Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2017 – løp 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2017 – løp 9
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 4 september 2017

Klasser: Visa alla | HA | DA | HB | DB | HC | DC | VN | BN

Herrer A-løype

3 900 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias Skjolden SørensenLillomarka OL31.588.11
2Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL34.08+2.108.45
3Terje BlindheimLillomarka OL39.37+7.3910.09
4Hallvard FjærLillomarka OL39.46+7.4810.11
5Bjørn GrindeOslostudentenes IK40.26+8.2810.22
6Martin GranlyLillomarka OL43.28+11.3011.08
7Erik HolterLarvik OK43.53+11.5511.15
8Nils Ragnar LiholtLillomarka OL44.13+12.1511.20
9Morten TangenOK Moss44.14+12.1611.20
10Mathias Pedersen VoldLillomarka OL44.51+12.5311.30
11Ove MartinsenHauketo IF47.17+15.1912.07
12Sjur SæterenLillomarka OL54.00+22.0213.50
13Finn Roar HalvorsrudLillomarka OL58.04+26.0614.53
14Truls AngellLillomarka OL1.00.01+28.0315.23
15Lars Audun VoldLillomarka OL1.00.06+28.0815.24
16Peter NylundHaugerud IF1.05.12+33.1416.43
17Harald SørensenLillomarka OL1.05.32+33.3416.48
18Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.14.40+42.4219.08
Stig Hultgreen KarlsenKårvåg ILdiskvalifisert

Damer A-løype

3 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL44.4411.28
2Trine OldernesLillomarka OL54.17+9.3313.55
3Line Bar-NathanLillomarka OL1.13.18+28.3418.47

Herrer B-løype

3 300 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lasse SøbergLillomarka OL30.519.20
2Vidar BerteigEasyPetro BIL37.26+6.3511.20
3Johan MattssonLillomarka OL39.00+8.0911.49
4Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL39.51+9.0012.04
5Ove HildrumLillomarka OL45.29+14.3813.46
6Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF46.22+15.3114.03
7Egil HusethKamp/Vestheim IF46.50+15.5914.11
8Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL53.31+22.4016.13
9Edward WoodhouseLillomarka OL58.53+28.0217.50
10Oliver RudenLillomarka OL1.00.05+29.1418.12
11Jonathan WoodhouseLillomarka OL1.00.22+29.3118.17
12William WoodhouseLillomarka OL1.01.42+30.5118.41
13Knut FossgardLillomarka OL1.03.35+32.4419.16
14Ingunn Høst FossgardLillomarka OL1.03.36+32.4519.16
15Trond BotnenLillomarka OL1.18.50+47.5923.53

Damer B-løype

3 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frøy GrøndahlLillomarka OL45.0213.38
2Catarina NohrLillomarka OL46.58+1.5614.13
3Line RudenLillomarka OL47.11+2.0914.17
4Sharon BroadwellIL GeoForm56.40+11.3817.10
5Sunniva HalvorsrudLillomarka OL1.08.02+23.0020.36
6Siv Susanne JystadØstmarka OK1.12.17+27.1521.54
7Susann BøbelIL Imås1.18.01+32.5923.38
Merete RørvikLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer C-løype

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdLillomarka OL44.4216.33

Damer C-løype

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL27.1510.05
2Toril SmalbergetForsvarsbygg37.56+10.4114.02
3Emilie Pedersen VoldLillomarka OL41.44+14.2915.27

Voksne Nybegynnere

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisabeth StrandbergLillomarka OL57.3528.47

Barn Nybegynnere

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Håkon BogasonLillomarka OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor