Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltensprint 4 - Østbyen skole

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltensprint 4 - Østbyen skole
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 19 september 2017

N-løype

1 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Leo Andersen BuvikBodø og Omegn IF Ori19.2619.26
Maja Andersen BuvikBodø og Omegn IF Ori18.1618.16
Emilie Victoria ErtsgaardBodø og Omegn IF Ori27.3327.33
Erika Leiråmo RekkedalBodø og Omegn IF Ori18.1918.19
Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Ori12.2012.20

C-løype

1 895 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin August VikenTverlandet IL11.446.11
2Jørgen NjållaTverlandet IL13.12+1.286.57
3Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Ori13.21+1.377.02
4Kornelia NjållaTverlandet IL14.48+3.047.48
5Per HøivaagTverlandet IL15.08+3.247.59
6Tereza BohacovaTsjekkia15.34+3.508.12
7Vilde Wikevand NormannTverlandet IL16.05+4.218.29
8Endre W NormannTverlandet IL16.13+4.298.33
9Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Ori17.41+5.579.19
10Christian ErtsgaardBodø og Omegn IF Ori18.06+6.229.33

A- løype

2 880 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Ori14.365.04
2Matej BohacTsjekkia14.59+0.235.12
3Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Ori15.09+0.335.15
4Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Ori15.32+0.565.23
5Arild HegrebergBodø og Omegn IF Ori15.58+1.225.32
6Per RekkedalBodø og Omegn IF Ori17.53+3.176.12
7Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Ori18.29+3.536.25
8Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Ori18.54+4.186.33
9Håkon B. BøBodø og Omegn IF Ori19.02+4.266.36
10Trond ErtsgaardBodø og Omegn IF Ori19.03+4.276.36
11Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Ori19.08+4.326.38
12Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Ori19.18+4.426.42
13Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Ori19.27+4.516.45
14Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Ori19.30+4.546.46
15Jakob LindstrømBodø og Omegn IF Ori19.38+5.026.49
16Torkel IrgensBodø og Omegn IF Ori20.27+5.517.06
17Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Ori21.40+7.047.31
18Eivind Lindahl ValleBodø og Omegn IF Ori22.04+7.287.39
19Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Ori22.47+8.117.54
20Geir MoenBodø og Omegn IF Ori24.02+9.268.20
21Christian SøvikBodø og Omegn IF Ori25.13+10.378.45
22Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Ori25.37+11.018.53
23Svein ValleBodø og Omegn IF Ori25.53+11.178.59
24Irene SkiriBodø og Omegn IF Ori26.42+12.069.16
25Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Ori29.46+15.1010.20
26Dag SkoganBodø og Omegn IF Ori31.15+16.3910.51
27Richard KringhaugValnesfjord IL31.56+17.2011.05
28Regula HösliBodø og Omegn IF Ori34.54+20.1812.07
Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Oridiskvalifisert
Esten S. KringhaugBodø og Omegn IF Oridiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor