Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for SO-Cup løp 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: SO-Cup løp 9
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 21 september 2017

Jenter over 60

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb30.239.29
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb34.03+3.4010.38
3Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb35.00+4.3710.56
0Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Jenter 10-12

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsne Myklebost TorgersenStavanger Orienteringsklubb26.5912.15

Gutter 10-12

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb10.364.49

Jenter 15-16

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb21.466.48
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb23.21+1.357.17
3Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb31.48+10.029.56

Jenter 13-14

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb16.097.20

Gutter 13-14

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb13.005.54
2Henrik WadelStavanger Orienteringsklubb19.15+6.158.45

Jenter 17-59

3 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK26.397.00
2Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb27.45+1.067.18
3Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb30.09+3.307.56
4Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb33.55+7.168.55
5Tone WadelStavanger Orienteringsklubb42.37+15.5811.12
6Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb50.56+24.1713.24

Gutter over 60

3 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb25.327.58
2Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb27.58+2.268.44
3Knut SkjævelandGanddal IL28.30+2.588.54
4Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb28.38+3.068.56
5Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb31.16+5.449.46
6Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb33.02+7.3010.19
7Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb34.42+9.1010.50
8Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb36.17+10.4511.20
9Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb59.17+33.4518.31
0Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Geir HusdalTIF Vikingdiskvalifisert

Gutter 17-59

3 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb22.235.53
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb24.40+2.176.29
3Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb25.20+2.576.40
4Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb26.51+4.287.03
5Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb27.28+5.057.13
6Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering27.39+5.167.16
7Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb28.43+6.207.33
8Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb34.35+12.129.06
0Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Nybegynnere

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0195818 U1 Ukjent løper195818NOTEAMutenfor konkurranse
0211730 U1 Ukjent løper211730NOTEAMutenfor konkurranse
0213224 U1 Ukjent løper213224NOTEAMutenfor konkurranse

B-åpen

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb32.0114.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor