Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O 2018, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O 2018
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Odda OL
Dato: onsdag 4 juli 2018 - søndag 8 juli 2018

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

N-åpen

2 070 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL12.546.13
Markus M. HellandEgersund OK17.078.16
Anna F. HøysæterWing OK22.2210.48
Mads Rørlien JevanordFossum IF18.228.52
Sara-Sofie  Larsen SimonsenOK Øst19.079.14
Sigurd Oma LøyningOdda OL17.078.16
Ruben M. HellandEgersund OK13.406.36
Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering18.048.43
Ingrid SveenHaugesund IL Orientering22.2710.50

D -10

2 350 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering44.2318.53
Triana K. NerhusIL Strand-Ulv49.1620.57
Astrid ReuschHeming Orientering26.4011.20
Rannveig Elisa EenVoss ILdiskvalifisert

D 11-12

2 350 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Miriam SveenHaugesund IL Orientering20.158.37
2Julie M HellandEgersund OK22.26+2.119.32
3Claudia SamuelsbergHaugesund IL Orientering23.33+3.1810.01
4Sigrid Schmitt GranHalden SK25.25+5.1010.48
5Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb31.25+11.1013.22
6Rannveig Oma LøyningOdda OL37.19+17.0415.52
7Ingrid SteinslandFredrikstad SK41.11+20.5617.31
8Aoife RotheryBig Foot Orienteers48.51+28.3620.47

D 13-14

3 630 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK18.125.00
2Alva ErssonIFK Mora OK25.14+7.026.57
3Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL26.14+8.027.13
4Martha WisløffAsker Skiklubb28.20+10.087.48
5Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering30.13+12.018.19
6Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb34.24+16.129.28
7Sara HetlandHaugesund IL Orientering48.06+29.5413.15

D 13-16C

2 350 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria Helena MarhaugClub Orientacion Sant Joan27.0611.31
2Mari StadsnesIL Gular27.09+0.0311.33

D 15-16

5 560 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eline SchjervenLardal OL41.247.26
2Mina SchjervenLardal OL43.53+2.297.53
3Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering44.08+2.447.56
4Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering48.09+6.458.39
5Marieluise Schmitt GranHalden SK51.44+10.209.18

D 17-A kort

4 240 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie AarnesNydalens SK34.258.07
2Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb39.09+4.449.14
3Berit BergsetGjø-Vard OL54.03+19.3812.44
4Irene Kroken BergsetIL Veten57.31+23.0613.33
5Maj-Lisbet RønningFreidig1.15.18+40.5317.45

D 17-B

3 630 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Madli HjermannHaugesund IL Orientering27.557.41
2Gunhild MyhrAsker Skiklubb31.59+4.048.48
3Kristin Repstad StoremyrIL Hauken50.11+22.1613.49

D 17-C

3 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone HandegårdVoss IL37.3810.43
2Tove EriksenBærums Skiklub39.25+1.4711.13
3Ann Merete HandegårdVoss IL42.16+4.3812.02

D 17-18

5 680 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D 19-20

6 780 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margrethe WisløffAsker Skiklubb41.196.05
2Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering42.56+1.376.19
3Tonje Aasheim NymarkNTNUI43.11+1.526.22
4Kristina VollHaugesund IL Orientering49.01+7.427.13

D 21-

7 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag36.154.42
2Evine Westli AndersenLøten o-lag37.30+1.154.52
3Bodil HelgerudHalden SK38.24+2.094.59
4Elin HögstrandIFK Göteborg38.42+2.275.01
5Ingvild Rud SkjærstadNydalens SK41.28+5.135.23
6Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering43.29+7.145.38
7Karen BjergaardNydalens SK49.02+12.476.22

D 35-

5 560 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv SchjervenLardal OL42.357.39
2Jane M HellandEgersund OK52.10+9.359.22
3Ilze VanagaOSVeikals.lv1.23.31+40.5615.01

D 45-

4 860 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege FeiringIL Tyrving41.498.36
2Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb42.44+0.558.47
3Annika LundströmSundbybergs IK44.19+2.309.07
4Tove AasheimVaregg Fleridrett44.59+3.109.15
5Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb48.32+6.439.59
6Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL54.43+12.5411.15
7Cath ChalmersBig Foot Orienteers56.48+14.5911.41
8Anita SælevikHaugesund IL Orientering1.08.24+26.3514.04
9Marianne ReuschHeming Orientering1.08.31+26.4214.05

D 50-

4 240 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte TorbjørnsenIL Gular37.238.49
2Åshild FlatebakkenIL Tyrving46.41+9.1811.00
3Heidi MyklemyrEiker OL48.23+11.0011.24
4Anne Marit BjergaardNydalens SK48.28+11.0511.25
5Sigrun NygårdAsker Skiklubb57.25+20.0213.32

D 55-

4 240 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda HanssenØstmarka OK34.328.08
2Elisabeth StrandhagenGöteborg Majorna OK36.29+1.578.36
3Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)36.32+2.008.36
4Marie HögstrandMarkbygdens OK40.04+5.329.26
5Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag44.45+10.1310.33
6Ingrid RavnanOL Toten-Troll48.27+13.5511.25
7Kirsti Grundnes BergIL Tyrving54.22+19.5012.49
8Gunhild BredesenVerdal OK1.03.30+28.5814.58
Dagrun MelkildHeming Orienteringdiskvalifisert

D 60-

3 390 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siren GreveBergens TF35.0910.22
2Randi NilstadIL Tyrving56.41+21.3216.43

D 65-

3 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina SoligardBergens TF40.5012.02
2Kari StrandeRingerike OL45.10+4.2013.19
3Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.16.21+35.3122.31

D 70-

3 150 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb30.449.45
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb34.49+4.0511.03
3Edel SlettemarkStord Orientering39.56+9.1212.40
4Margit Ryen SteenBø OL47.46+17.0215.09
5Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK53.56+23.1217.07
6Bjørg GårdhammerFossekallen IL54.45+24.0117.22
Torhild Nesmann HalvorsenSøgne og Songdalen OKbrutt

D 80-

1 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ranveig BergsetIL Vetenbrutt

H -10

2 350 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb15.486.43
Magnus Rørlien JevanordFossum IF22.149.27
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering23.089.50
Filip SveenHaugesund IL Orientering27.3711.45

H 11-12

2 350 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tollef TjentlandLardal OL23.4310.05
2Alfred F. HøysæterWing OK26.29+2.4611.16
3Ole Magnus StoremyrIL Hauken1.42.04+1.18.2143.25

H 13-14

3 630 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fridtjof ReuschHeming Orientering20.545.45
2Henrik Repstad StoremyrIL Hauken29.36+8.428.09
Hallvard TjentlandLardal OLbrutt

H 13-16C

2 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars WikstrømHaugesund IL Orientering22.339.35

H 15-16

5 680 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering43.137.36
2Henrik ReuschHeming Orientering44.42+1.297.52
3Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb51.53+8.409.08
4Jonas MyhrAsker Skiklubb58.23+15.1010.16
5Sven Bergset LangvikIL Veten58.29+15.1610.17
6Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering59.37+16.2410.29
7Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering1.16.37+33.2413.29
Jørgen WesterheimStord Orienteringbrutt
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orienteringbrutt

H 17-B

3 630 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Andreas EenVoss IL20.145.34
2Olav HellandEgersund OK26.23+6.097.16
Dag Abel SveenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 17-C

3 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut AndersenLøten o-lag52.4715.02

H 17-18

6 780 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering35.025.10
2Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb35.21+0.195.12
3Per Clemet WisløffAsker Skiklubb37.27+2.255.31
4Kristian PyttenKristiansand OK38.07+3.055.37
5Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL38.41+3.395.42
6Trygve MyhrAsker Skiklubb43.01+7.596.20
7Elias BergsetIL Veten47.09+12.076.57
8Trygve Nummedal OsFørde IL57.30+22.288.28
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 21-

10 310 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar RøenVaregg Fleridrett36.293.32
2Øyvind HelgerudHalden SK36.39+0.103.33
3Marius PyttenKristiansand OK38.05+1.363.41
4Halvor SaunesNydalens SK38.44+2.153.45
5Ragnar TonjerNydalens SK41.04+4.353.58
6Olav Milian Schmitt GranNTNUI42.02+5.334.04
7Kenneth MydlandEgersund OK44.41+8.124.20
8Johannes HøysæterWing OK47.15+10.464.34
9Lars Danielsen HolenNydalens SK57.01+20.325.31
10Bjørn Johannessen FieldGneist, IL1.01.19+24.505.56
11Kasper ValestrandVaregg Fleridrett1.02.13+25.446.02
12Pål SkogedalAsker Skiklubb1.02.33+26.046.04
13Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.23.20+46.518.04

H 35-

7 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asbjørn BygglandHøydalsmo IL35.274.36
2Juris DzenitisOSVeikals.lv41.28+6.015.23 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 45-

6 780 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth WesterheimStord Orientering31.234.37
2Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL33.06+1.434.52
3Lars HenrikssonSundsvalls OK42.17+10.546.14
4Hans JevanordFossum IF44.14+12.516.31
5Svein-Erik KvameGanddal IL44.34+13.116.34
6Nikolay SytovMosmeridian45.59+14.366.46
7Arild H ClausenFreidig48.43+17.207.11
8Jens TjentlandLardal OL52.24+21.017.43
9Sverre WisløffAsker Skiklubb53.18+21.557.51
10Christian ReuschHeming Orientering1.15.26+44.0311.07

H 50-

5 680 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore NymarkVaregg Fleridrett39.326.57
2Einar MartinsenVikebygd IL42.55+3.237.33
3Arne OkkenhaugVerdal OK47.32+8.008.22
4Anders BergsetIL Veten52.52+13.209.18
5Harald HatlandVoss IL54.16+14.449.33
6Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb56.49+17.1710.00
7Bjørn Axel GranHalden SK1.01.10+21.3810.46
8Rolf Atle RolfsnesFitjar IL1.03.12+23.4011.07
9John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering1.07.03+27.3111.48
10Torkjel NesheimIL Tyrving1.26.27+46.5515.13
11Peter DirksenSauda Orienteringsklubb1.27.10+47.3815.20

H 55-

5 560 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir FrøytlogEgersund OK36.086.29 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Tore Voss FagervoldBærums Skiklub38.00+1.526.50
3Terje HenriksenAsker Skiklubb44.51+8.438.03
4Jens-Petter MarhaugClub Orientacion Sant Joan51.04+14.569.11
5Jan Petter LandeRocky Mountain Orienteering Cl51.16+15.089.13
6Ivar BergsetIL Veten53.33+17.259.37
7Hallvard BergIL Tyrving57.23+21.1510.19
8Charlie ShahbazianChicago Area Orienteering Club1.08.43+32.3512.21
Onno VerberneOL Toten-Trolldiskvalifisert

H 60-

4 860 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten DåsnesRingerike OL36.367.31
2Mats StrandhagenGöteborg Majorna OK41.11+4.358.28
3Arvid MydlandEgersund OK42.14+5.388.41
4Eoin RotheryBig Foot Orienteers43.28+6.528.56
5Alf PettersenIL Tyrving44.23+7.479.07
6Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb48.28+11.529.58
7Ørjan Eirik ValestrandFana IL49.38+13.0210.12
8Stein MyhreBærums Skiklub51.38+15.0210.37
9Carl Johan HögstrandMarkbygdens OK1.05.27+28.5113.28
Gilles DeslandesOrientation Caennaisebrutt

H 65-

4 240 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb37.368.52
2Einar VikingstadTorvastad IL42.03+4.279.55
3Bjørn SteenBø OL51.30+13.5412.08
4Eivind HøysæterSamnanger IL1.10.30+32.5416.37

H 70-

3 390 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Max MoosbergerOLG Regio Olten38.1111.15
2Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK38.27+0.1611.20
3Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb43.59+5.4812.58
4Magnar NerheimSuldal Orienteringslag46.19+8.0813.39
5Torodd OsFørde IL49.23+11.1214.34
6Sigved GramstadHaugesund IL Orientering50.33+12.2214.54
7Roald TellnesTorvastad IL56.41+18.3016.43
8Jan HoldhusIL Gular1.15.51+37.4022.22
9Bjørn SpjelkavikIL Tyrving1.19.33+41.2223.27
Steinar SlettemarkStord Orienteringdiskvalifisert
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H 75-

3 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigvald RobberstadStord Orientering47.2713.59
2Hans Jørgen LoeFossekallen IL1.02.04+14.3718.18
Ingolf DybvikStord Orienteringbrutt

H 85-

1 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar SæbøHaugesund IL Orientering55.1031.31

Direkte A

5 560 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan  SteignerGneist, IL39.107.02
2Ulf WallinGöteborg Majorna OK39.47+0.377.09
3Jan HauglandÅrstad IL41.07+1.577.23
4Ernst PyttemKristiansand OK48.11+9.018.39
5Lotte MyklemyrEiker OL50.52+11.429.08
6Eli Marie WiigPorsgrunn OL52.19+13.099.24
7Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb52.25+13.159.25
8Kjetil  DammTIF Viking55.49+16.3910.02
9Frauke Schmitt GranHalden SK58.23+19.1310.30
10Ingrun Jahren HorvliKonneruld IL1.00.20+21.1010.51
11Anne Berit RørlienFossum IF1.07.16+28.0612.05
12Jenny WinbladLund OK1.07.22+28.1212.06
13Bertil HorvliKonneruld IL1.07.47+28.3712.11
14Kaya  DirksenSauda Orienteringsklubb1.13.13+34.0313.10
15Merel DirksenSauda Orienteringsklubb1.15.17+36.0713.32
16Ole MyklemyrEiker OL1.22.47+43.3714.53
Gunilla GedinGöteborg Majorna OKbrutt
Thomas WinbladhLund OKbrutt
May MelingStavanger Orienteringsklubbbrutt
Marius ØieLøten o-lagbrutt

Direkte B

3 630 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bernt Inge SteinslandFredrikstad SK30.538.30
2Øistein PaulsenBergens TF33.17+2.249.10
3May Lill DammTIF Viking39.28+8.3510.52
4Monica Tveit TjentlandLardal OL40.15+9.2211.05
5Thor VollsetHeming Orientering42.49+11.5611.47
6Mona Høysæter FenstadWing OK51.57+21.0414.18
7Siren HoplandGneist, IL55.48+24.5515.22
8Ellen  MathisenPorsgrunn OL1.10.51+39.5819.31

Direkte C

3 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ester  MoosbergerOLG Regio Olten51.2914.40
2Emil  BakkenEiker OL51.34+0.0514.41

H45-AK

4 860 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom RådahlIL Tyrving57.2411.48
2Jens-Henrik SimonsenOK Øst1.01.54+4.3012.44
3Arve LøyningOdda OL1.06.53+9.2913.45
4Laurent CompereOrientation Caennaise1.20.55+23.3116.38
Ketil NummedalFana ILdiskvalifisert
Erik ErssonIFK Mora OKdiskvalifisert

D45-AK

3 390 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karin ErssonIFK Mora OK43.3212.50
2Åshild OmaOdda OL55.34+12.0216.23
3Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubb58.37+15.0517.17
4Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb1.06.41+23.0919.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor