Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Langeland Skisenter

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Langeland Skisenter
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: tirsdag 6 juni 2017

A-lang menn

4 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andre HaugsbøGaular IL46.2210.46
2Yngve ÅrdalFørde IL48.48+2.2611.20
3Andreas HaugFørde IL50.49+4.2711.49
4Marius DalinFørde IL58.14+11.5213.32
5Åsmund BertelsenIL Tambarskjelvar1.02.21+15.5914.30
6Torodd OsFørde IL1.03.33+17.1114.46
7Helge ScheiFørde IL1.08.40+22.1815.58

A-kort menn

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kurt GrønliFørde IL22.5610.25
2Vegar HoleFørde IL25.12+2.1611.27
3Knut Even HoleFørde IL26.33+3.3712.04
4Olav HerstadIL Tambarskjelvar27.39+4.4312.34
5Egil NestandeFørde IL29.01+6.0513.11
6Lars Jørgen LeknesFørde IL30.58+8.0214.04
7Sverre ÅsenFørde IL31.27+8.3114.17
8Fredrik HaugsbøFørde IL37.09+14.1316.53

A-kort kvinner

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL25.4011.39
2Brita Eilertsen GrønliFørde IL48.03+22.2321.50

C-løype menn

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leifolav HagenFørde IL14.519.16
2Håkon GrønliFørde IL15.43+0.529.49
3Anders Os  MallasvikIL Tambarskjelvar27.49+12.5817.23
4Sigurd Husevåg-LobbenFørde IL29.45+14.5418.35
5Sivert Ospehaug KjenesFørde IL37.54+23.0323.41
6Johan Husevåg-LobbenFørde IL51.25+36.3432.08

C-løype kvinner

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Laila GjengedalIL Tambarskjelvar27.4917.23
2Sol KlakeggFørde IL39.39+11.5024.46
3Karoline Ospehaug KjenesFørde IL39.40+11.5124.47
0Eirun Margreth LeknesFørde ILdiskvalifisert

N-løype menn

1 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erlend Husevåg-LobbenFørde IL38.3238.32
Kristian RotnesFørde IL16.2616.26

N-løype kvinner

1 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ella R. HaugsbøGaular IL23.1323.13
Eline HolmøyvikGaular IL23.1023.10
Astrid KjenesFørde IL30.0430.04
Eiril KlakeggFørde IL32.1732.17
Vårin KlakeggFørde IL30.3430.34
Eva LovincicFørde IL32.0332.03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor