Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2017 – løp 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2017 – løp 9
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 4 september 2017

Klasser: Visa alla | HA | DA | HB | DB | HC | DC | VN | BN

Lillomarka OL

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdHerrer C-løype (1)44.4216.33
1Frøy GrøndahlDamer B-løype (8)45.0213.38
1Lasse SøbergHerrer B-løype (15)30.519.20
1Elisabeth StrandbergVoksne Nybegynnere (1)57.3528.47
1Dorthe Kühl PetersenDamer C-løype (3)27.1510.05
1Tone Aamli SundtjønnDamer A-løype (3)44.4411.28
1Elias Skjolden SørensenHerrer A-løype (19)31.588.11
2Catarina NohrDamer B-løype (8)46.58+1.5614.13
2Kristian Markhus BrekkeHerrer A-løype (19)34.08+2.108.45
2Trine OldernesDamer A-løype (3)54.17+9.3313.55
3Johan MattssonHerrer B-løype (15)39.00+8.0911.49
3Line RudenDamer B-løype (8)47.11+2.0914.17
3Terje BlindheimHerrer A-løype (19)39.37+7.3910.09
3Line Bar-NathanDamer A-løype (3)1.13.18+28.3418.47
3Emilie Pedersen VoldDamer C-løype (3)41.44+14.2915.27
4Vebjørn Emil BlindheimHerrer B-løype (15)39.51+9.0012.04
4Hallvard FjærHerrer A-løype (19)39.46+7.4810.11
5Sunniva HalvorsrudDamer B-løype (8)1.08.02+23.0020.36
5Ove HildrumHerrer B-løype (15)45.29+14.3813.46
6Martin GranlyHerrer A-løype (19)43.28+11.3011.08
8Nils Ragnar LiholtHerrer A-løype (19)44.13+12.1511.20
9Edward WoodhouseHerrer B-løype (15)58.53+28.0217.50
10Oliver RudenHerrer B-løype (15)1.00.05+29.1418.12
10Mathias Pedersen VoldHerrer A-løype (19)44.51+12.5311.30
11Jonathan WoodhouseHerrer B-løype (15)1.00.22+29.3118.17
12William WoodhouseHerrer B-løype (15)1.01.42+30.5118.41
12Sjur SæterenHerrer A-løype (19)54.00+22.0213.50
13Finn Roar HalvorsrudHerrer A-løype (19)58.04+26.0614.53
13Knut FossgardHerrer B-løype (15)1.03.35+32.4419.16
14Ingunn Høst FossgardHerrer B-løype (15)1.03.36+32.4519.16
14Truls AngellHerrer A-løype (19)1.00.01+28.0315.23
15Trond BotnenHerrer B-løype (15)1.18.50+47.5923.53
15Lars Audun VoldHerrer A-løype (19)1.00.06+28.0815.24
17Harald SørensenHerrer A-løype (19)1.05.32+33.3416.48
18Assaf Bar-NathanHerrer A-løype (19)1.14.40+42.4219.08
Merete RørvikDamer B-løype (8)diskvalifisert
Håkon BogasonBarn Nybegynnere (1)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor