Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-o-karusellen #5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-o-karusellen #5
Arrangørorganisasjon: Hauketo IF
Dato: onsdag 6 september 2017

Bækkelagets SPK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Odd KletteliH 70- (1)diskvalifisert

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Magnus NordbrødenH 17- (5)diskvalifisert

Kolbotn og Skimt OL

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Knut BjørkeloH 50- (9)37.349.23
1Ingrid Lome-HagmanD 60- (2)1.03.4021.57
1Kristin RoskifteD 40- (2)44.2615.19
2Sissel OlaisenD 70- (2)41.17+2.1416.30
2Marit VågsnesD 60- (2)1.09.51+6.1124.05
2Håvard HarstadH 17- (5)1.03.07+9.2210.31
2Sigrid Aaby Møretrøåpen C (2)30.56+5.4715.28
2Frode VigemyrÅpen B (4)28.02+3.0911.12
2Trond MøretrøH 40- (3)1.43.11+58.2425.47
2Guro FrøsethD 11-12 (3)25.56+4.0512.58
2Celine YtternesD 15-16 (2)56.33+10.5119.30
2Hanna RehnD 13-14 (4)24.57+3.019.58
2Bjørnar GammelsæterH 50- (9)41.46+4.1210.26
3Arne KongsnesÅpen B (4)28.33+3.4011.25
3Vilja StørksenD 11-12 (3)38.36+16.4519.18
3Erlend RehnH 50- (9)41.49+4.1510.27
4Joakim VigemyrÅpen B (4)47.38+22.4519.03
4Sofie GammelsæterD 13-14 (4)27.17+5.2110.54
7Bjørn Sverre GulheimH 50- (9)1.16.48+39.1419.12
8John YtternesH 50- (9)1.43.43+1.06.0925.55
Lea Leiren GüntherD -12N (7)44.0727.34
Nora Haugen HjelmertD -12N (7)43.4227.18
Pernille KristiansenD -12N (7)36.4622.58
Susanne KvedalenD -12N (7)49.1430.46
Henrik HarstadH - 12N (8)17.2210.51
Sigurd OlaisenH - 12N (8)20.0312.31
Lars LeirenH 17- (5)ikke startet

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Stian Lillegårdåpen C (2)25.0912.34

Måren OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Peter KlavenessH 60- (1)32.0211.02
1Kjersti Holt HanssenD 50- (3)34.3711.56
1Carmen DirroD 15-16 (2)45.4215.45
1Noor DirroD 13-14 (4)21.568.46
1Andreas GjetangerH 13-14 (3)22.329.00
1Unni BøhlerengenD 70- (2)39.0315.37
2KIne DirroD 17- (3)41.14+0.2810.18
3Luciana Maria SvadsD 13-14 (4)26.15+4.1910.30
4Morten KarlsenH 50- (9)51.28+13.5412.52
6Trond HolterH 50- (9)55.15+17.4113.48
Malin GjetangerD -12N (7)19.1011.58
Magnus Friedhelm KlavenessH - 12N (8)25.5416.11
Lars Petter EndresenH 40- (3)diskvalifisert
Erlend Bjerknes FagerlidH 11-12 (3)ikke startet
Magnus EndresenH 13-14 (3)ikke startet
Audun BjerknesH 17- (5)ikke startet
Fredrik Brandt KjelsenH - 12N (8)diskvalifisert
Håvard EndresenH - 12N (8)ikke startet

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jakob A. GjedeboH 11-12 (3)15.547.57

Sentrum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Gløer WinsvoldH 17- (5)diskvalifisert

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jarl Magnus BergeH 17- (5)53.458.57

Ås-NMBU Orientering

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gustav Vaaje-KolstadÅpen B (4)24.539.57
1Camilla LundqvistD 11-12 (3)21.5110.55
1Nils TveiteH 15-16 (1)59.5814.59
1Arimantas BelousovasD 13-16N (2)36.0518.02
1Jo Inge FjellstadH 40- (3)44.4711.11
1Kaja Winsnes NordhagenD 17- (3)40.4610.11
2Mikkel Vaaje-KolstadH 13-14 (3)29.13+6.4111.41
2Anne NilsenD 40- (2)48.35+4.0916.45
2Ellen Christine KorenD 50- (3)48.39+14.0216.46
2Sondre LundqvistH 11-12 (3)21.43+5.4910.51
3Mari Brøndbo DahlD 17- (3)46.38+5.5211.39
3Linus OlhansH 17- (5)1.21.43+27.5813.37
3Sille WinsnesD 50- (3)49.11+14.3416.57
3Jakob Klaren NielsenH 11-12 (3)39.06+23.1219.33
5Eirik NordhagenH 50- (9)52.51+15.1713.12
Wiel Marie LillehammerD -12N (7)34.5721.50
Akvile PetrakovaD -12N (7)34.5921.51
Vegard GaustadH - 12N (8)24.5815.36
Martin Klaren NielsenH - 12N (8)29.5318.40
Jens StoraunetH - 12N (8)27.1317.00
Sigurd StoraunetH - 12N (8)25.4816.07
Anders Bredal-AndersenH 13-14 (3)diskvalifisert
Ivar MaalenH 50- (9)diskvalifisert
Greta MattssonD 13-16N (2)diskvalifisert
Wendy FjellstadD 40- (2)ikke startet
May Bente BrurbergD 50- (3)ikke startet
Ingrid TveiteD 50- (3)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor