Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O 2018, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O 2018
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Odda OL
Dato: onsdag 4 juli 2018 - søndag 8 juli 2018

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

N-åpen

1 650 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ranveig BergsetIL Veten1.45.041.03.40
Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL27.3116.40
Rannveig Elisa EenVoss IL1.25.1551.40
Markus M. HellandEgersund OK27.3916.45
Anna F. HøysæterWing OK25.4015.33
Mads Rørlien JevanordFossum IF28.0216.59
Sara-Sofie  Larsen SimonsenOK Øst27.4016.46
Sigurd Oma LøyningOdda OL26.3816.08
Ruben M. HellandEgersund OK19.5212.02
Ingrid SveenHaugesund IL Orientering25.3615.30

D -10

2 030 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering46.0322.41
Triana K. NerhusIL Strand-Ulv34.1016.49
Astrid ReuschHeming Orientering27.2313.29

D 11-12

2 030 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid Schmitt GranHalden SK20.5710.19
2Julie M HellandEgersund OK22.32+1.3511.06
3Miriam SveenHaugesund IL Orientering26.33+5.3613.04
4Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb32.40+11.4316.05
5Aoife RotheryBig Foot Orienteers45.33+24.3622.26
6Rannveig Oma LøyningOdda OL54.12+33.1526.41
7Sandra Sofie TømtIL Imås57.56+36.5928.32

D 13-14

2 830 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alva ErssonIFK Mora OK39.4214.01
2Sara HetlandHaugesund IL Orientering50.13+10.3117.44
3Martha WisløffAsker Skiklubb52.39+12.5718.36
4Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL55.30+15.4819.36
5Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering55.52+16.1019.44
6Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb56.38+16.5620.00

D 13-16C

2 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria Helena MarhaugClub Orientacion Sant Joan56.0727.38
2Mari StadsnesIL Gular56.11+0.0427.40

D 15-16

4 230 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eline SchjervenLardal OL42.3510.04
2Marieluise Schmitt GranHalden SK43.56+1.2110.23
3Mina SchjervenLardal OL50.53+8.1812.01
4Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering59.11+16.3613.59
5Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.03.07+20.3214.55

D 17-A kort

3 430 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie AarnesNydalens SK47.1113.45
2Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb54.12+7.0115.48
3Berit BergsetGjø-Vard OL56.29+9.1816.28
4Irene Kroken BergsetIL Veten1.23.43+36.3224.24
5Maj-Lisbet RønningFreidig1.44.04+56.5330.20

D 17-B

2 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunhild MyhrAsker Skiklubb1.00.3921.25
2Kristin Repstad StoremyrIL Hauken2.14.56+1.14.1747.40

D 17-C

2 290 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone HandegårdVoss IL49.0821.27
2Ann Merete HandegårdVoss IL1.13.04+23.5631.54
3Tove EriksenBærums Skiklub1.21.13+32.0535.27

D 17-18

4 920 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett59.5612.10

D 19-20

5 160 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering59.1611.29
2Kristina VollHaugesund IL Orientering1.02.23+3.0712.05
3Margrethe WisløffAsker Skiklubb1.02.26+3.1012.05
4Tonje Aasheim NymarkNTNUI1.03.43+4.2712.20

D 21-

5 990 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.02.5110.29
2Evine Westli AndersenLøten o-lag1.03.46+0.5510.38
3Bodil HelgerudHalden SK1.04.14+1.2310.43
4Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.04.18+1.2710.44
5Elin HögstrandIFK Göteborg1.10.03+7.1211.41
6Ingvild Rud SkjærstadNydalens SK1.15.13+12.2212.33
7Karen BjergaardNydalens SK1.29.09+26.1814.52

D 35-

4 230 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv SchjervenLardal OL53.0012.31
2Ilze VanagaOSVeikals.lv59.37+6.3714.05
3Jane M HellandEgersund OK1.03.17+10.1714.57

D 45-

3 850 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb46.4312.08
2Annika LundströmSundbybergs IK49.37+2.5412.53
3Randi EngløkkHaugesund IL Orientering53.12+6.2913.49
4Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb55.57+9.1414.31
5Cath ChalmersBig Foot Orienteers1.02.03+15.2016.07
6Marianne ReuschHeming Orientering1.10.07+23.2418.12
7Hege FeiringIL Tyrving1.15.29+28.4619.36
Kjersti Hausberg BjergaVikebygd ILbrutt

D 50-

3 430 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte TorbjørnsenIL Gular52.4115.21
2Åshild FlatebakkenIL Tyrving1.03.38+10.5718.33
3Heidi MyklemyrEiker OL1.08.00+15.1919.49
4Sigrun NygårdAsker Skiklubb1.14.10+21.2921.37

D 55-

3 430 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda HanssenØstmarka OK43.0912.34
2Dagrun MelkildHeming Orientering51.32+8.2315.01
3Elisabeth StrandhagenGöteborg Majorna OK59.52+16.4317.27
4Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.01.16+18.0717.51
5Marie HögstrandMarkbygdens OK1.04.38+21.2918.50
6Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag1.13.15+30.0621.21
7Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1.18.25+35.1622.51
8Gunhild BredesenVerdal OK1.30.23+47.1426.21

D 60-

2 570 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siren GreveBergens TF46.3718.08
2Randi NilstadIL Tyrving1.25.30+38.5333.16

D 65-

2 570 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari StrandeRingerike OL47.3618.31
2Nina SoligardBergens TF1.02.06+14.3024.09
3Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.19.23+31.4730.53

D 70-

2 250 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edel SlettemarkStord Orientering40.0817.50
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb42.01+1.5318.40
3Margit Ryen SteenBø OL56.27+16.1925.05
4Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb56.37+16.2925.09
5Bjørg GårdhammerFossekallen IL1.01.16+21.0827.13
6Torhild Nesmann HalvorsenSøgne og Songdalen OK1.26.53+46.4538.36
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKbrutt

H -10

2 030 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb22.5411.16
Magnus Rørlien JevanordFossum IF20.2810.04
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering32.5516.12
Filip SveenHaugesund IL Orientering35.4517.36

H 11-12

2 030 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alfred F. HøysæterWing OK24.2812.03
2Tollef TjentlandLardal OL31.53+7.2515.42
3Ole Magnus StoremyrIL Hauken59.26+34.5829.16

H 13-14

2 830 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fridtjof ReuschHeming Orientering33.2611.48
2Hallvard TjentlandLardal OL45.55+12.2916.13
3Henrik Repstad StoremyrIL Hauken55.22+21.5619.33
4Henrik Andreas TømtIL Imås57.54+24.2820.27

H 13-16C

2 030 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars WikstrømHaugesund IL Orientering36.4918.08

H 15-16

4 920 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik ReuschHeming Orientering50.1510.12
2Jonas MyhrAsker Skiklubb55.15+5.0011.13
3Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering56.04+5.4911.23
4Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.04.10+13.5513.02
5Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering1.07.20+17.0513.41
6Sven Bergset LangvikIL Veten1.10.13+19.5814.16
7Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering2.04.37+1.14.2225.19
8Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering2.14.38+1.24.2327.21

H 15-16B

2 830 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen WesterheimStord Orientering50.2817.49

H 17-B

2 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Andreas EenVoss IL39.2113.54
2Olav HellandEgersund OK42.19+2.5814.57

H 17-18

5 160 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Clemet WisløffAsker Skiklubb41.528.06
2Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb44.53+3.018.41
3Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering44.59+3.078.43
4Elias BergsetIL Veten1.02.22+20.3012.05
5Trygve MyhrAsker Skiklubb1.03.01+21.0912.12
6Trygve Nummedal OsFørde IL1.04.22+22.3012.28
7Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.10.02+28.1013.34
Kristian PyttenKristiansand OKdiskvalifisert

H 21-

7 690 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind HelgerudHalden SK1.00.477.54
2Olav Milian Schmitt GranNTNUI1.01.04+0.177.56
3Ragnar TonjerNydalens SK1.01.53+1.068.02
4Halvor SaunesNydalens SK1.02.44+1.578.09
5Oskar RøenVaregg Fleridrett1.03.05+2.188.12
6Kenneth MydlandEgersund OK1.13.51+13.049.36
7Johannes HøysæterWing OK1.19.09+18.2210.17
8Lars Danielsen HolenNydalens SK1.55.38+54.5115.02
9Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.58.29+57.4215.24
10Pål SkogedalAsker Skiklubb2.01.10+1.00.2315.45
Marius PyttenKristiansand OKdiskvalifisert

H 35-

5 990 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asbjørn BygglandHøydalsmo IL57.089.32
2Juris DzenitisOSVeikals.lv57.24+0.169.34 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 45-

5 160 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth WesterheimStord Orientering47.079.07
2Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL47.11+0.049.08
3Lars HenrikssonSundsvalls OK55.53+8.4610.49
4Hans JevanordFossum IF57.28+10.2111.08
5Svein-Erik KvameGanddal IL1.01.44+14.3711.57
6Per Kristian TømtIL Imås1.01.53+14.4611.59
7Arild H ClausenFreidig1.03.01+15.5412.12
8Jens TjentlandLardal OL1.08.30+21.2313.16
9Nikolay SytovMosmeridian1.10.24+23.1713.38
10Christian ReuschHeming Orientering1.23.00+35.5316.05
11Sverre WisløffAsker Skiklubb1.35.33+48.2618.31

H 50-

4 920 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore NymarkVaregg Fleridrett46.359.28
2Einar MartinsenVikebygd IL48.55+2.209.56
3Arne OkkenhaugVerdal OK57.49+11.1411.45
4Rolf Atle RolfsnesFitjar IL58.59+12.2411.59
5Harald HatlandVoss IL1.04.02+17.2713.00
6John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering1.04.30+17.5513.06
7Anders BergsetIL Veten1.08.30+21.5513.55
8Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.08.38+22.0313.56
9Bjørn Axel GranHalden SK1.16.53+30.1815.37
10Torkjel NesheimIL Tyrving1.21.10+34.3516.29
11Peter DirksenSauda Orienteringsklubb1.32.46+46.1118.51

H 55-

4 230 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Onno VerberneOL Toten-Troll38.489.10
2Geir FrøytlogEgersund OK42.28+3.4010.02 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Hallvard BergIL Tyrving44.26+5.3810.30
4Tore Voss FagervoldBærums Skiklub45.28+6.4010.44
5Jan Petter LandeRocky Mountain Orienteering Cl55.13+16.2513.03
6Terje HenriksenAsker Skiklubb55.27+16.3913.06
7Ivar BergsetIL Veten57.53+19.0513.41
8Charlie ShahbazianChicago Area Orienteering Club1.03.40+24.5215.03

H 60-

3 850 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arvid MydlandEgersund OK41.1410.42
2Alf PettersenIL Tyrving46.02+4.4811.57
3Morten DåsnesRingerike OL50.22+9.0813.04
4Mats StrandhagenGöteborg Majorna OK52.51+11.3713.43
5Eoin RotheryBig Foot Orienteers57.19+16.0514.53
6Carl Johan HögstrandMarkbygdens OK59.23+18.0915.25
7Gilles DeslandesOrientation Caennaise1.02.46+21.3216.18
8Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb1.09.09+27.5517.57
9Stein MyhreBærums Skiklub1.10.16+29.0218.15

H 65-

3 430 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar VikingstadTorvastad IL46.3913.36
2Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb47.52+1.1313.57
3Eivind HøysæterSamnanger IL54.52+8.1315.59
4Bjørn SteenBø OL56.25+9.4616.26

H 70-

2 570 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Max MoosbergerOLG Regio Olten43.4217.00
2Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK44.50+1.0817.26
3Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb57.32+13.5022.23
4Torodd OsFørde IL1.02.24+18.4224.16
5Steinar SlettemarkStord Orientering1.06.14+22.3225.46
6Bjørn SpjelkavikIL Tyrving1.07.36+23.5426.18
7Jan HoldhusIL Gular1.13.51+30.0928.44
8Floke BredlandSøgne og Songdalen OK1.26.45+43.0333.45

H 75-

2 570 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigvald RobberstadStord Orientering49.4619.21
2Ingolf DybvikStord Orientering58.14+8.2822.39
3Hans Jørgen LoeFossekallen IL1.25.17+35.3133.11

H 85-

2 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar SæbøHaugesund IL Orientering1.12.0232.00

Direkte A

4 230 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ulf WallinGöteborg Majorna OK49.0311.35
2Kjetil  DammTIF Viking54.23+5.2012.51
3Bertil HorvliKonnerud IL59.54+10.5114.09
4Ernst PyttemKristiansand OK1.02.26+13.2314.45
5Ingun Jahren HorvliKonnerud IL1.05.50+16.4715.33
6Tom Andre AlstradsætherEiker OL1.15.01+25.5817.44
7Frauke Schmitt GranHalden SK1.19.27+30.2418.46
Anne Berit RørlienFossum IFdiskvalifisert

Direkte B

2 830 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan WinbladhLund OK48.2817.07
2May Lill DammTIF Viking56.59+8.3120.08
3Øistein PaulsenBergens TF58.17+9.4920.35
4Thor VollsetHeming Orientering1.02.43+14.1522.09
5Sølvi Helene FossøyEiker OL1.05.30+17.0223.08
6Monica Tveit TjentlandLardal OL1.22.00+33.3228.58
7Mona Høysæter FenstadWing OK1.37.54+49.2634.35
8Annie EdiarKOVZ1.43.19+54.5136.30

Direkte C

2 290 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil  BakkenEiker OL44.0219.13
2Ester  MoosbergerOLG Regio Olten1.06.48+22.4629.10
3Elisabeth PrestegårdNydalens SK1.20.23+36.2135.06

H45-AK

3 850 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik ErssonIFK Mora OK37.589.51
2Arve LøyningOdda OL46.50+8.5212.09
3Ketil NummedalFana IL1.03.51+25.5316.35
4Tom RådahlIL Tyrving1.11.19+33.2118.31
5Jens-Henrik SimonsenOK Øst1.25.13+47.1522.08
6Laurent CompereOrientation Caennaise1.26.46+48.4822.32
7Kent Morgan StoremyrIL Hauken2.12.27+1.34.2934.24

D45-AK

2 570 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karin ErssonIFK Mora OK46.1918.01
2Åshild OmaOdda OL58.09+11.5022.37
3Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubb1.18.04+31.4530.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor