Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM sprint finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint finale
Arrangørorganisasjon: Hamar OK
Dato: lørdag 3 juni 2017

H21 Finale

2 660 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK12.564.51
2Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL13.04+0.084.54
3Ralph StreetNydalens SK13.05+0.094.55
4Jon Aukrust OsmoenNTNUI13.19+0.235.00
5Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg13.20+0.245.00
6Karl FremstadBækkelagets SK13.22+0.265.01
7Nicholas OskarssonLillomarka OL13.26+0.305.03
8Gaute FriestadKristiansand OK13.29+0.335.04
9Emil WingstedtHalden SK13.38+0.425.07
10Thomas Natvig ÅrstadHalden SK13.45+0.495.10
11Håvard HagaNydalens SK13.46+0.505.10
11Lars Sandstad SkjesetFrol IL13.46+0.505.10
13Henry McNultyNTNUI13.47+0.515.10
14Eirik Kamstrup HovindHalden SK13.50+0.545.12
15Emil AhlbäckFossum IF13.51+0.555.12
16Oskar StørmerFossum IF14.01+1.055.16
17Hans Petter MathisenFredrikstad SK14.08+1.125.18
18Sindre JohannessenFreidig14.11+1.155.19
19Andreas SølbergOL Trollelg14.12+1.165.20
20Magne HagaRaumar Orientering14.13+1.175.20
21Sindre Østgulen DeiszNTNUI14.19+1.235.22
22Mattis HoltFreidig14.21+1.255.23
22Bojan BlumensteinNydalens SK14.21+1.255.23
24Vegard Jarvis WestergårdHalden SK14.28+1.325.26
25Carl Petter LyngenFrol IL14.31+1.355.27
26Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett14.32+1.365.27
27Terje MaroniByåsen IL15.12+2.165.42
28Magnus SvingheimRaumar Orientering15.16+2.205.44
0Anders NordbergNydalens SKdiskvalifisert
0Matthew SpeakeLillomarka OLdiskvalifisert
0Dag BlandkjennKristiansand OKdiskvalifisert
0Philipp von ArxNTNUIdiskvalifisert

D21 Finale

2 410 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering13.455.42
2Ingjerd MyhreKongsberg OL13.52+0.075.45
3Elise EgsethNydalens SK13.56+0.115.46
4Agnes LeoHalden SK14.02+0.175.49
5Andrine BenjaminsenLillomarka OL14.04+0.195.50
6Hollie OrrHalden SK14.06+0.215.51
7Lone BrochmannBækkelagets SK14.11+0.265.53
8Kamilla OlaussenFredrikstad SK14.15+0.305.54
9Sigrid AlexandersenNTNUI14.25+0.405.58
10Laura RamsteinNTNUI14.28+0.436.00
11Iliana IlievaHalden SK14.42+0.576.05
12Kristine FjellangerNTNUI14.44+0.596.06
12Jo ShepherdHalden SK14.44+0.596.06
14Marthe GløersenBækkelagets SK15.00+1.156.13
15Maren Jansson HaverstadNTNUI15.03+1.186.14
16Kristine BergliaEiker OL15.09+1.246.17
17Emilie Westli AndersenLøten o-lag15.15+1.306.19
18Eirin Svanøe-HafstadFrol IL15.18+1.336.20
19Marion HuberNydalens SK15.19+1.346.21
20Runa FremstadLarvik OK15.29+1.446.25
21Mai WatsonNydalens SK15.30+1.456.25
22Synnøve BråtenVegårshei IL15.33+1.486.27
23Lene Godager KaasBækkelagets SK15.36+1.516.28
24Lone MalmgrenGjø-Vard OL15.39+1.546.29
25Ragnhild HjermstadFossum IF15.44+1.596.31
26Anna UlvensøenNTNUI15.47+2.026.32
27Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering15.56+2.116.36
28Christiane TrösseVaregg Fleridrett15.58+2.136.37
29Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI16.46+3.016.57

H17-18 Finale

2 510 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper FosserHeming Orientering12.094.50
2Elias JonssonNydalens SK12.55+0.465.08
3Jørgen BaklidKonnerud IL13.07+0.585.13
4Oskar Spets StorhovFreidig13.08+0.595.13
4Einar MelsomFossum IF13.08+0.595.13
6Marius AurebekkKristiansand OK13.14+1.055.16
7Oscar LyngenFreidig13.16+1.075.17
8Sebastian DalandKristiansand OK13.20+1.115.18
9Erling HjermstadFossum IF13.22+1.135.19
10Anders HaugskottOL Trollelg13.29+1.205.22
11Mathias HermstadFreidig13.41+1.325.27
12Styrk Hundseid KamsvågFossum IF13.45+1.365.28
13Jørgen WulfsbergNydalens SK13.46+1.375.29
14Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb13.52+1.435.31
15Joar OldernesLillomarka OL13.53+1.445.31
16Sindre R HoltHedrum OL13.57+1.485.33
17Kristian PyttenKristiansand OK14.05+1.565.36
18Bjørn Anders FlågenHeming Orientering14.07+1.585.37
18Einar EkelandOddersjaa SSK14.07+1.585.37
20Even-Johan KaspersenMo OK14.12+2.035.39
21Aslak HeimdalKonnerud IL14.16+2.075.41
22Kristian Fredrik LynumFreidig14.23+2.145.43
23Sander ArntzenAsker Skiklubb14.36+2.275.49
24Jens Johan BrekkeLillomarka OL14.37+2.285.49
25Scott JuvikIL Gular14.40+2.315.50
26Håkon KornmoPorsgrunn OL14.41+2.325.50
27Niels Christian HellerudHalden SK14.44+2.355.52
28Skjalg NysæterSkien OK15.29+3.206.10
0Elias Skjolden SørensenLillomarka OLdiskvalifisert
0Even LindaasVang OLdiskvalifisert
0Lukas LilandNydalens SKdiskvalifisert

H19-20 Finale

2 510 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK12.525.07
2Audun HeimdalKonnerud IL12.53+0.015.07
3Johannes Bakke AashamarKristiansand OK12.56+0.045.09
3Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering12.56+0.045.09
5Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett13.04+0.125.12
6Håvard EidsmoFreidig13.05+0.135.12
7Marius PyttenKristiansand OK13.22+0.305.19
8Knut AasheimHalden SK13.34+0.425.24
9Erlend Nilsen SandnesEmblem IL13.52+1.005.31
10Kristian Nilsen SandnesEmblem IL13.56+1.045.33
11Tobias KristensenLarvik OK13.59+1.075.34
12Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn14.00+1.085.34
13Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb14.01+1.095.35
14Vegard MyklemyrEiker OL14.03+1.115.35
15Ivar Jevne ArnesenHamar OK14.12+1.205.39
16Peter NordbrødenHalden SK14.16+1.245.41
17Kjetil MølnvikFreidig14.27+1.355.45
18Sverre Bang StøengHamar OK14.29+1.375.46
19Tarjei HoloFossum IF15.02+2.105.59
0Jostein TandbergNydalens SKdiskvalifisert

D17-18 Finale

2 300 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13.475.59
2Lene Berg HanssenByåsen IL14.01+0.146.05
3Ragnhild EideByåsen IL14.25+0.386.16
4Ragne WiklundNydalens SK14.30+0.436.18
5Hedda Raadal BjørloHalden SK14.32+0.456.19
6Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK14.41+0.546.23
7Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK14.43+0.566.23
8Ane DyrkornEiker OL14.58+1.116.30
9Marlin HaavengenKongsberg OL15.02+1.156.32
10Hanne VassendPorsgrunn OL15.05+1.186.33
11Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK15.15+1.286.37
12Thea Sildnes BaklidKonnerud IL15.16+1.296.38
13Aurora GjølsjøOK Moss15.25+1.386.42
14Synne StrandAsker Skiklubb15.33+1.466.45
15Maren NorderudIL Tyrving15.35+1.486.46
16Åsne Naadland HoloFossum IF15.38+1.516.47
17Aurora MoholthKongsberg OL15.44+1.576.50
18Ingrid G. KvålsgardFossum IF15.49+2.026.52
19Andrine Harriet FremstadLarvik OK16.09+2.227.01
20Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss16.25+2.387.08
21Heidi Therese WiestVang OL16.26+2.397.08
22Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL16.27+2.407.09
23Ane Holm GrønengLillehammer OK16.28+2.417.09
24Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL16.37+2.507.13
25Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering16.38+2.517.13
26Maria Ulseth SylteFreidig16.40+2.537.14
27Kristina VollHaugesund IL Orientering16.42+2.557.15
28Karianne Olsvik DengerudNydalens SK17.21+3.347.32
0Ingvil AhlsandNydalens SKdiskvalifisert
0Maria PrestbøenSandefjord OKdiskvalifisert

D19-20 Finale

2 300 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenFredrikstad SK13.516.01
2Vilde MalmeiNTNUI14.11+0.206.10
3Ingrid LundanesEmblem IL14.20+0.296.13
3Ingeborg EideByåsen IL14.20+0.296.13
5Malin SandstadFreidig14.29+0.386.17
6Emma ArnesenByåsen IL15.05+1.146.33
7Silje HaugeHisøy OK15.06+1.156.33
8Maiken Økern HågårdKonnerud IL15.11+1.206.36
9Oda J SikkelandIL Tyrving15.14+1.236.37
10Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb15.28+1.376.43
11Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)15.29+1.386.43
12Åshild KolstadFreidig15.39+1.486.48
13Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK15.53+2.026.54
14Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering15.56+2.056.55
15Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)16.01+2.106.57
16Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett16.13+2.227.03
17Anne Willkommen EikenKongsberg OL16.21+2.307.06
18Line SølbergOL Trollelg16.36+2.457.13
19Benedicte PedersenSarpsborg OL18.00+4.097.49
0Tilla Farnes HennumAsker Skiklubbdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor