Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Asker ABC 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Asker ABC 4
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: torsdag 1 juni 2017

Nybegynner

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ane Kristine EidAsker SK46.13
Jakob Bredland EidAsker Skiklubb45.57
Mathias Bredland EidAsker SK45.44
Sigve Nygård FagervoldAsker SK43.21
Trym Hovland KyrkjedelenAsker Skiklubb1.11.34
Erlend Hellerud ØpstadAsker SK44.24
Fabian GjesingAsker SKdiskvalifisert

C-løype

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Vera HalsaaAsker Skiklubb1.22.41
Vegard Kyrkjedelen HovlandAsker Skiklubb1.26.41
Hedda RiddervoldAsker SK1.30.20

H10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Simen Dalen EriksenAsker SKdiskvalifisert
Brage Fuglseth OlsenAsker SKdiskvalifisert

H11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin Tendø ZwaigAsker SK1.09.30
2Frikk FinsrudAsker SK1.34.31+25.01
3Olav Bekker Asker SK1.40.15+30.45
Mikkel RastaaAsker Skiklubbdiskvalifisert

D11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Una NastadAsker SK1.13.41
2Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.26.05+12.24

H13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikael BirkelundAsker SK45.00
2Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb51.56+6.56
3Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb52.09+7.09
4Tarje EspelinAsker Skiklubb54.14+9.14
5Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.10.52+25.52
6Vilmer NybergAsker SK1.16.09+31.09
Jakob RastadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubbdiskvalifisert

H15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre YtterbøAsker SK59.19
Felix FinsrudAsker SKdiskvalifisert

H17-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb54.20
2Vegard LøvliAsker SK1.13.00+18.40
3Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb1.22.22+28.02

D17-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ina MartiniAsker SK1.10.42

H40

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øystein RastadAsker Skiklubb56.49
2Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1.05.30+8.41
3Thomas OlsenAsker SK1.09.48+12.59
4Bjørn MartiniAsker Skiklubb1.11.50+15.01
5Kjetil HagenAsker Skiklubb1.30.49+34.00

H50

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon LøvliAsker SK1.09.39
2Arne FossheimAsker SK1.15.51+6.12
3Øyvind LinneboAsker SK1.23.57+14.18

D50

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Margrete EngzeliusAsker Skiklubbdiskvalifisert

H60

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind GylverAsker Skiklubb1.19.13

D60

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Grete HjermstadAsker SKdiskvalifisert

H70

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kåre KirkevikAsker SK1.26.13

H17B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar PedersenAsker SK54.49
2Arild NyhaugAsker Skiklubb1.10.54+16.05
3Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb1.12.28+17.39
4Haakon DolvenAsker Skiklubb1.20.54+26.05

D17B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrun YtterbøAsker SK1.01.18
2Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb1.03.51+2.33
Sølvi MartiniAsker SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor