Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 10 Hopen skiarena

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 10 Hopen skiarena
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 22 august 2017

Bodø og Omegn IF Orientering

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Christian ErsgaardC-Løype (2 km) (5)24.1014.12
1Håvard SolbakkenA-løype (6 km) (10)1.16.3013.25
1Håkon B. BøA-løype (4 km) (14)59.2714.09
2Bjørn Tore WintherA-løype (6 km) (10)1.24.57+8.2714.54
2Jacob LindstrømA-løype (4 km) (14)59.49+0.2214.14
2Terje OlsenB-løype (3 km) (21)42.55+1.3115.53
2Jakob HunstadC-Løype (2 km) (5)25.29+1.1914.59
3Ivar AanerødA-løype (6 km) (10)1.29.04+12.3415.37
3Dag SkoganB-løype (3 km) (21)44.20+2.5616.25
3Espen Samuelsen SkiriA-løype (4 km) (14)59.56+0.2914.16
3Emilie ErstgårdN- løype (6)18.37+3.0114.19
4Per RekkedalA-løype (4 km) (14)1.01.34+2.0714.39
4Tilde StoltenbergN- løype (6)19.30+3.5415.00
4Regula HøsliC-Løype (2 km) (5)31.53+7.4318.45
5Marius Ekrem FinstadA-løype (6 km) (10)1.33.08+16.3816.20
5Hedda Bygd HedenstadN- løype (6)19.32+3.5615.01
5Torkel IrgensA-løype (4 km) (14)1.03.27+4.0015.06
5Trygve OvesenC-Løype (2 km) (5)35.02+10.5220.36
5Bjørn Are StenslandA-løype (4 km) (14)1.03.27+4.0015.06
6Philip BybergN- løype (6)26.15+10.3920.11
6Morten SelnesB-løype (3 km) (21)46.46+5.2217.19
6Marte Fallbakken BergeA-løype (6 km) (10)1.34.45+18.1516.37
7Irene SkiriB-løype (3 km) (21)46.49+5.2517.20
7Jan Fredrik PrytzA-løype (4 km) (14)1.05.25+5.5815.34
8Christian SøvikB-løype (3 km) (21)47.26+6.0217.34
8Arild PettersenA-løype (4 km) (14)1.14.30+15.0317.44
9Arne Kristian NordheiA-løype (4 km) (14)1.14.33+15.0617.45
10Geir MoenA-løype (4 km) (14)1.19.41+20.1418.58
11Jesper HelliksrudA-løype (4 km) (14)1.23.16+23.4919.49
12Johanne TjønndalB-løype (3 km) (21)54.58+13.3420.21
13Morten TjønndalB-løype (3 km) (21)55.03+13.3920.23
13Reidar AndersenA-løype (4 km) (14)1.30.58+31.3121.39
14Johanna HunstadB-løype (3 km) (21)58.37+17.1321.42
15Ida HegrebergB-løype (3 km) (21)1.03.52+22.2823.39
16Janne Anita NilsenB-løype (3 km) (21)1.12.10+30.4626.43
17Odd-Ivar SøvikB-løype (3 km) (21)1.16.55+35.3128.29
18Bjørn Tore OlsenB-løype (3 km) (21)1.29.10+47.4633.01
Eivind ValleB-løype (3 km) (21)diskvalifisert
Rasmus AndersenA-løype (6 km) (10)diskvalifisert
Marit KureA-løype (4 km) (14)diskvalifisert
Arild HegrebergA-løype (6 km) (10)diskvalifisert
Marit BjørnevikA-løype (4 km) (14)brutt

IL Siso

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Erling PedersenB-løype (3 km) (21)diskvalifisert

NTNUI

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ingvild BjørnheiA-løype (6 km) (10)diskvalifisert
Guro Heimstad KleivenA-løype (6 km) (10)diskvalifisert
Even NyhusA-løype (4 km) (14)brutt

Tverlandet IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Benjamin August VikenB-løype (3 km) (21)41.2415.20
2Kornelia NjålaN- løype (6)15.40+0.0412.03
3Kornelia NjålaC-Løype (2 km) (5)27.47+3.3716.20
4Endre NormannB-løype (3 km) (21)44.53+3.2916.37
5Vilde W NormannB-løype (3 km) (21)45.48+4.2416.57
9Andrea NjålaB-løype (3 km) (21)47.39+6.1517.38
10Per HøyvågB-løype (3 km) (21)52.46+11.2219.32
12Rune NjålaA-løype (4 km) (14)1.24.42+25.1520.10
Jørgen NjålaB-løype (3 km) (21)diskvalifisert

Ukjent

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Linea BetheussenN- løype (6)15.3612.00

Ukjent

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Matej BohacA-løype (6 km) (10)1.29.15+12.4515.39

Valnesfjord IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Richard KringhaugB-løype (3 km) (21)53.05+11.4119.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor