Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2017 – løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2017 – løp 5
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 12 juni 2017

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Finn Roar HalvorsrudHerrer Sort A-løype (18)1.07.10+37.5715.59

BILpost

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Uno HanslienHerrer Rød B-løype (12)43.0212.17

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Richard Zeiner-GundersenHerrer Sort A-løype (18)45.24+16.1110.48

Haugerud IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Peter NylundHerrer Rød B-løype (12)58.17+15.1516.39

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Hallvard BergHerrer Sort A-løype (18)42.01+12.4810.00

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Arne KongsnesHerrer Rød B-løype (12)47.23+4.2113.32

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Lise HorntvedtDamer Sort A-løype (8)58.07+14.0913.50

Lillomarka OL

49 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Nov Bar-NathanHerrer Blå C-løype (5)33.4612.03
1Siri LarønningenDamer Blå C-løype (4)40.5514.36
1Matthew SpeakeHerrer Sort A-løype (18)29.136.57
1Ellen Marie AriansenDamer Sort A-løype (8)43.5810.28
2Vibeke HøstDamer Blå C-løype (4)41.54+0.5914.57
2Maria Rørvik HaverDamer Sort A-løype (8)49.46+5.4811.50
2Vebjørn Emil BlindheimHerrer Rød B-løype (12)43.33+0.3112.26
2Mathias BenjaminsenHerrer Sort A-løype (18)31.44+2.317.33
2Frøy GrøndahlDamer Rød B-løype (12)46.33+1.5713.18
2Jakob BellHerrer Blå C-løype (5)45.28+11.4216.14
3Steinar KollerudHerrer Sort A-løype (18)32.10+2.577.39
3Leon Jørve IngjerHerrer Blå C-løype (5)54.36+20.5019.30
3Anne RusteDamer Rød B-løype (12)46.34+1.5813.18
3Mari Anne HenriksenDamer Blå C-løype (4)1.06.48+25.5323.51
3Ingrid BlindheimDamer Sort A-løype (8)50.52+6.5412.06
3Bjørn Sverre GulheimHerrer Rød B-løype (12)44.41+1.3912.46
4Kristian Markhus BrekkeHerrer Sort A-løype (18)36.20+7.078.39
4Tor HenriksenHerrer Blå C-løype (5)1.06.14+32.2823.39
4Merete RørvikDamer Rød B-løype (12)50.51+6.1514.31
4Knut M. OlsenHerrer Rød B-løype (12)45.37+2.3513.02
4Netta Bar-NathanDamer Sort A-løype (8)51.38+7.4012.17
4Marit HartvedtDamer Blå C-løype (4)1.11.36+30.4125.34
5Jorunn BlindheimDamer Rød B-løype (12)51.16+6.4014.38
5Håkon BogasonHerrer Blå C-løype (5)1.17.38+43.5227.43
5Steinar EastwoodHerrer Sort A-løype (18)36.23+7.108.39
6Vidar BenjaminsenHerrer Sort A-løype (18)36.59+7.468.48
6Line RudenDamer Rød B-løype (12)52.12+7.3614.54
6Oliver RudenHerrer Rød B-løype (12)48.11+5.0913.46
6Hedda VonenDamer Sort A-løype (8)58.54+14.5614.01
7Brynjar FredheimHerrer Sort A-løype (18)37.26+8.138.54
8Harald SørensenHerrer Rød B-løype (12)54.27+11.2515.33
8Lene ColquhounDamer Rød B-løype (12)1.04.14+19.3818.21
8Eirik Høst FossgardHerrer Sort A-løype (18)39.37+10.249.25
9Mette BørsethDamer Rød B-løype (12)1.06.44+22.0819.04
9Terje BlindheimHerrer Sort A-løype (18)40.51+11.389.43
10Edward WoodhouseHerrer Rød B-løype (12)58.37+15.3516.44
10Line Bar-NathanDamer Rød B-løype (12)1.16.46+32.1021.56
11Emilie Pedersen VoldDamer Rød B-løype (12)1.17.24+32.4822.06
11Jonathan WoodhouseHerrer Rød B-løype (12)1.06.45+23.4319.04
11Martin GranlyHerrer Sort A-løype (18)44.09+14.5610.30
12Hans Anton EklundHerrer Rød B-løype (12)1.07.51+24.4919.23
12Sunniva HalvorsrudDamer Rød B-løype (12)1.33.12+48.3626.37
13Tore SannesHerrer Sort A-løype (18)45.45+16.3210.53
14Truls AngellHerrer Sort A-løype (18)59.40+30.2714.12
15Sjur SæterenHerrer Sort A-løype (18)1.00.09+30.5614.19
16Assaf Bar-NathanHerrer Sort A-løype (18)1.05.16+36.0315.32
18Arne B DybdahlHerrer Sort A-løype (18)9.30.16+9.01.032.15.46
Karoline SønsterudbråtenDamer Sort A-løype (8)diskvalifisert
Oda Marie ColquhounDamer Sort A-løype (8)diskvalifisert

Nittedal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Nina Elise JørgensenDamer Rød B-løype (12)44.3612.44
7Klaus FritznerHerrer Rød B-løype (12)48.44+5.4213.55

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Mari TingelholmDamer Rød B-løype (12)1.02.11+17.3517.46

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ole KobberstadVoksne Grønn Nybegynnere (1)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor