Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-karusell 5, mosjonsorientering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusell 5, mosjonsorientering
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: torsdag 15 juni 2017

Lang

5 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind LandeEidskog OL45.177.56
2Andreas BlomgrenOK Hierne46.27+1.108.08
3Jon Ivar BergersenEidskog OL53.03+7.469.18
4Erik Karlssonok jøsse1.05.48+20.3111.32
5Jonas Backlundok jøsse1.06.39+21.2211.41
Jan-Ove BråthenOK Østikke godkjent

Mellom

4 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor SolbergseterAustmarka IL42.2610.06
2Thomas Östlundok jøsse47.08+4.4211.13
3Stefan VårliOK Hierne48.57+6.3111.39
4Johan Silfälthok jøsse50.12+7.4611.57
5Martin Norlanderok mangen52.24+9.5812.28
6John TangenHamar OK55.32+13.0613.13
7Martin SkytterenOdal OL - Orientering1.04.01+21.3515.14
8Jens-Henrik SimonsenOK Øst1.06.06+23.4015.44
Olle Borgok jøsseikke godkjent
Kurt NilssonOK Hiernebrutt

Kort

2 600 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Glenn Richard BergersenEidskog OL21.418.20
2Sven Arne Nilssonok jøsse25.28+3.479.47
3Solveig BillingsøEidskog OL26.21+4.4010.08
4Ragnar LandeEidskog OL26.37+4.5610.14
5Jonny HalvorsrudEidskog OL27.02+5.2110.23
6Christina Silfälthok jøsse27.23+5.4210.31
7Oddvar GravingenGrue IL27.29+5.4810.34
8Klaus EngenEidskog OL27.58+6.1710.45
9Christer HoltOK Hierne29.40+7.5911.24
10Thea Moe BergAustmarka IL29.42+8.0111.25
11Leif BillingsøEidskog OL30.26+8.4511.42
12Torsten NorenOK Hierne31.03+9.2211.56
13Bjørn Borgok jøsse36.16+14.3513.56
14Margaretha Setterquistok jøsse36.36+14.5514.04
15Laila Ollsonåmotfors37.20+15.3914.21
16Bård BergersenEidskog OL37.48+16.0714.32
17Hallvard NarvestadEidskog OL44.25+22.4417.05
18Liv SimonsenOK Øst48.31+26.5018.39
19Mette SolbergseterAustmarka IL1.46.31+1.24.5040.58
Torbjørn Nilssonok jøsseikke godkjent

Lett

1 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Saga DahlÅs IL18.3710.20
2Tim Östlundok jøsse20.08+1.3111.11
3Marissa Penelope BergersenEidskog OL25.46+7.0914.18
4Oda Marissa BergersenEidskog OL25.52+7.1514.22
5Ida Marianne BergersenEidskog OL25.53+7.1614.22
6Malte Blomgrenvvok28.00+9.2315.33
7Gunnar SætherEidskog OL32.01+13.2417.47
8Noa Leander BergersenEidskog OL34.36+15.5919.13
9Ture Blomgrenvvok36.33+17.5620.18
Leo Östlundvvokikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor