Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 9 - Heggmoen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 9 - Heggmoen
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 8 august 2017

N- løype

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erika Leiråmo RekkedalBodø og Omegn IF Orientering53.4944.50

C-Løype (2 km)

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering26.0214.27
2Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering38.50+12.4821.34
3Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering39.57+13.5522.11

B-løype (3 km)

3 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering47.1714.46
2Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering48.47+1.3015.14
3Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering53.00+5.4316.33
4Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering53.24+6.0716.41
5Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering54.31+7.1417.02
6Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering1.02.29+15.1219.31
7Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.03.33+16.1619.51
8Vilde Wikevand NormannTverlandet IL1.09.28+22.1121.42
9Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orientering1.21.25+34.0825.26

A-løype (4 km)

4 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth VikenTverlandet IL44.4211.10
2Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering44.49+0.0711.12
3Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering53.35+8.5313.23
4Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.03.50+19.0815.57
5Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.03.59+19.1715.59
6Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering1.14.37+29.5518.39
Christian SøvikBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

A-løype (6 km)

4 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin HosetNydalen SK42.128.36
2Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering43.50+1.388.56
3Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering52.29+10.1710.42
4Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering57.52+15.4011.48
5Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering59.02+16.5012.02
6Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.00.16+18.0412.17
7Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.07.02+24.5013.40
8Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1.11.48+29.3614.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor