Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltensprint 4 - Østbyen skole

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltensprint 4 - Østbyen skole
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 19 september 2017

Bodø og Omegn IF Ori

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Espen Samuelsen SkiriA- løype (30)14.365.04
3Johanna Lovise HunstadC-løype (10)13.21+1.377.02
3Trygve Bø KongsbakkA- løype (30)15.09+0.335.15
4Håvard SolbakkenA- løype (30)15.32+0.565.23
5Arild HegrebergA- løype (30)15.58+1.225.32
6Per RekkedalA- løype (30)17.53+3.176.12
7Rasmus AndersenA- løype (30)18.29+3.536.25
8Kaja Samuelsen SkiriA- løype (30)18.54+4.186.33
9Jakob Sivert HunstadC-løype (10)17.41+5.579.19
9Håkon B. BøA- løype (30)19.02+4.266.36
10Christian ErtsgaardC-løype (10)18.06+6.229.33
10Trond ErtsgaardA- løype (30)19.03+4.276.36
11Asgeir JordbruA- løype (30)19.08+4.326.38
12Jesper HelliksrudA- løype (30)19.18+4.426.42
13Marte Fallbakken BergeA- løype (30)19.27+4.516.45
14Leif Magne EggestadA- løype (30)19.30+4.546.46
15Jakob LindstrømA- løype (30)19.38+5.026.49
16Torkel IrgensA- løype (30)20.27+5.517.06
17Jan Fredrik PrytzA- løype (30)21.40+7.047.31
18Eivind Lindahl ValleA- løype (30)22.04+7.287.39
19Arne Kristian NordheiA- løype (30)22.47+8.117.54
20Geir MoenA- løype (30)24.02+9.268.20
21Christian SøvikA- løype (30)25.13+10.378.45
22Marit Wenseth KureA- løype (30)25.37+11.018.53
23Svein ValleA- løype (30)25.53+11.178.59
24Irene SkiriA- løype (30)26.42+12.069.16
25Odd-Ivar SøvikA- løype (30)29.46+15.1010.20
26Dag SkoganA- løype (30)31.15+16.3910.51
28Regula HösliA- løype (30)34.54+20.1812.07
Leo Andersen BuvikN-løype (5)19.2619.26
Maja Andersen BuvikN-løype (5)18.1618.16
Emilie Victoria ErtsgaardN-løype (5)27.3327.33
Erika Leiråmo RekkedalN-løype (5)18.1918.19
Anna Elisabeth SkålsvikN-løype (5)12.2012.20
Marit BjørnevikA- løype (30)diskvalifisert
Esten S. KringhaugA- løype (30)diskvalifisert

Tsjekkia

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Tereza BohacovaC-løype (10)15.34+3.508.12

Tsjekkia

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Matej BohacA- løype (30)14.59+0.235.12

Tverlandet IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Benjamin August VikenC-løype (10)11.446.11
2Jørgen NjållaC-løype (10)13.12+1.286.57
4Kornelia NjållaC-løype (10)14.48+3.047.48
5Per HøivaagC-løype (10)15.08+3.247.59
7Vilde Wikevand NormannC-løype (10)16.05+4.218.29
8Endre W NormannC-løype (10)16.13+4.298.33

Valnesfjord IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Richard KringhaugA- løype (30)31.56+17.2011.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor