Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vaulens juleløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vaulens juleløp
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 26 desember 2017

Klasser: Visa alla | Damer - kort løype | Damer - mellomlang løype | Damer - lang løype | Herrer - kort løype | Herrer - mellomlang løype | Herrer - lang løype | Nybegynnerløype | H-XL | D-XL

Damer - kort løype

2 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)28.3411.25
2Lene Taugbøl LomelandÅlgård Orientering28.51+0.1711.32
3Mari RichterSandnes IL (Rogaland)35.50+7.1614.20
4Therese Immerstein NorabergMulticonsult ASA36.45+8.1114.42
5Marianne Steinkopf JohnsenAftenbladet BIL36.57+8.2314.46
639770 U1 Ukjent løper39770NOTEAM36.58+8.2414.47
7Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)49.37+21.0319.50
8Solveig MælandÅlgård Orientering49.49+21.1519.55
9Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb53.11+24.3721.16
10Frida RichterSandnes IL (Rogaland)54.46+26.1221.54
11Aase SveinsvollGanddal IL1.26.11+57.3734.28

Damer - mellomlang løype

3 800 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)32.428.36
2Ingrid LamarkGanddal IL40.12+7.3010.34
3Liv-Grete ObrestadStavanger Orienteringsklubb41.00+8.1810.47
4Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb43.47+11.0511.31
5Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)44.46+12.0411.46
6Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett45.13+12.3111.53
7Ingrid W. HestnessStavanger kommune BIL46.04+13.2212.07
8Oddny HauglandKlubbløs50.21+17.3913.15
9Ragnhild AuglændGanddal IL51.25+18.4313.31
10Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)52.57+20.1513.56
11Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb53.31+20.4914.05
12Sarah DenieulJWC BIL55.33+22.5114.37
13Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb56.12+23.3014.47
14Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb56.49+24.0714.57
15Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb58.13+25.3115.19
16Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)1.02.09+29.2716.21
17Nina GogaBergens TF1.05.50+33.0817.19
18Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.12.13+39.3119.00
19Randi RothSandnes IL (Rogaland)1.18.26+45.4420.38

Damer - lang løype

5 900 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.02.5410.39
2Vibeke LamarkGanddal IL1.03.36+0.4210.46
3Nora SvendsenGanddal IL1.06.01+3.0711.11
4Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1.06.10+3.1611.12
5Trine BolstadGanddal IL1.06.32+3.3811.16
6Hilde NordbøRiska Orienteringsklubb1.09.11+6.1711.43
7Helen LomelandÅlgård Orientering1.16.23+13.2912.56
8Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.24.36+21.4214.20
9May MelingStavanger Orienteringsklubb1.25.38+22.4414.30
10Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.33.15+30.2115.48
11Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb1.39.36+36.4216.52
12Mariann SveinsvollGanddal IL1.40.10+37.1616.58
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Anna TaksdalGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - kort løype

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)27.4311.05
2Anders NorabergStavanger Orienteringsklubb28.30+0.4711.24
3Ole Morten SvendsenGanddal IL31.43+4.0012.41
4Frode Halvor LundÅlgård Orientering33.41+5.5813.28
5Gorm JohnsenKlubbløs35.12+7.2914.04
6Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb35.22+7.3914.08
7Arild SvihusGanddal IL38.46+11.0315.30
8Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)43.03+15.2017.13

Herrer - mellomlang løype

3 800 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb32.038.26
2Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)34.35+2.329.06
3Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb34.38+2.359.06
4Atle WeibellRiska Orienteringsklubb36.05+4.029.29 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Markus RichterSandnes IL (Rogaland)36.26+4.239.35
6Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb38.02+5.5910.00
7Kjetil SvihusGanddal IL38.59+6.5610.15
8Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb39.56+7.5310.30
9Kjell SvihusGanddal IL40.28+8.2510.38
10Olav EkrheimBækkelagets SK40.39+8.3610.41
11Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb41.23+9.2010.53
12Harald JansenStavanger Orienteringsklubb41.35+9.3210.56
13Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)41.44+9.4110.58
14Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)42.03+10.0011.03
15Jonas Lye ScheieFrøyland ski fritid42.13+10.1011.06
16Bjarne GimreGanddal IL42.27+10.2411.10
17Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)43.02+10.5911.19
18Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)43.20+11.1711.24
18Tor Geir EspedalGanddal IL43.20+11.1711.24
20Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)43.48+11.4511.31
21Knut SkjævelandGanddal IL44.08+12.0511.36
22Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)44.16+12.1311.38
23Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett44.17+12.1411.39
24Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb44.35+12.3211.43
25Jan Erik ArendalStavanger Orienteringsklubb45.19+13.1611.55
26Arne Magne HandelandSandnes kommune BIL45.22+13.1911.56
27Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb45.23+13.2011.56
28Torbjørn EvensenStavanger Orienteringsklubb45.55+13.5212.05
29Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb46.02+13.5912.06
30Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb47.15+15.1212.26
31Raymond B PettersenÅlgård Orientering48.12+16.0912.41
32Arne NygaardLyse BIL49.38+17.3513.03
33Sveinung RosevingeStatoil BIL50.22+18.1913.15
34Leif Gunnar WikeneKlubbløs51.17+19.1413.29
35Kjell Olav GjerdeStavanger Orienteringsklubb52.05+20.0213.42
36Jan ArendalStatoil BIL53.07+21.0413.58
37Norvald SkrettingStavanger Orienteringsklubb55.37+23.3414.38
38Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb56.22+24.1914.50
39Eigil SørliMalvik IL57.14+25.1115.03
40Magnus LandstadFreidig1.05.19+33.1617.11
41Sindre EkrheimBergens TF1.05.59+33.5617.21
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Henning F. VestengenVaulen ILdiskvalifisert

Herrer - lang løype

5 900 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb49.048.18
2Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb49.50+0.468.26
3Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)50.06+1.028.29
4Per Olav HaarrGanddal IL53.19+4.159.02
5Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)53.25+4.219.03
6Endre H. HauglandKlubbløs54.47+5.439.17
7Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)55.22+6.189.23
8Inge LølandKlubbløs56.39+7.359.36
9Trond LamarkGanddal IL56.52+7.489.38
10Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb57.02+7.589.40
11Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering59.30+10.2610.05
12Erling MaulandGanddal IL1.00.59+11.5510.20
13Harry BreilandÅlgård Orientering1.02.26+13.2210.34
14Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.03.55+14.5110.50
15Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.05.06+16.0211.02
16Alf Håkon HauglandKlubbløs1.05.28+16.2411.05
17Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb1.05.49+16.4511.09
18Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.10.56+21.5212.01
19Andreas Nybak UrdalGanddal IL1.11.14+22.1012.04
20Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb1.12.43+23.3912.19
21Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb1.14.14+25.1012.34
22Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)1.14.30+25.2612.37
23Bertrand DenieulJWC BIL1.16.53+27.4913.01
24Andy FosKlubbløs1.23.58+34.5414.13
25Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.31.52+42.4815.34
Øyvind LamarkGanddal ILdiskvalifisert
Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Nybegynnerløype

1 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
139145 U1 Ukjent løper39145NOTEAM22.1212.20
2Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)24.12+2.0013.26
3Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)29.39+7.2716.28
4Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)30.36+8.2417.00
5Even WeibellRiska Orienteringsklubb32.13+10.0117.53
6Teodor SlettebakkKlubbløs38.49+16.3721.33
7Alfred SvihusGanddal IL39.36+17.2422.00
8Elisabeth SvihusÅlgård Orientering43.37+21.2524.13
9Aksel KirkelundKlubbløs48.02+25.5026.41
10Lars Elias Hinna GauselStavanger Orienteringsklubb49.25+27.1327.27

Herrer - Ekstra lang

7 200 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thomas Natvig ÅrstadHalden SK44.046.07
2Simen AamodtSandnes IL (Rogaland)46.18+2.146.25
3Fredrik OmdalGanddal IL49.38+5.346.53
4Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb51.27+7.237.08
5Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering52.59+8.557.21
6Oddvar TaksdalGanddal IL54.52+10.487.37
7Bjarte ImsFreidig55.21+11.177.41
8Fredrik SandalGanddal IL56.30+12.267.50
9Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb58.08+14.048.04
10Kim RichterSandnes IL (Rogaland)58.56+14.528.11
11Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)1.01.25+17.218.31
12Jostein LøvåsStavanger Orienteringsklubb1.01.37+17.338.33
13Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)1.02.08+18.048.37
14Odd FuglestadÅlgård Orientering1.02.39+18.358.42
15Thomas JansenStavanger Orienteringsklubb1.02.56+18.528.44
16Per Ivar StoklandGanddal IL1.03.02+18.588.45
17Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb1.10.05+26.019.44
18Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.16.09+32.0510.34
19Mathieu McGuireGanddal IL1.20.36+36.3211.11
20Ukjent U1 Ukjent løper229551NOTEAM1.21.55+37.5111.22

Damer - Ekstra lang

7 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.01.548.35
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.05.12+3.189.03
3Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.07.52+5.589.25
4Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1.23.21+21.2711.34
5Ida MonsenEgersund OK1.28.06+26.1212.14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor