Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 8 - Øvre Valnesfjord

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 8 - Øvre Valnesfjord
Arrangørorganisasjoner: Bodø og Omegn IF Orientering / Valnesfjord IL
Dato: tirsdag 20 juni 2017

N- løype

800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering24.3330.41
Pauline Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering27.5934.58
Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering12.4015.50

C-Løype (2 km)

1 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen NjållaTverlandet IL12.257.18
2Endre W NormannTverlandet IL12.41+0.167.27
3Per HøivaagTverlandet IL13.45+1.208.05
4Vilde Wikevand NormannTverlandet IL15.39+3.149.12
5Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering16.57+4.329.58
6Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering21.09+8.4412.26
7Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering24.33+12.0814.26
8Tobias MathisenUkjent39.29+27.0423.13
8Trygve OvesenBodø og Omegn IF Orientering39.29+27.0423.13

B-løype (3,5km)

3 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling PedersenIL Siso33.2110.45
2Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering45.07+11.4614.33
3Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering47.40+14.1915.22
4Asbjørn PedersenIL Siso48.48+15.2715.44
5Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering51.43+18.2216.40
6Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering1.00.00+26.3919.21
7Marianne EilertsenRegion nord1.00.04+26.4319.22
8Lisbeth JordbruValnesfjord IL1.08.07+34.4621.58

A-løype (4,5 km)

4 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering36.018.22
2Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering41.12+5.119.34
3Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering45.04+9.0310.28
4Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering46.02+10.0110.42
5Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering46.10+10.0910.44
6Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering48.52+12.5111.21
7Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering50.13+14.1211.40
8Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering54.54+18.5312.46
9Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering1.02.03+26.0214.25
10Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.02.58+26.5714.38
11Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering1.06.53+30.5215.33

A-løype (7 km)

6 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering57.588.31
2Roy SolbakkValnesfjord IL1.03.56+5.589.24
3Jørn RemloIL Siso1.05.47+7.499.40
4Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering1.09.19+11.2110.11
5Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering1.21.18+23.2011.57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor