Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Flex-o cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Flex-o cup
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: søndag 18 juni 2017

Fredrikstad SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Rikke Blakkestad IngesenD 17- (2)50.2811.12
1Audun NordbyH 11-12 (2)32.2616.13
1Viesturs KeransDirekte B (2)46.4616.42Last ned GPS-spor i gpx-format
2Edvard KeransH 11-12 (2)54.14+21.4827.07
2Thomas BlomkvistH 13-14 (3)37.25+9.3713.21
4Pål AngvollH 35- (7)58.51+11.2413.04
7Jan Edvin BlomkvistH 50- (8)1.21.35+50.2722.39

Halden SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Maren HenriksenD 11-12 (4)25.3812.49
6Per Olav AndersenH 35- (7)1.03.11+15.4414.02

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ove MartinsenH 35- (7)57.41+10.1412.49

IL Tyrving

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Morten KongsbergH 50- (8)1.01.13+30.0517.00
Andrea KongsbergN-åpen (6)16.2110.13
Maria KongsbergN-åpen (6)16.2010.12

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Knut BjørkeloH 35- (7)48.34+1.0710.47

Måren OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Grete BerntsenD 50- (3)1.11.01+15.5619.43
2Magnus Friedhelm KlavenessDirekte C (4)31.31+2.1615.45
4Peter KlavenessH 50- (8)47.25+16.1713.10

OK Moss

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Torgeir SnilsbergH 17- (1)42.339.27
1Erik Rytter JakobsenH 35- (7)47.2710.32
3Elisabeth Aune JakobsenDirekte C (4)36.56+7.4118.28
Alva GjertsenD -10 (2)36.3118.15
Emma Aune JakobsenD -10 (2)35.4817.54

Sarpsborg OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tone Karina IngesenD 35- (1)1.33.3620.48
1Wenche LindløvD 50- (3)55.0515.18
1Øystein JensenH 50- (8)31.088.38
1Synnøve VonenDirekte C (4)29.1514.37
2Ole IngesenH 50- (8)35.26+4.189.50
3Sigrid HaugeD 11-12 (4)30.18+4.4015.09
3Heidi BørstadD 50- (3)1.14.58+19.5320.49
3Dag SyversenH 50- (8)46.33+15.2512.55
7Øivind BergetH 35- (7)1.20.50+33.2317.57
Elise HaugeN-åpen (6)23.5514.56
0Benedicte PedersenD 17- (2)diskvalifisert
0Bjørn ÅstorpH 50- (8)diskvalifisert
0Ellen ÅsbergDirekte C (4)diskvalifisert

Trøsken IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Arne SvartedalH 70- (1)1.04.1322.56
2Ingrid Pedersen HolmskauD 11-12 (4)28.44+3.0614.22
2Ella BjerketvedtDirekte B (2)1.00.23+13.3721.33
2Bodil BerbyDirekte A-kort (2)1.10.53+11.4319.41
3Mathias Pedersen HolmskauH 13-14 (3)56.20+28.3220.07
4Marte Lillegraven LangsæterD 11-12 (4)32.32+6.5416.16
5Bjørnar SyverstadH 35- (7)59.49+12.2213.17
Sander Agnalt HeggenesN-åpen (6)21.2413.22
Håkon Lillegraven LangsæterN-åpen (6)14.439.11
Arnt Theodor SvartedalN-åpen (6)16.2510.15

Varteig OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Henrik Julian Fontes ÅrbuH 13-14 (3)27.489.55
5Bjørn ÅrbuH 50- (8)55.03+23.5515.17

Ås-NMBU orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne NilsenDirekte A-kort (2)59.1016.26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor