Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK Sommercup, løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 1
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Søgne og Songdalen OK
Dato: tirsdag 20 juni 2017

Klasser: Visa alla | A-lang | A-kort | C-løype | N-løype

A-lang

4 200 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag BlandkjennKristiansand OK34.198.10
2Henrik UpsalNTNUI37.13+2.548.51
3Vetle LynnebakkenKristiansand OK38.17+3.589.06
4David RundeKristiansand OK41.45+7.269.56
5Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK42.29+8.1010.06
6Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK45.58+11.3910.56
7Jan BlandkjennKristiansand OK46.04+11.4510.58
8Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK46.52+12.3311.09
9Vegard MyhreKristiansand OK47.23+13.0411.16
10Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK48.45+14.2611.36
11Trygve Børte NomelandKristiansand OK50.27+16.0812.00
12Dag MoeKristiansand OK51.14+16.5512.11
13Ulrik ThistedKristiansand OK51.44+17.2512.19
14Brage TakleKristiansand OK53.29+19.1012.44
15Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK53.32+19.1312.44
16John RundeKristiansand OK56.50+22.3113.31
17Svein Knutsson NomelandKristiansand OK57.50+23.3113.46
18Roar MyhreKristiansand OK58.15+23.5613.52
18Siri Thortveit MyhreKristiansand OK58.15+23.5613.52
20Lasse PedersenNOTEAM1.01.24+27.0514.37
21Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK1.04.31+30.1215.21
22Roar TønnessenKongsberg OL1.06.01+31.4215.43

A-kort

3 200 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John HansenKristiansand OK33.0710.20
2Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK34.45+1.3810.51
3Bjarne FærestrandKristiansand OK35.27+2.2011.04
4Torbjørn VærpKristiansand OK39.34+6.2712.21
5Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK40.00+6.5312.30
6Harald EikKristiansand OK41.28+8.2112.57
7Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK44.24+11.1713.52
8Jonas MyhreKristiansand OK44.36+11.2913.56
9Dagfinn HaarrOddersjaa SSK45.34+12.2714.14
10Harald VingerhagenKristiansand OK52.57+19.5016.32
11Målfrid KonstKristiansand OK52.59+19.5216.33
12Siri ØkstadOddersjaa SSK53.34+20.2716.44
13Svein Ove GjeruldsenØyestad IL54.55+21.4817.09
14Geir KristiansenOddersjaa SSK55.09+22.0217.14
15Geir Inge GjeruldsenØyestad IL55.37+22.3017.22
16Øyvind MikkelsenKristiansand OK55.49+22.4217.26
17Ingvild MulenKristiansand OK57.33+24.2617.59
18Linn Carina DalandKristiansand OK1.08.52+35.4521.31
19Torun LynnebakkenKristiansand OK1.20.24+47.1725.07
Pål RundeKristiansand OKbrutt

C-løype

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas HenriksenSøgne og Songdalen OK40.2318.21
2Signe HeivollSøgne og Songdalen OK45.34+5.1120.42
3Aileen RundeKristiansand OK55.22+14.5925.09
4Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK58.54+18.3126.46

Nybegynner

1 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Wold SundeSøgne og Songdalen OK29.0422.21
2Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK33.20+4.1625.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor