Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Le Tour de Glåmdal #2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal #2
Arrangørorganisasjon: Brandval/Kongsvinger OK
Dato: tirsdag 23 mai 2017

Klasser: Visa alla | N | H16C | D16C | 17C | H16AB | D16AB | H17AB | D17AB

N-løype

1 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Simeon BraatenOdal OL - Orientering36.3619.15
0Emre Nybråten-GerhardsenLunderseter IL36.3219.13
0Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL45.42+2.1924.03
0Marte Smedstad JahnsenLunderseter IL45.03+1.4023.42
0Vilje Linnea FalchEidskog OL37.5119.55
0Tindra Nybråten-GerhardsenLunderseter IL35.0018.25
0Asbjørn LandeEidskog OL26.4414.04
0Nova Lill Nybråten-GerhardsenLunderseter IL34.5618.23
0Ida Marianne BergersenEidskog OL43.2322.50
0Oda Marissa BergersenEidskog OL43.34+0.1122.55
0Marissa Penelope BergersenEidskog OL43.37+0.1422.57

H-16C

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar LandeEidskog OL37.3515.39
2Emil SkytterenOdal OL - Orientering45.55+8.2019.07
3Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering47.12+9.3719.40
4Knut Egil Sjønneng SjøenOdal OL - Orientering57.59+20.2424.09

17-C

2 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar GravingenGrue IL36.4415.18
2Tor SætabergetLunderseter IL40.32+3.4816.53
3Martin SkytterenOdal OL - Orientering46.01+9.1719.10
4Atle VestlundBrandval/Kongsvinger OK51.40+14.5621.31
5Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OK54.10+17.2622.34
6Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering56.43+19.5923.37
7Niklas StolpeEidskog OL58.28+21.4424.21
8Per SvestadBrandval/Kongsvinger OK59.34+22.5024.49
0Kari VikerhaugenOdal OL - Orienteringdiskvalifisert
0Berit DalheimLunderseter ILdiskvalifisert

H-16AB

3 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grunde IsaksætreGrue IL35.339.21
2Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering55.13+19.4014.31

H17-AB

3 800 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Gjølstad RøhnebækÅs-NMBU Orientering30.478.06
2Eivind LandeEidskog OL32.47+2.008.37
3Rune ØstliBrandval/Kongsvinger OK35.24+4.379.18
4Ole Harald L. KvesethGrue IL35.48+5.019.25
5Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering37.21+6.349.49
6Jon Ivar BergersenEidskog OL37.55+7.089.58
7Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering39.48+9.0110.28
8Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK40.36+9.4910.41
9Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK41.16+10.2910.51
10Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK41.35+10.4810.56
11Leif BillingsøEidskog OL44.17+13.3011.39
12Oddgeir FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK47.38+16.5112.32
13Stein Magnus MoenGrue IL49.45+18.5813.05
14Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL53.15+22.2814.00
15Sondre SkytterenOdal OL - Orientering54.01+23.1414.12
16Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK57.31+26.4415.08
17Arnor PalmesenBrandval/Kongsvinger OK59.54+29.0715.45
18Kai Jostein BergersenEidskog OL1.01.59+31.1216.18
19Klaus EngenEidskog OL1.07.09+36.2217.40
20Roar SætabergetLunderseter IL1.16.23+45.3620.06
21Oddbjørn BergersenEidskog OL1.20.04+49.1721.04
Magnar LangbråtenBrandval/Kongsvinger OKbrutt

D17-AB

3 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL1.04.3516.59
2Guri Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK1.13.58+9.2319.27
3Vibeke JullumBrandval/Kongsvinger OK1.20.51+16.1621.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor