Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2017 – løp 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2017 – løp 8
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 28 august 2017

Klasser: Visa alla | HA | DA | HB | DB | HC | DC | VN | BN

Herrer A-løype

3 970 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brynjar FredheimLillomarka OL34.298.41
2Stein BlomsethLillomarka OL37.12+2.439.22
3Josh BeechOK Sødertørn38.13+3.449.37
4Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL39.57+5.2810.03
5Elias Skjolden SørensenLillomarka OL40.04+5.3510.05
6Simen HaugerudIL Krigsskolen40.08+5.3910.06
7Terje BlindheimLillomarka OL41.05+6.3610.20
8Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL41.26+6.5710.26
9Hallvard FjærLillomarka OL42.57+8.2810.49
10Morten TangenOK Moss43.19+8.5010.54
11Alexander JonssonÅrvoll IL43.58+9.2911.04
12Nils Ragnar LiholtLillomarka OL44.12+9.4311.08
13Erik HolterLillomarka OL46.14+11.4511.38
14Rudi B OlsenLillomarka OL49.38+15.0912.30
15Johan KarlssonTrollhettan SOK50.05+15.3612.36
16Richard Zeiner-GundersenFossum IF51.37+17.0813.00
17Andreas BarstadÅrvoll IL52.24+17.5513.11
18Uno Hanslien 56.08+21.3914.08
19Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL56.16+21.4714.10
20Peter NylundHaugerud IF57.26+22.5714.28
21Truls AngellLillomarka OL58.42+24.1314.47
22Anne HaugerudIndre Østfold OK59.29+25.0014.58
23Jørn HaugerudIndre Østfold OK1.10.47+36.1817.49
24Sjur SæterenLillomarka OL1.17.27+42.5819.30
Jarle NilsenPRIVATdiskvalifisert
Eirik Høst FossgardLillomarka OLdiskvalifisert
Harald SørensenLillomarka OLdiskvalifisert

Damer A-løype

3 970 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL42.3610.43
2Trine OldernesLillomarka OL52.11+9.3513.08
3Julie BerteigFossum IF57.27+14.5114.28
4Doris LarssonLillomarka OL1.01.04+18.2815.22
5Netta Bar-NathanLillomarka OL1.04.06+21.3016.08
Oda Marie ColquhounLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer B-løype

3 230 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigEasyPetro BIL34.1310.35
2Johan MattssonLillomarka OL39.20+5.0712.10
3Tore SundtjønnÅrvoll IL41.54+7.4112.58
4Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF43.16+9.0313.23
5Egil HusethKamp/Vestheim IF44.53+10.4013.53
6Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL47.15+13.0214.37
7Kai Halvorsen AarekolSiemens47.53+13.4014.49
8Edward WoodhouseLillomarka OL1.00.11+25.5818.37
9Matias KlingsholmDN1.00.22+26.0918.41
10Terje TrondsenNittedal OL1.02.21+28.0819.18
11Oliver RudenLillomarka OL1.10.00+35.4721.40
12Ingunn Høst FossgardLillomarka OL1.18.06+43.5324.10
13Jonathan WoodhouseLillomarka OL1.18.33+44.2024.19
14William WoodhouseLillomarka OL1.24.33+50.2026.10
Trond BotnenLillomarka OLdiskvalifisert

Damer B-løype

3 230 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunhild Aamli SundtjønnÅrvoll IL44.3413.47
2Anne RusteLillomarka OL45.00+0.2613.55
3Frøy GrøndahlLillomarka OL45.19+0.4514.01
4Elin Krogstad SpeakeLillomarka OL46.07+1.3314.16
5Line RudenLillomarka OL47.50+3.1614.48
6Sharon BroadwellIL Geoform53.29+8.5516.33
7Line Bar-NathanLillomarka OL54.50+10.1616.58
8Vibeke HøstLillomarka OL1.07.19+22.4520.50
9Lene ColquhounLillomarka OL1.07.20+22.4620.50
10Sunniva HalvorsrudLillomarka OL1.13.38+29.0422.47
11Linda FredhOK Moss1.16.53+32.1923.48
12Mette BørsethLillomarka OL1.18.35+34.0124.19
Catarina NohrLillomarka OLdiskvalifisert
Line SletnerLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer C-løype

2 260 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdLillomarka OL25.1511.10
2Nov Bar-NathanLillomarka OL29.51+4.3613.12
3Hans Anton EklundLillomarka OL41.04+15.4918.10
4Leon Jørve IngjerLillomarka OL1.07.51+42.3630.01
5Tor HenriksenLillomarka OL1.09.33+44.1830.46

Damer C-løype

2 260 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Berit MyrlandKrigsskolen59.5226.29
2Maria DahlyKrigsskolen1.00.01+0.0926.33
3Mari Anne HenriksenLillomarka OL1.09.53+10.0130.55

Voksne Nybegynnere

1 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Berit SøbergLillomarka OL1.05.3634.20

Barn Nybegynnere

1 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haldis JensenPrivat35.2918.34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor