekte B (40)1.01.43+25.5917.00
11Bjørnar StavrumH 13-14 (26)1.37.08+1.04.4526.45
11Johannes HøysæterH 21- (71)1.30.22+25.328.45
Anna F. HøysæterN-åpen (72)41.0019.48

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Linda HanssenD 55- (38)41.14+0.119.43

Ålgård Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ørjan RavndalH 45- (51)46.45+0.286.53
3Ola Magnus LaugalandH 21- (71)1.10.40+5.506.51
17Sturla StokkelandH 21- (71)1.36.28+31.389.21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor