Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Graneløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Graneløpet
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 5 november 2017

Austre Moland IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Torbjørn VaajeHerrer - lang løype (32)2.31.58+1.10.2014.25Last ned GPS-spor i gpx-format

Birkenes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Asgeir Reiersen JensenHerrer - lang løype (32)1.41.50+20.129.39

Flosta IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Amalie LekvaC-Åpen (11)43.3811.45
24Ola Bakke AashamarHerrer - lang løype (32)2.11.33+49.5512.28

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Sigurd Myhre AndreassenHerrer - lang løype (32)1.36.51+15.139.11

Hisøy OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Malin HaugeDamer - lang løype (4)2.11.50+12.1712.30
2Lene HaugeC-Åpen (11)47.56+4.1812.55
3Tuva Krafft MyhrenC-Åpen (11)51.59+8.2114.00
10Marianne HaugeDamer - kort løype (13)1.27.58+33.4016.10
11Anna Sofie HoffDamer - kort løype (13)1.31.28+37.1016.48
12Inge HaugeHerrer - kort løype (29)1.16.05+30.1113.59
15Georg SmedsaasHerrer - lang løype (32)1.52.32+30.5410.40
21Per Magne HoffHerrer - kort løype (29)1.33.14+47.2017.08
25Widar Taxth LølandHerrer - kort løype (29)1.55.30+1.09.3621.13
26Einar Krafft MyhrenHerrer - kort løype (29)1.59.05+1.13.1121.53

IF Trauma

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Inger SkjæveslandC-Åpen (11)1.22.54+39.1622.20
12Per Olav NærestadHerrer - lang løype (32)1.45.13+23.359.58
17Inge SkjæveslandHerrer - kort løype (29)1.22.19+36.2515.07

IK Grane Arendal Orientering

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Christine MikkelsenDamer - kort løype (13)1.04.29+10.1111.51
4Amalie RingvollDamer - kort løype (13)1.19.05+24.4714.32
4Stig AlvestadHerrer - lang løype (32)1.23.44+2.067.56
5Ine MikkelsenDamer - kort løype (13)1.19.13+24.5514.33
6Lise MikkelsenDamer - kort løype (13)1.19.28+25.1014.36
6Hannah Røskar ReedC-Åpen (11)1.19.17+35.3921.22
7Ingrid RingvollC-Åpen (11)1.19.43+36.0521.29
8Kaia LøschbrandtC-Åpen (11)1.20.15+36.3721.37
15Magnus FossumHerrer - kort løype (29)1.20.35+34.4114.48
19Frode SørensenHerrer - kort løype (29)1.31.22+45.2816.47
19Even FossumHerrer - lang løype (32)2.02.05+40.2711.34
26Håkon HåversenHerrer - lang løype (32)2.27.11+1.05.3313.57
29Geir Jonny RingvollHerrer - lang løype (32)2.47.25+1.25.4715.53
30Kjell Walter SørensenHerrer - lang løype (32)2.48.05+1.26.2715.56
31Egil FossumHerrer - lang løype (32)2.55.59+1.34.2116.41
32Daniel Røskar ReedHerrer - lang løype (32)3.11.16+1.49.3818.08
Sara Røskar ReedN-åpenikke startet

IL Imås

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Per Kristian TømtHerrer - kort løype (29)1.12.33+26.3913.20
10Sandra Sofie TømtC-Åpen (11)1.52.56+1.09.1830.26
11Henrik Andreas TømtHerrer - kort løype (29)1.15.51+29.5713.56
11Therese NilsenC-Åpen (11)1.54.25+1.10.4730.50
12Ingeborg BøbelDamer - kort løype (13)2.07.26+1.13.0823.25
21Terje UrfjellHerrer - lang løype (32)2.05.47+44.0911.56
24Øyvin SimonsenHerrer - kort løype (29)1.37.38+51.4417.56

Kristiansand OK

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marianne AndersenDamer - kort løype (13)54.189.58
1Gaute FriestadHerrer - kort løype (29)45.548.26
1Vegard DanielsenHerrer - lang løype (32)1.21.387.44
2Stig DalsørenHerrer - kort løype (29)1.00.50+14.5611.10
2Håvard IrgensHerrer - lang løype (32)1.21.55+0.177.46
3Siri Thortveit MyhreDamer - kort løype (13)1.17.41+23.2314.16
3Christiane Ruud BøckmanDamer - lang løype (4)2.38.36+39.0315.02
3Jack BjørnsenHerrer - kort løype (29)1.01.54+16.0011.22
3Marius AurebekkHerrer - lang løype (32)1.22.07+0.297.47
5John RundeHerrer - kort løype (29)1.06.35+20.4112.14
5Marius PyttenHerrer - lang løype (32)1.28.14+6.368.22
5Adriana EikC-Åpen (11)1.07.06+23.2818.05
6Simon Beckmann KristiansenHerrer - kort løype (29)1.07.21+21.2712.22
8Dag MoeHerrer - kort løype (29)1.09.03+23.0912.41
8David RundeHerrer - lang løype (32)1.37.15+15.379.13
9Linn Carina DalandDamer - kort løype (13)1.21.13+26.5514.55
9John HansenHerrer - kort løype (29)1.09.29+23.3512.46
10Johannes Bakke AashamarHerrer - lang løype (32)1.37.42+16.049.16
13Torun LynnebakkenDamer - kort løype (13)2.24.20+1.30.0226.31
13Øyvind MikkelsenHerrer - kort løype (29)1.16.55+31.0114.08
14Roar MyhreHerrer - kort løype (29)1.17.52+31.5814.18
16Thorbjørn VærpHerrer - kort løype (29)1.21.32+35.3814.59
16Brage TakleHerrer - lang løype (32)1.56.40+35.0211.04
17Tor ÅmdalHerrer - lang løype (32)1.56.53+35.1511.05
18Harald EikHerrer - kort løype (29)1.24.36+38.4215.33
18Vetle Elias LynnebakkenHerrer - lang løype (32)1.59.03+37.2511.17
20Oluf BøckmanHerrer - lang løype (32)2.04.38+43.0011.49
22Geir KristiansenHerrer - kort løype (29)1.35.50+49.5617.36
22Erlend Odd BergeHerrer - lang løype (32)2.08.13+46.3512.09Last ned GPS-spor i gpx-format
23Per LarsenHerrer - kort løype (29)1.37.22+51.2817.53
23Kristian PyttenHerrer - lang løype (32)2.09.47+48.0912.18
27Trygve Børte NomelandHerrer - lang løype (32)2.29.06+1.07.2814.08

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Hogne Stokke LilleaasHerrer - kort løype (29)ikke startet

Oddersjaa SSK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Sigrid EkelandDamer - lang løype (4)2.38.58+39.2515.04
4Ole Gunnar Lund JensenHerrer - kort løype (29)1.05.44+19.5012.04
25Jon Terje EkelandHerrer - lang løype (32)2.17.33+55.5513.03

OK Sør

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Magne MoyHerrer - kort løype (29)2.03.09+1.17.1522.38
Kjell Arne HålandHerrer - lang løype (32)ikke startet

Otra IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Ove KjetsåHerrer - kort løype (29)2.08.10+1.22.1623.33
29Eiliv Bjarne LønningenHerrer - kort løype (29)2.08.11+1.22.1723.33

Søgne og Songdalen OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christina WhiteDamer - lang løype (4)1.59.3311.20
4Selma WhiteC-Åpen (11)1.05.33+21.5517.40
6Leiv-Terje ArnevikHerrer - lang løype (32)1.36.36+14.589.09
8Astrid WhiteDamer - kort løype (13)1.21.02+26.4414.53
13Ståle ThortveitHerrer - lang løype (32)1.45.50+24.1210.02
20Jessi WhiteHerrer - kort løype (29)1.32.47+46.5317.03
Irene Beate Øhrn ArnevikDamer - lang løype (4)ikke startet

Torridal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Jostein MoeHerrer - lang løype (32)1.50.35+28.5710.29

Vegårshei IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Arnhild U. BråtenDamer - kort løype (13)1.19.41+25.2314.38
9Anders VestølHerrer - lang løype (32)1.37.38+16.009.15

Wing OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Jostein AlvestadHerrer - kort løype (29)1.08.14+22.2012.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor