Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2017 – løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2017 – løp 4
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 29 mai 2017

Herrer Sort A-løype

4 000 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elias Skjolden SørensenLillomarka OL31.057.46
2Steinar EastwoodLillomarka OL31.50+0.457.57
3Mathias BenjaminsenLillomarka OL31.54+0.497.58
4Terje BlindheimLillomarka OL34.02+2.578.30
5Vidar BenjaminsenLillomarka OL35.32+4.278.53
6Jens Olav KløverudLillomarka OL37.32+6.279.23
7Arne DybdahlLillomarka OL39.22+8.179.50
8Brynjar FredheimLillomarka OL39.51+8.469.57
9Richard Zeiner-GundersenFossum IF42.33+11.2810.38
10Stein H. HagenFossum IF42.58+11.5310.44
11Martin GranlyLillomarka OL44.36+13.3111.09
12Lasse SøbergLillomarka OL45.16+14.1111.19
13Hallvard FjærLillomarka OL45.53+14.4811.28
14Erik HolterLillomarka OL46.22+15.1711.35
15Truls AngellLillomarka OL48.20+17.1512.05
16Jon Ivar JuvikLillomarka OL49.11+18.0612.17 Last ned GPS-spor i gpx-format
17Sjur SæterenLillomarka OL53.23+22.1813.20
18Knut FossgardLillomarka OL58.02+26.5714.30
19Dag WangLillomarka OL1.02.03+30.5815.30
20Øyvind SkaretLillomarka OL1.11.26+40.2117.51

Damer Sort A-løype

4 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL36.289.07
2Oda Marie ColquhounLillomarka OL41.38+5.1010.24
3Maria Rørvik HaverLillomarka OL41.47+5.1910.26
4Toril HallanLillomarka OL45.01+8.3311.15
5Netta Bar-NathanLillomarka OL46.49+10.2111.42
6Marit B. EithunNittedal OL47.37+11.0911.54
7Lise HorntvedtLillomarka OL48.02+11.3412.00
8Emma Eithun PaulsenLillomarka OL48.16+11.4812.04
9Kristin BrekkeLillomarka OL49.18+12.5012.19
10Nina KostølPrivat58.43+22.1514.40
11Brita Opheim SauarIL Koll1.01.50+25.2215.27
Ellen Marie AriansenLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer Rød B-løype

3 300 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ove HildrumLillomarka OL40.5312.23
2Egil HusethKamp/Vestheim IF41.33+0.4012.35
3Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF42.19+1.2612.49
4Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL44.15+3.2213.24 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL51.56+11.0315.44
6Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL52.01+11.0815.45
7Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL52.17+11.2415.50
8Harald SørensenLillomarka OL53.30+12.3716.12
9Uno Hanslien 53.48+12.5516.18
10Mathias SvorenPrivat55.10+14.1716.43
11Jonathan WoodhouseLillomarka OL56.54+16.0117.14
12Peter NylundHaugerud IF58.08+17.1517.36
13Oliver RudenLillomarka OL1.13.59+33.0622.25
Klaus FritznerNittedal OLdiskvalifisert

Damer Rød B-løype

3 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina Elise JørgensenNittedal OL43.0113.02 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Frøy GrøndahlLillomarka OL43.04+0.0313.03
3Merete RørvikLillomarka OL44.51+1.5013.35
4Line RudenLillomarka OL45.17+2.1613.43
5Aase MestadLillomarka OL53.38+10.3716.15
6Line Bar-NathanLillomarka OL54.57+11.5616.39
7Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL56.59+13.5817.16
8Kathinka Zahl HagenFossum IF57.59+14.5817.34
9Catarina NohrLillomarka OL58.55+15.5417.51
10Eli Berg HeklandLillomarka OL59.41+16.4018.05
11Aurora Opheim SauarSK Vidar1.02.13+19.1218.51
12Lene ColquhounLillomarka OL1.03.17+20.1619.10
13Elin BrekkeLillomarka OL1.16.11+33.1023.05
14Emilie Pedersen VoldLillomarka OL1.17.56+34.5523.36
15Sunniva HalvorsrudLillomarka OL1.21.59+38.5824.50
Anne RusteLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer Blå C-løype

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rasmus D. EastwoodLillomarka OL28.0612.46
2Edward WoodhouseLillomarka OL34.09+6.0315.31
3Eivind ZahlPrivat35.25+7.1916.05
4Håkon BogasonLillomarka OL47.24+19.1821.32
5Nov Bar-NathanLillomarka OL55.51+27.4525.23
6Leon Jørve IngjerLillomarka OL58.18+30.1226.29
7Tor HenriksenLillomarka OL1.30.40+1.02.3441.12

Damer Blå C-løype

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne FredheimLillomarka OL30.5914.04
2Grete SvorenPrivat35.26+4.2716.06
3Anne SjønnesenLillomarka OL47.56+16.5721.47
4Vibeke HøstLillomarka OL48.07+17.0821.52
5Siri LarønningenLillomarka OL54.08+23.0924.36
6Selma Mestad HansenLillomarka OL1.00.13+29.1427.22
7Berit SøbergLillomarka OL1.38.59+1.08.0044.59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor