Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2017 – løp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2017 – løp 7
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 21 august 2017

Klasser: Visa alla | HA | DA | HB | DB | HC | DC | VN | BN

Herrer A-løype

4 100 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathew SpeakeLillomarka OL28.006.49
2Vidar BenjaminsenLillomarka OL33.16+5.168.06
3Elias Skjolden SørensenLillomarka OL36.46+8.468.58
4Steinar EastwoodLillomarka OL37.54+9.549.14
5Simen HaugerudIndre Østfold OK38.13+10.139.19
6Hallvard FjærLillomarka OL38.29+10.299.23
7Nils Ragnar LiholtLillomarka OL42.42+14.4210.24
8Richard Zeiner-GundersenFossum IF43.11+15.1110.31
9Terje BlindheimLillomarka OL44.02+16.0210.44
10Morten TangenOK Moss44.11+16.1110.46
11Alexander JonssonÅrvoll IL44.12+16.1210.46
12Sjur SæterenLillomarka OL47.13+19.1311.30
13Mathias Pedersen VoldLillomarka OL48.04+20.0411.43
14Johan KarlssonTrollhettan SOK48.10+20.1011.44
15Andreas BarstadÅrvoll IL49.42+21.4212.07
Eirik Høst FossgardLillomarka OLdiskvalifisert
Mathias BenjaminsenLillomarka OLdiskvalifisert

Damer A-løype

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid BlindheimLillomarka OL49.2012.01
2Netta Bar-NathanLillomarka OL53.49+4.2913.07

Herrer B-løype

3 400 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigEasyPetro BIL30.268.57
2Einar HemLillomarka OL36.40+6.1410.47
3Rudi B OlsenLillomarka OL38.34+8.0811.20
4Ove HildrumLillomarka OL38.43+8.1711.23
5Egil HusethKamp/Vestheim IF39.57+9.3111.45
6Jonathan WoodhouseLillomarka OL40.52+10.2612.01
7Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF41.02+10.3612.04
8Knut FossgardLillomarka OL42.15+11.4912.25
9Johan MattssonLillomarka OL42.45+12.1912.34
10Kai Halvorsen AarekolSiemens43.46+13.2012.52
11Kjetil JacobsenHamar OK50.58+20.3214.59
12Edward WoodhouseLillomarka OL55.19+24.5316.16
13William WoodhouseLillomarka OL55.48+25.2216.24
14Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL59.05+28.3917.22
15Oliver RudenLillomarka OL1.03.25+32.5918.39

Damer B-løype

3 400 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trine OldernesLillomarka OL36.5410.51
2Oda Marie ColquhounLillomarka OL37.50+0.5611.07
2Maria Rørvik HaverLillomarka OL37.50+0.5611.07
4Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL40.55+4.0112.02
5Frøy GrøndahlLillomarka OL42.46+5.5212.34
6Elin Krogstad SpeakeLillomarka OL43.25+6.3112.46
7Anne RusteLillomarka OL46.15+9.2113.36
8Line RudenLillomarka OL47.30+10.3613.58
9Merete RørvikLillomarka OL47.49+10.5514.03
10Line Bar-NathanLillomarka OL49.53+12.5914.40
11Line SletnerLillomarka OL52.53+15.5915.33
12Lene ColquhounLillomarka OL54.42+17.4816.05
13Mette BørsethLillomarka OL55.40+18.4616.22
14Sunniva HalvorsrudLillomarka OL59.39+22.4517.32
15Emilie Pedersen VoldLillomarka OL59.40+22.4617.32
16Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL59.51+22.5717.36
17Selma Mestad HansenLillomarka OL1.13.28+36.3421.36
18Aase MestadLillomarka OL1.13.53+36.5921.43

Herrer C-løype

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nov Bar-NathanLillomarka OL34.2813.47
2Torbjørn LundebyLillomarka OL35.58+1.3014.23
3Øystein MadsenGE Healthcare36.06+1.3814.26
4Tor HenriksenLillomarka OL1.17.40+43.1231.04

Damer C-løype

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin Skjønnesen NyhusNittedal OL46.1518.30
2Vibeke HøstLillomarka OL1.01.41+15.2624.40
3Mari Anne HenriksenLillomarka OL1.17.49+31.3431.07

Barn Nybegynnere

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro BrændenLillomarka OL31.0316.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor