Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Emil Løpet 2017

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Emil Løpet 2017
Arrangørorganisasjon: Odal OL - Orientering
Dato: søndag 16 juli 2017

Brandval/Kongsvinger OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Roar LøvtjernetH 60- (5)51.30+2.0310.30

Byåsen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Vigdis HeimlyD 50- (3)1.55.06+44.5923.29
7Øystein NytrøH 50- (10)1.13.39+22.4515.01

Eidskog OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Oda Marissa BergersenD 11-12 (1)49.1619.42
1Marissa Penelope BergersenD 17-C (1)49.3219.48
1Oddbjørn BergersenH 17-C (1)34.4813.55
1Klaus EngenH 70-B (2)47.3715.21
3Jon Ivar BergersenH 50- (10)54.23+3.2911.05
Ida Marianne BergersenD -10 (1)49.2619.46

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Richard Zeiner-GundersenH 50- (10)1.05.44+14.5013.24

Grue IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Odd HagenTrim Kort (4)1.04.1925.43
Randi HagenTrim Kort (4)1.08.4227.28
Eva SkytterenTrim Kort (4)1.08.3927.27
Hans O. SkytterenTrim Kort (4)1.04.1925.43

Hamar OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Siri HestadD 70-B (1)1.22.3326.37
2Trygve HestadH 70-B (2)1.06.41+19.0421.30
5Erik GrøndalenH 60- (5)1.22.51+33.2416.54

IL Tyrving

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Thea Feiring HaltiaD 17-B (3)43.1213.56
1Berit DanielsenD 50- (3)1.10.0714.18
1Per Kristian EkebergH 60- (5)49.2710.05
1Hege FeiringD 40- (1)59.5512.13
9Tom RådahlH 50- (10)1.48.45+57.5122.11

Kamp/Vestheim IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Odd Eide-FredriksenH 60-B (1)40.4313.08

Kongsberg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Trine Marit Justad RaaenD 50- (3)1.47.53+37.4622.01

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Martin GranlyH 50- (10)58.29+7.3511.56

Løten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Svein GodagerH 50- (10)diskvalifisert

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sindre LangaasH 50- (10)53.13+2.1910.51

Odal OL - Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tristan ZainalH 13-16N (1)47.4126.29
1Per Ivar SveheimH 50-B (1)37.5312.13
1Even EngerH 17-B (1)55.4517.59
1Ane Thea KristoffersenD 17- (2)1.59.2324.21
1Gjermund ThonerH 17- (2)1.03.2612.56
2Bjarne  ThonerH 17- (2)1.24.10+20.4417.10
Finn Andre RudshaugN-åpen (3)37.4420.57
Kim Andreas RudshaugN-åpen (3)37.5321.02
Kjell Ivar RudshaugN-åpen (3)37.2920.49
0Maria  RundenD 17-B (3)diskvalifisert
0Eli UllernD 17-B (3)diskvalifisert

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Carl Erik WasbergH 50- (10)50.5410.23

Raumar Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christoffer SlettenH 15-16 (1)1.19.0416.08
1Odd SlettenH 40-B (1)1.05.5321.15
4Per AasH 60- (5)1.21.56+32.2916.43
5Bent SkatvedtH 50- (10)1.02.03+11.0912.39
0Hedda SkatvedtD 17- (2)diskvalifisert

Vestre Akers SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tormod ØvergaardH 60- (5)1.07.18+17.5113.44

Vålerengens IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Jon Ivar JuvikH 50- (10)1.15.43+24.4915.27Last ned GPS-spor i gpx-format

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor