Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2017 – løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2017 – løp 1
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 8 mai 2017

Herrer A-løype

4 100 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elias Skjolden SørensenLillomarka OL31.147.37
2Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL34.53+3.398.30
3Terje BlindheimLillomarka OL36.45+5.318.57
4Eirik Høst FossgardLillomarka OL37.18+6.049.05
5Arne DybdahlLillomarka OL37.19+6.059.06
6Steinar EastwoodLillomarka OL37.39+6.259.10
7Martin GranlyLillomarka OL37.53+6.399.14
8Erik HolterLarvik OK42.12+10.5810.17
9Hallvard FjærLillomarka OL43.13+11.5910.32
10Mathias Pedersen VoldLillomarka OL43.42+12.2810.39
11Truls AngellLillomarka OL44.49+13.3510.55
12Dag WangLillomarka OL47.40+16.2611.37
13Assaf Bar-NathanLillomarka OL54.13+22.5913.13
14Lars Audun VoldLillomarka OL1.00.45+29.3114.49
15Finn-Roar HalvorsrudLillomarka OL1.10.35+39.2117.12

Damer A-løype

4 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria Rørvik HaverLillomarka OL41.0010.00
2Oda Marie ColquhounLillomarka OL41.25+0.2510.06
3Ellen Marie AriansenLillomarka OL43.18+2.1810.33
4Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL43.25+2.2510.35
5Ingrid BlindheimLillomarka OL52.36+11.3612.49
6Netta Bar-NathanLillomarka OL54.31+13.3113.17
7Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL1.03.52+22.5215.34
8Lise HorntvedtLarvik OK1.06.43+25.4316.16
Toril HallanLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer B-løype

3 300 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar BerteigEasyPetro BIL31.059.25
2Lasse SøbergLillomarka OL32.28+1.239.50
3Harald SørensenLillomarka OL38.11+7.0611.34
4Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL38.52+7.4711.46
5Ove HildrumLillomarka OL39.15+8.1011.53
6Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL39.49+8.4412.03 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Knut FossgardLillomarka OL41.07+10.0212.27
8Peter NylundHaugerud IF45.51+14.4613.53
9Knut M OlsenLillomarka OL46.12+15.0714.00
10Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL48.12+17.0714.36
11William WoodhouseLillomarka OL48.59+17.5414.50
12Hans Anton EklundLillomarka OL50.16+19.1115.13
13Øyvind SkaretLillomarka OL55.00+23.5516.40
14Steinar HansenLillomarka OL57.31+26.2617.25
15Trond BottnenLillomarka OL1.14.20+43.1522.31
Oliver RudenLillomarka OLdiskvalifisert
Tore GrefsrudLillomarka OLdiskvalifisert

Damer B-løype

3 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina SkeimeLillomarka OL33.2110.06
2Camilla HortenLillomarka OL34.29+1.0810.26
3Hege WangLillomarka OL45.27+12.0613.46
4Jorunn BlindheimLillomarka OL46.35+13.1414.06
5Mette BørsethLillomarka OL48.52+15.3114.48
6Line RudenLillomarka OL49.47+16.2615.05
7Anne RusteLillomarka OL53.12+19.5116.07
8Lene ColquhounLillomarka OL57.19+23.5817.22
9Sharon BroadwellNoTeam1.00.45+27.2418.24
9Sharon BroadwellNoTeam1.00.45+27.2418.24
11Emilie Pedersen VoldLillomarka OL1.05.33+32.1219.51
12Sunniva Holten HalvorsrudLillomarka OL1.18.17+44.5623.43

Herrer C-løype

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nov Bar-NathanLillomarka OL24.269.46
2Jonathan WoodhouseLillomarka OL26.20+1.5410.32
3Stian LillegårdLillomarka OL30.30+6.0412.12
4Rasmus EastwoodLillomarka OL31.32+7.0612.36
5Espen BjørnstadPrivat33.39+9.1313.27
6Sondre Haugen BjørnstadPrivat33.40+9.1413.28
7Leon Jørve IngjerLillomarka OL50.14+25.4820.05
8Håkon BogasonLillomarka OL50.29+26.0320.11
9Jakob BellLillomarka OL52.25+27.5920.58
10Tor E HenriksenLillomarka OL53.54+29.2821.33

Damer C-løype

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Catarina NohrLillomarka OL32.3113.00
2Siri LarønningenLillomarka OL33.09+0.3813.15
3Vibeke HøstLillomarka OL37.01+4.3014.48
4Elin BrekkeLillomarka OL37.20+4.4914.56
5Selma Mestad HansenLillomarka OL44.56+12.2517.58
6Merete RørvikLillomarka OL50.09+17.3820.03
7Mari Anne HenriksenLillomarka OL53.55+21.2421.34
8Marit HartvedtLillomarka OL1.13.17+40.4629.18

Voksne Nybegynnere

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jorun JarpLillomarka OL21.1110.35

Barn Nybegynnere

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linus RudenLillomarka OL20.3710.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor