Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK5
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Torvastad IL
Dato: tirsdag 13 juni 2017

Klasser: Visa alla | H Lang | D Lang | H Mellom | D Mellom | H -16K | H 17-K | D -16K | D 17-K | H Ny | D Ny

H Lang

3 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar MartinsenVikebygd IL32.149.28
2Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL36.41+4.2710.47
3Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering39.19+7.0511.33
4Ivar KvaleHaugesund IL Orientering40.59+8.4512.03
5Kjetil FiskåSveio OL - Orientering44.19+12.0513.02
6Erik EngløkkHaugesund IL Orientering51.18+19.0415.05
7Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering55.43+23.2916.23
0Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringbrutt

D Lang

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering33.529.57
2Randi EngløkkHaugesund IL Orientering48.28+14.3614.15
0Kristina VollHaugesund IL Orienteringbrutt

H Mellom

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigved GramstadHaugesund IL Orientering51.4515.13
2Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering58.04+6.1917.04
3Frode NystedHaugesund IL Orientering59.17+7.3217.26
4Anfinn PaulsenTorvastad IL1.01.32+9.4718.05
5Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering1.05.45+14.0019.20

D Mellom

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL47.3814.00
2Tonje Hausberg BjergaVikebygd IL1.00.15+12.3717.43
3Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.09.05+21.2720.19
4Ingrid EggenHaugesund IL Orientering1.10.47+23.0920.49
5Anita SælevikHaugesund IL Orientering1.16.09+28.3122.23

H -16K

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering13.066.33
2Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering16.33+3.278.16
3Elias EngesliHaugesund IL Orientering24.50+11.4412.25
4Emil EngesliHaugesund IL Orientering32.36+19.3016.18
5Benjamin VikseHaugesund IL Orientering36.32+23.2618.16

H 17-K

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge PedersenTorvastad IL15.267.43
2Espen ThoresenHaugesund IL Orientering17.10+1.448.35
3Harald SteinslandVikebygd IL19.33+4.079.46
4Leiv HoleTorvastad IL29.29+14.0314.44

D -16K

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Miriam SveenHaugesund IL Orientering24.4412.22
2Ida LütcheratHaugesund IL Orientering24.47+0.0312.23
3Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering34.59+10.1517.29
4Sara HetlandHaugesund IL Orientering35.00+10.1617.30

D 17-K

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove Vinje PaulsenTorvastad IL17.368.48

H Ny

1 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eirik EngesliHaugesund IL Orientering12.3710.30
0Even EngesliHaugesund IL Orientering12.0910.07
0Eivind Helgeland VikingstadTorvastad IL10.569.06
0Sander Sjøen HjelmervikHaugesund IL Orientering12.57+0.2010.47
0Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering13.59+1.2211.39
0Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering14.36+1.5912.10
0Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering11.379.40
0Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering12.2410.20
0Filip SveenHaugesund IL Orientering12.59+0.2210.49
0Benjamin VikseHaugesund IL Orientering11.449.46

D Ny

1 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Helene AndersenTorvastad IL19.2716.12
0Rikke KristiansenHaugesund IL Orientering17.5414.55
0Ine Hovda OlsenHaugesund IL Orientering16.2413.40
0Amalie Bråstein StanfordTorvastad IL19.2716.12
0Alma TorvestadHaugesund IL Orientering16.2613.41
0Sara TrolandTorvastad IL19.2716.12
0Caroline Cecilie VedøTorvastad IL9.167.43
0Therese Sandvik VesteHaugesund IL Orientering17.4914.50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor