Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2017 – løp 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2017 – løp 9
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 4 september 2017

EasyPetro BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Vidar BerteigHerrer B-løype (15)37.26+6.3511.20

Forsvarsbygg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Toril SmalbergetDamer C-løype (3)37.56+10.4114.02

Haugerud IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Peter NylundHerrer A-løype (19)1.05.12+33.1416.43

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Ove MartinsenHerrer A-løype (19)47.17+15.1912.07

IL GeoForm

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Sharon BroadwellDamer B-løype (8)56.40+11.3817.10

IL Imås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Susann BøbelDamer B-løype (8)1.18.01+32.5923.38

Kamp/Vestheim IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Odd Eide-FredriksenHerrer B-løype (15)46.22+15.3114.03
7Egil HusethHerrer B-løype (15)46.50+15.5914.11

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Arne KongsnesHerrer B-løype (15)53.31+22.4016.13

Kårvåg IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Stig Hultgreen KarlsenHerrer A-løype (19)diskvalifisert

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Erik HolterHerrer A-løype (19)43.53+11.5511.15

Lillomarka OL

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdHerrer C-løype (1)44.4216.33
1Frøy GrøndahlDamer B-løype (8)45.0213.38
1Lasse SøbergHerrer B-løype (15)30.519.20
1Elisabeth StrandbergVoksne Nybegynnere (1)57.3528.47
1Dorthe Kühl PetersenDamer C-løype (3)27.1510.05
1Tone Aamli SundtjønnDamer A-løype (3)44.4411.28
1Elias Skjolden SørensenHerrer A-løype (19)31.588.11
2Catarina NohrDamer B-løype (8)46.58+1.5614.13
2Kristian Markhus BrekkeHerrer A-løype (19)34.08+2.108.45
2Trine OldernesDamer A-løype (3)54.17+9.3313.55
3Johan MattssonHerrer B-løype (15)39.00+8.0911.49
3Line RudenDamer B-løype (8)47.11+2.0914.17
3Terje BlindheimHerrer A-løype (19)39.37+7.3910.09
3Line Bar-NathanDamer A-løype (3)1.13.18+28.3418.47
3Emilie Pedersen VoldDamer C-løype (3)41.44+14.2915.27
4Vebjørn Emil BlindheimHerrer B-løype (15)39.51+9.0012.04
4Hallvard FjærHerrer A-løype (19)39.46+7.4810.11
5Sunniva HalvorsrudDamer B-løype (8)1.08.02+23.0020.36
5Ove HildrumHerrer B-løype (15)45.29+14.3813.46
6Martin GranlyHerrer A-løype (19)43.28+11.3011.08
8Nils Ragnar LiholtHerrer A-løype (19)44.13+12.1511.20
9Edward WoodhouseHerrer B-løype (15)58.53+28.0217.50
10Oliver RudenHerrer B-løype (15)1.00.05+29.1418.12
10Mathias Pedersen VoldHerrer A-løype (19)44.51+12.5311.30
11Jonathan WoodhouseHerrer B-løype (15)1.00.22+29.3118.17
12William WoodhouseHerrer B-løype (15)1.01.42+30.5118.41
12Sjur SæterenHerrer A-løype (19)54.00+22.0213.50
13Finn Roar HalvorsrudHerrer A-løype (19)58.04+26.0614.53
13Knut FossgardHerrer B-løype (15)1.03.35+32.4419.16
14Ingunn Høst FossgardHerrer B-løype (15)1.03.36+32.4519.16
14Truls AngellHerrer A-løype (19)1.00.01+28.0315.23
15Trond BotnenHerrer B-løype (15)1.18.50+47.5923.53
15Lars Audun VoldHerrer A-løype (19)1.00.06+28.0815.24
17Harald SørensenHerrer A-løype (19)1.05.32+33.3416.48
18Assaf Bar-NathanHerrer A-løype (19)1.14.40+42.4219.08
Merete RørvikDamer B-løype (8)diskvalifisert
Håkon BogasonBarn Nybegynnere (1)diskvalifisert

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Morten TangenHerrer A-løype (19)44.14+12.1611.20

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Bjørn GrindeHerrer A-løype (19)40.26+8.2810.22

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Siv Susanne JystadDamer B-løype (8)1.12.17+27.1521.54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor