Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårkarusell 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårkarusell 1
Arrangørorganisasjon: Vingelen IL
Dato: torsdag 18 mai 2017

Alvdal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Asmund PedersenH 60- (4)30.48+3.109.58
3Johan Ragnar EggenH 60- (4)43.01+15.2313.55

IL Nansen

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Atle BergH 21- (3)52.449.08
2Liv MeliD 50- (8)35.46+0.0211.34
7Per EngebakkenH 50- (7)45.58+9.2810.12
7Mads BergH 70- (8)1.01.17+25.0619.49

Kvikne IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1John SvergjaH 50- (7)36.308.06
1Emilie SchärerD 13-16C (2)21.4912.45
2Harald SvergjaH 50- (7)37.14+0.448.16
2Anne Mette GrøtliD 40- (5)49.46+1.2811.03
2Emma Tørhaug BrevadD 13-16C (2)23.40+1.5113.50
3Mari Grøtli SvergjaD 13-14 (3)32.29+3.3212.01

Nord-Østerdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Helen Margrethe SchjelderupD 50- (8)56.15+20.3118.12

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jostein UtstumoH 21- (3)1.00.09+7.2510.25

Os IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Maren SandvollC-Åpen (3)28.5316.53
0Edvard Leander Lundquist LangenH -10 (1)49.3629.00
0Anne-Mari HaagensenC-Åpen (3)46.4027.17
1Kari OsmoenD 50- (8)35.4411.33
1Peder Angel Lundquist LangenH 11-12 (1)33.0719.21
2Inger Johanne SimensenD 60- (2)59.53+15.3419.22
3Arild BjarkøH 21- (3)1.01.09+8.2510.35
3Anne Meli NarjordD 40- (5)53.02+4.4411.47
3Ragnhild DåsnesD 50- (8)37.20+1.3612.04
3Tor ØstvangH 70- (8)42.33+6.2213.46
5Steinar SimensenH 70- (8)49.54+13.4316.08
8Erik HaagensenH 70- (8)1.15.29+39.1824.25

Røros IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Janne SchjølberN-åpen (8)18.3411.23
0Magnus TollanN-åpen (8)20.3312.36
0Eskil MøllerN-åpen (8)19.1311.47
1Hans Arild SkjevdalH 40- (3)34.427.42
3Frode SjøvoldH 50- (7)39.50+3.208.51
4Elin MøllerD 11-12 (5)46.11+26.0227.00
4Terje SchjølbergH 50- (7)41.37+5.079.14
5Helge SundbergH 50- (7)44.00+7.309.46
5Astrid SchjølbergD 11-12 (5)46.13+26.0427.01
7Britt Laila NilsgårdD 50- (8)56.01+20.1718.07
0Inga NørenD 40- (5)diskvalifisert

Tynset IF

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Eline Røed FeragenN-åpen (8)21.1112.59
0Martine Røed FeragenN-åpen (8)27.21+6.1016.46
0Tor Petter LunåsmoC-Åpen (3)19.1111.13
0Synne Kvittum NytrøenN-åpen (8)21.17+0.0613.03
1Mari Gullbrekken SchjølbergD 40- (5)48.1810.44
1Ida HøsøienD 11-12 (5)20.0911.47
1Ane Ingeborg KalbækkenD 17-20 (2)51.5311.31
1Sigrid KalbækkenD 60- (2)44.1914.20
1Jørgen SchjølbergH 15-16 (4)39.378.48
2Guro SchjølbergD 11-12 (5)21.55+1.4612.49
2Anna Vangen LunåsmoenD 17-20 (2)58.46+6.5313.03
2Torger HøsøienH 40- (3)40.21+5.398.58
3Jakob HøsøienH 15-16 (4)49.50+10.1311.04
4Sissel BolstadD 40- (5)57.21+9.0312.44
4Simen KalbækkenH 70- (8)48.53+12.4215.49
4Eldbjørg G. KalbækkenD 50- (8)39.39+3.5512.49
5Anne Mette NormannD 50- (8)41.00+5.1613.16
6Magnar OftenH 50- (7)44.07+7.379.48
6Helene RustenD 50- (8)49.47+14.0316.06
0Truls LunåsmoH 13-14 (1)diskvalifisert
0Gaute Kvittum NytrøenH 15-16 (4)diskvalifisert

Vingelen IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Ola Håvar Sæter JordetN-åpen (8)27.47+6.3617.02
0Per Jacob Sæter JordetN-åpen (8)27.28+6.1716.51
1Terje HansenH 60- (4)27.388.56
1Solveig VingelenD 70- (1)1.07.4721.56
1Lars ButtingsrudH 70- (8)36.1111.42
1Andrea Sæter VerdeniusD 13-14 (3)28.5710.43
2Jacob Sæter VerdeniusH 15-16 (4)45.36+5.5910.08
2Bjørn Ivar RyenH 70- (8)41.35+5.2413.27
2Eline Horten JordetD 13-14 (3)30.48+1.5111.24
3Lisa Sæter VerdeniussD 11-12 (5)29.02+8.5316.58
3Jan Jacob VerdeniusH 40- (3)43.25+8.439.38
0Odd Arne SkkjæretH 60- (4)diskvalifisert

Ålen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Reidar MyliusH 70- (8)56.50+20.3918.23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor