Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2017 – løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2017 – løp 2
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 15 mai 2017

Herrer Sort A-løype

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Matthew SpeakeLillomarka OL30.28
2Steinar KollerudLillomarka OL30.40+0.12
3Elias Skjolden SørensenLillomarka OL33.49+3.21
4Svein NygårdLillomarka OL35.20+4.52
5Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL35.39+5.11
6Erik HolterLarvik OK36.05+5.37
7Brynjar FredheimLillomarka OL36.57+6.29
8Bjørn WangensteenLillomarka OL40.10+9.42
9Mathias BenjaminsenLillomarka OL40.59+10.31
10Arne DybdahlLillomarka OL41.34+11.06
11Eirik Høst FossgardLillomarka OL42.12+11.44
12Richard Zeiner-GundersenFossum IF43.01+12.33
13Hallvard FjærLillomarka OL50.35+20.07
14Knut FossgardLillomarka OL54.12+23.44
15Dag WangLillomarka OL54.39+24.11
16Terje BlindheimLillomarka OL1.03.22+32.54
17Sjur SæterenPrivat1.03.34+33.06
18Lars Audun VoldLillomarka OL1.03.38+33.10
19Mathias Pedersen VoldLillomarka OL1.03.43+33.15
20Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.10.06+39.38
Finn Roar HalvorsrudLillomarka OLdiskvalifisert
Truls AngellLillomarka OLdiskvalifisert
Morten TangenOK Mossikke startet

Damer Sort A-løype

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oda Marie ColquhounLillomarka OL40.14
2Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL41.06+0.52
3Maria Rørvik HaverLillomarka OL43.18+3.04
4Siri KollerudLillomarka OL45.48+5.34
5Ellen Marie AriansenLillomarka OL45.58+5.44
6Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL48.14+8.00
7Lise HorntvedtLarvik OK59.20+19.06
8Ingrid BlindheimLillomarka OL1.03.20+23.06
Netta Bar-NathanLillomarka OLikke startet
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OLikke startet

Herrer Rød B-løype

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lasse SøbergLillomarka OL29.06
2Johan MattssonLillomarka OL34.25+5.19
3Ove HildrumLillomarka OL36.22+7.16
4Harald SørensenLillomarka OL36.53+7.47
5Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL37.24+8.18
6Øyvind SkaretLillomarka OL39.23+10.17
7Oliver RudenLillomarka OL41.17+12.11
8Knut M OlsenLillomarka OL41.36+12.30
9Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL45.38+16.32
10William WoodhouseLillomarka OL48.12+19.06
11Jonathan WoodhouseLillomarka OL50.57+21.51
12Claus FritznerNittedal OL51.19+22.13
13Hans Anton EklundLillomarka OL1.01.29+32.23
14Trond BotnenLillomarka OL1.15.47+46.41

Damer Rød B-løype

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Frøy GrøndahlLillomarka OL42.18
2Camilla HortenLillomarka OL42.23+0.05
3Merete RørvikLillomarka OL43.25+1.07
4Line RudenLillomarka OL44.03+1.45
5Line Bar-NathanLillomarka OL46.12+3.54 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Hege WangLillomarka OL47.04+4.46
7Mette BørsethLillomarka OL48.02+5.44
8Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL48.06+5.48
9Lene ColquhounLillomarka OL48.59+6.41
10Nina Elise JørgensenNittedal OL51.21+9.03
11Aase MestadLillomarka OL54.43+12.25
12Emilie Pedersen VoldLillomarka OL1.03.32+21.14
13Catarina NohrLillomarka OL1.04.26+22.08
Sunniva HalvorsrudLillomarka OLdiskvalifisert
Jorun BlindheinLillomarka OLbrutt
Elin BrekkeLillomarka OLikke startet

Herrer Blå C-løype

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rasmus D. EastwoodLillomarka OL19.38
2Peter NylundHaugerud IF24.39+5.01
3Torbjørn LundebyLillomarka OL27.16+7.38
4Nov Bar-NathanLillomarka OL29.22+9.44
5Linus RudenLillomarka OL35.09+15.31
6Håkon BogasonLillomarka OL41.22+21.44
7Jakob BellLillomarka OL42.23+22.45
8Leon Jørve IngjerLillomarka OL43.15+23.37
Tor HenriksenLillomarka OLdiskvalifisert

Damer Blå C-løype

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Elin KrogstadLillomarka OL22.59
2Siri LarønningenLillomarka OL26.02+3.03
3Ragnhild BergPrivat31.12+8.13
4Vibeke HøstLillomarka OL31.15+8.16
5Marie FinkenhavnNittedal OL32.37+9.38
6Selma Mestad HansenLillomarka OL40.16+17.17
Berit SøbergLillomarka OLdiskvalifisert
Mari Anne HenriksenLillomarka OLdiskvalifisert

Voksne Grønn Nybegynner

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marit HartvedtLillomarka OL33.30

Barn Grønn Nybegynner

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Alexander BjørklundLillomarka OL25.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor