Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nammo-cup 5 Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nammo-cup 5 Finale
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / Løten o-lag / Ringsaker OK
Dato: lørdag 16 september 2017

N-åpen

1 660 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sindre Alm-KristiansenVang OL26.2115.52
0Simen AntonsenRingsaker OK18.0210.51
0Ane BeitdokkenLillehammer OK16.109.44
0Selma BekkelundGjø-Vard OL18.1210.57
0Maren Bleken RudVang OL15.599.37
0Mads Francis Book BratbakLillehammer OK23.4714.19
0Marina Dagny Book BratbakLillehammer OK24.0314.29
0Hans Axel BrodshaugOL Vallset/Stange33.10+6.4919.58
0Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange13.157.58
0Sivert DåsnesVang OL23.5014.21
0Aksel Tonjer FingarsenElverum OK21.0712.43
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll29.30+3.0917.46
0Mina HolmenSnertingdal IF Orientering30.22+4.0118.17
0Johannes HøieGjø-Vard OL19.3411.47
0Marie KalgraffRingsaker OK25.4715.31
0Mats KalgraffRingsaker OK22.3813.38
0Eunice Lundby KorsmoVang OL23.1914.02
0Eline KravdalGjø-Vard OL21.4113.03
0Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll16.259.53
0Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK23.5414.23
0Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK27.27+1.0616.32
0Ville Langgård MunchLillehammer OK27.52+1.3116.47
0Niklas MyklesetVang OL19.3711.49
0Tuva MyklesetVang OL19.3311.46
0Leon Norman-HaaviGjø-Vard OL23.4114.16
0Julie Gjessing SkjesetVang OL46.30+20.0928.00
0Sivert Mickelson StanderholenOL Vallset/Stange19.4611.54
0Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL31.52+5.3119.11
0Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK21.3813.01
0Sigve TorsethLillehammer OK27.32+1.1116.35
0Milla Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orientering26.1415.48
0Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL38.48+12.2723.22
0Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL28.18+1.5717.02

D 11-12

2 420 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie KravdalGjø-Vard OL16.577.00
2Mari Ovidia RanestadHamar OK23.31+6.349.43
3Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL25.10+8.1310.23
4Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL36.21+19.2415.01
5Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering43.40+26.4318.02
6Therese HolmenSnertingdal IF Orientering48.05+31.0819.52
7Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering50.00+33.0320.39
8Helene KokslienSnertingdal IF Orientering50.33+33.3620.53

D 13-14

3 770 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martine SkjelsvikLillehammer OK33.008.45
2Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK33.12+0.128.48
3Emma Bangstad BergersenHamar OK52.49+19.4914.00
4Live Raknes SogstadGjø-Vard OL52.56+19.5614.02
5June Rogstad BekkevoldLøten o-lag52.58+19.5814.02
6Emma Visted-HansenGjø-Vard OL53.26+20.2614.10
7Astrid RognstadHadeland OL55.23+22.2314.41
8Emma DåsnesVang OL55.24+22.2414.41
8Julie MyklesetVang OL55.24+22.2414.41
10Oline HyttebakkLøten o-lag1.02.13+29.1316.30
11Henriette BergLøten o-lag1.02.17+29.1716.31

D 15-16

4 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Berthe TesloHadeland OLdiskvalifisert

D 17-20

5 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Holm GrønengLillehammer OK1.06.0812.01
2Agnethe HasliGjø-Vard OL1.06.35+0.2712.06
3Heidi Therese WiestVang OL1.06.37+0.2912.06

H 11-12

2 420 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola DåsnesVang OL19.308.03
2Emil Tonjer FingarsenElverum OK19.37+0.078.06
3Even LienGjø-Vard OL19.52+0.228.12
4Jørgen Holm GrønengLillehammer OK21.54+2.249.02
5Amund FlaskerudOL Toten-Troll26.52+7.2211.06
6Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering33.08+13.3813.41
7Erik WallinSnertingdal IF Orientering34.02+14.3214.03
8Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll35.47+16.1714.47
9Mats LigaardenGjø-Vard OL42.25+22.5517.31
10Thomas KalgraffRingsaker OK43.33+24.0317.59
11Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL45.46+26.1618.54
Eirik Olsen KirkevikHamar OKdiskvalifisert
Audun TorsethLillehammer OKdiskvalifisert

H 13-14

3 770 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK32.278.36
2Sindre Grøv SvensenLillehammer OK32.34+0.078.38
3Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL33.02+0.358.45
4Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL34.09+1.429.03
5Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK42.32+10.0511.16
6Mats LindaasElverum OK43.01+10.3411.24
7Lars WallinSnertingdal IF Orientering45.29+13.0212.03
8Gaute LindaasElverum OK50.10+17.4313.18
Anders TaraldsenLillehammer OKikke startet

H 15-16

5 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grunde IsaksætreGrue IL54.069.50
2Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK55.56+1.5010.10
3Martin AlfeiLøten o-lag56.42+2.3610.18
4Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.00.14+6.0810.57
5Iver HyttebakkLøten o-lag1.23.43+29.3715.13
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OLikke startet

H 17-20

6 640 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Njaal Ellegaard MelbyVang OL45.526.54
2Simen BallangrudRaufoss IL Orientering51.24+5.327.44
3Eskil FrøislandVang OL51.45+5.537.47
4Elias ØhmanGjø-Vard OL57.37+11.458.40
5Ole Johan BråtenVang OL1.09.10+23.1810.25
6Fredrik SveenVang OL1.45.50+59.5815.56
Jostein Svaland DaleVang OLdiskvalifisert

C-åpen

2 420 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne FrøislandVang OL22.599.29
2Mina Bleken RudVang OL27.37+4.3811.24
3Nikolai TesloHadeland OL34.25+11.2614.13
4Sunniva Alm-KristiansenVang OL54.32+31.3322.32
5Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL55.45+32.4623.02
6Johanne BergLøten o-lag55.59+33.0023.08
7Markus KvammeOL Toten-Troll1.01.33+38.3425.26
8Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL1.05.18+42.1926.59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor