Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM publikumsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM publikumsløp
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 10 september 2017

Askvold og Holmedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Sveinung FristadA-kort (28)1.32.14+58.3924.43

Fossum IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jan Erik NaessA-lang (16)44.41+11.388.57
3Kristoffer KatlaC-Åpen (21)20.53+2.2510.36

Fredrikstad SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jenny DanevadC-Åpen (21)19.36+1.089.56
7Runar Saur ModalA-lang (16)56.57+23.5411.24
19Edvard KeransC-Åpen (21)38.06+19.3819.20
Isak SolbergN-åpen (16)26.0314.58
Bendik EliassenA-lang (16)ikke startet
Thomas LieA-lang (16)ikke startet

Gimle IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Willy GrønstadA-kort (28)45.45+12.1012.15
14Morten PaulsenA-kort (28)56.34+22.5915.09

Halden SK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jennie AnderssonA-kort (28)36.12+2.379.42
3Gøril FristadA-kort (28)40.10+6.3510.46
6Sigrid Schmitt GranC-Åpen (21)24.27+5.5912.24
8Liam Viggo WingstedtC-Åpen (21)25.16+6.4812.49
9Sebastian Bøhn-BryntesenC-Åpen (21)25.23+6.5512.53
10Minna Sofie WingstedtC-Åpen (21)26.50+8.2213.37
11Inger Anne Svendsby BraarudC-Åpen (21)26.56+8.2813.40
17Ville Emil WingstedtC-Åpen (21)34.39+16.1117.35
22Rolf Arne  OlsenA-kort (28)1.11.34+37.5919.11
Hanna Andreassen AasN-åpen (16)23.1713.22
Ida Anreassen AasN-åpen (16)55.4232.00
Johan Fredrik BraarudN-åpen (16)30.5217.44
Hanna HaldinN-åpen (16)22.0012.38
Joel JohanssonN-åpen (16)30.5817.47

Heming Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Anna Elisabeth RyghC-Åpen (21)36.51+18.2318.42
Emma Johanne RyghN-åpen (16)15.559.08

IF Sturla

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Geir Holm GunnersenA-kort (28)45.59+12.2412.19

IF Sturla

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Helle Egeberg VariA-lang (16)1.12.56+39.5314.36

IFK Göteborg

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Kirsi NurmiA-kort (28)ikke startet

IFK Lidingö SOK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Mårten BoströmA-lang (16)ikke startet

IK Grane Arendal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Egil FossumA-kort (28)1.12.40+39.0519.28
Mariann FossumC-Åpen (21)brutt
Magnus FossumB-åpen (4)brutt
Even FossumA-lang (16)brutt

IL Tyrving

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Solveig SikkelandA-kort (28)ikke startet

Indre Østfold OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Sture OttesenA-lang (16)53.10+20.0710.39
6Peder Aabogen HaugaardA-kort (28)45.15+11.4012.07
10Ann Helen Aabogen HaugaardA-kort (28)48.15+14.4012.56
13Bente LineA-kort (28)51.12+17.3713.43
16Britt-Heidi KopperudC-Åpen (21)34.38+16.1017.34
21Sindre ValsgårdA-kort (28)1.10.49+37.1418.59
Ina BlågestadC-Åpen (21)ikke startet
Eirik BlågestadA-lang (16)ikke startet
Rune BlågestadA-lang (16)ikke startet

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Lars-Evan PetterssonA-kort (28)59.42+26.0716.00

Kongsberg OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Anita Sørensen DrageA-lang (16)ikke startet
Øyvind DrageA-lang (16)ikke startet

Koovee

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Miia NiittynenA-kort (28)ikke startet
Karoliina UkskoskiA-lang (16)ikke startet

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Inga Vestøl StødleA-lang (16)1.06.08+33.0513.15

Lierbygda OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Helga HaverstadA-kort (28)brutt
Ingemar Jansson HaverstadA-lang (16)brutt

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Kaspar LiljaA-kort (28)47.51+14.1612.49

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Petteri KähäriA-kort (28)ikke startet

Nydalens SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eira Skaarer WiklundC-Åpen (21)18.289.22
4Berit Sofie WiklundA-kort (28)40.23+6.4810.49
Ingrid SkaarerB-åpen (4)brutt
Inga Skaarer WiklundA-kort (28)brutt
Jo WiklundA-kort (28)brutt
Monica Tørnqvist HaldenA-kort (28)ikke startet
Vegard HaldenA-kort (28)ikke startet
Halvor Tørnqvist HaldenA-lang (16)ikke startet
Kornelius Kriszat-LøvfaldA-lang (16)ikke startet

Oddersjaa SSK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Einar EkelandA-lang (16)ikke startet

OK Moss

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Adam KristiansenB-åpen (4)1.16.13+20.1326.22
7Erika Lind-LarsenC-Åpen (21)24.55+6.2712.38
12Selmer LøkenC-Åpen (21)27.16+8.4813.50
13Emma Aune JakobsenC-Åpen (21)27.26+8.5813.55
14Sofie Holm NedrebøC-Åpen (21)28.32+10.0414.29
15Birk BreimoC-Åpen (21)33.25+14.5716.57
15Harald LundhaugA-kort (28)56.56+23.2115.15
17Tonje HolmA-kort (28)1.01.20+27.4516.26
18Ola Torstein EndresenA-kort (28)1.05.03+31.2817.26Last ned GPS-spor i gpx-format
Oskar RoskifteN-åpen (16)26.1415.04
Jakob Tungesvik HøstmarkN-åpen (16)26.2015.08
Vegar KristiansenA-lang (16)diskvalifisert
Nathaniel TrobeC-Åpen (21)brutt
Alfred BjørnerødA-kort (28)ikke startet
Trym BreimoN-åpen (16)brutt
Brage KristiansenN-åpen (16)brutt

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Marianne ChristiansenA-kort (28)50.06+16.3113.25

Porsgrunn OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Elise AusenA-kort (28)ikke startet

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Anne SørumA-kort (28)1.12.15+38.4019.22

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Henrik Drange RuudA-lang (16)diskvalifisert

Sarpsborg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Trygve LeivestadA-lang (16)1.07.57+34.5413.37
20Jesper Vonen SvaeC-Åpen (21)39.16+20.4819.55
Helena ÅsbergA-kort (28)diskvalifisert

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Espen RaastadA-kort (28)44.43+11.0811.59

Sävedalens AIK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marcus MillegårdA-lang (16)33.036.37

Tampereen Pyrintö

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Anton KuukkaA-kort (28)ikke startet
Venla HarjuA-lang (16)ikke startet
Elias KuukkaA-lang (16)ikke startet

Tistedalen FL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Liv Inger PrangerødA-kort (28)48.58+15.2313.07
Morten JensenA-kort (28)diskvalifisert

Trøsken IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Marte Lillegraven LangsæterC-Åpen (21)21.09+2.4110.44
5Ingrid Pedersen HolmskauC-Åpen (21)22.00+3.3211.10
Håkon Lillegraven LangsæterN-åpen (16)23.2113.25

Varegg Fleridrett

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Ingunn MartinsenA-lang (16)1.12.59+39.5614.37

Varteig OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Henrik Julian Fontes ÅrbuB-åpen (4)56.0019.22
3Dag BrenåsA-lang (16)46.44+13.419.21
14Bjørn AarbuA-lang (16)2.03.11+1.30.0824.41
19Per Olaf KlemsdalA-kort (28)1.05.36+32.0117.35
21Julie BrenåsC-Åpen (21)42.28+24.0021.33
Anna Elizabet AarbuN-åpen (16)26.0014.56

Vegårshei IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Karine VestølA-lang (16)50.42+17.3910.09
9Ole Petter VestølA-lang (16)59.29+26.2611.55

Warrior OC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Martin BagnessA-kort (28)33.359.00
20Jane ExleyA-kort (28)1.10.29+36.5418.53

Øyestad IF allianse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Helge FossøyA-lang (16)54.47+21.4410.58

Ås-NMBU Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tove Vaaje-KolstadB-åpen (4)58.35+2.3520.16
3Mikkel Vaaje-KolstadB-åpen (4)1.00.40+4.4020.59
8Nils TveiteA-lang (16)57.14+24.1111.28
25Gustav Vaaje-KolstadA-kort (28)1.12.53+39.1819.32
Gunnar BjervaN-åpen (16)20.0511.32
Synne Schei DanevadN-åpen (16)30.3317.33
Arimento StartnrN-åpen (16)28.4816.33
Sigurd StoraunetN-åpen (16)28.5516.37
Nicola WarzinskaN-åpen (16)30.4317.39
Wiel Marie LillehammerN-åpen (16)brutt
Akvile PetrakovaN-åpen (16)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor