Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Flex-o cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Flex-o cup
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: søndag 18 juni 2017

N-åpen

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Elise HaugeSarpsborg OL23.5514.56
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL21.2413.22
Andrea KongsbergIL Tyrving16.2110.13
Maria KongsbergIL Tyrving16.2010.12
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL14.439.11
Arnt Theodor SvartedalTrøsken IL16.2510.15

D -10

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Alva GjertsenOK Moss36.3118.15
Emma Aune JakobsenOK Moss35.4817.54

D 11-12

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren HenriksenHalden SK25.3812.49
2Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL28.44+3.0614.22
3Sigrid HaugeSarpsborg OL30.18+4.4015.09
4Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL32.32+6.5416.16

D 17-

4 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK50.2811.12
0Benedicte PedersenSarpsborg OLdiskvalifisert

D 35-

4 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.33.3620.48

D 50-

3 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche LindløvSarpsborg OL55.0515.18
2Grete BerntsenMåren OK1.11.01+15.5619.43
3Heidi BørstadSarpsborg OL1.14.58+19.5320.49

H 11-12

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun NordbyFredrikstad SK32.2616.13
2Edvard KeransFredrikstad SK54.14+21.4827.07

H 13-14

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL27.489.55
2Thomas BlomkvistFredrikstad SK37.25+9.3713.21
3Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL56.20+28.3220.07

H 17-

4 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torgeir SnilsbergOK Moss42.339.27

H 35-

4 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik Rytter JakobsenOK Moss47.2710.32
2Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL48.34+1.0710.47
3Ove MartinsenHauketo IF57.41+10.1412.49
4Pål AngvollFredrikstad SK58.51+11.2413.04
5Bjørnar SyverstadTrøsken IL59.49+12.2213.17
6Per Olav AndersenHalden SK1.03.11+15.4414.02
7Øivind BergetSarpsborg OL1.20.50+33.2317.57

H 50-

3 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein JensenSarpsborg OL31.088.38
2Ole IngesenSarpsborg OL35.26+4.189.50
3Dag SyversenSarpsborg OL46.33+15.2512.55
4Peter KlavenessMåren OK47.25+16.1713.10
5Bjørn ÅrbuVarteig OL55.03+23.5515.17
6Morten KongsbergIL Tyrving1.01.13+30.0517.00
7Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK1.21.35+50.2722.39
0Bjørn ÅstorpSarpsborg OLdiskvalifisert

H 70-

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne SvartedalTrøsken IL1.04.1322.56

Direkte C

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synnøve VonenSarpsborg OL29.1514.37
2Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK31.31+2.1615.45
3Elisabeth Aune JakobsenOK Moss36.56+7.4118.28
0Ellen ÅsbergSarpsborg OLdiskvalifisert

Direkte B

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Viesturs KeransFredrikstad SK46.4616.42 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Ella BjerketvedtTrøsken IL1.00.23+13.3721.33

Direkte A-kort

3 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne NilsenÅs-NMBU orientering59.1016.26
2Bodil BerbyTrøsken IL1.10.53+11.4319.41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor