Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Skilbrei Ungdomssenter

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Skilbrei Ungdomssenter
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: tirsdag 23 mai 2017

A-lang menn

4 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torbjørn OsFørde IL34.278.36
2Gunnar GytriFørde IL35.32+1.058.53
3Ingar HalsSogndal IL39.10+4.439.47
4Edvin HelleFørde IL41.39+7.1210.24
5Harald HjellbrekkeFørde IL43.58+9.3110.59
6Kurt GrønliFørde IL52.06+17.3913.01
7Jostein FredlyFørde IL57.50+23.2314.27
8Johan MagerøyFørde IL1.16.47+42.2019.11
0Andre HaugsbøGaular ILdiskvalifisert
0Torodd OsFørde ILdiskvalifisert

A-lang kvinner

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Bodil RysteGaular ILdiskvalifisert

A-kort menn

3 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arthur HegrenesFørde IL49.1513.40
1Knut Even HoleFørde IL49.1513.40
3Vegar HoleFørde IL54.21+5.0615.05
4Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL55.56+6.4115.32

A-kort kvinner

3 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie DalingFørde IL54.0615.01
2Anja HoleFørde IL54.30+0.2415.08
3Dorte GytriFørde IL1.20.24+26.1822.20

C-løype menn

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon GrønliFørde IL25.0412.32
2Anders Os  MallasvikIL Tambarskjelvar28.00+2.5614.00
3Martin SkredeFørde IL32.18+7.1416.09
4Anders KvåleFørde IL40.04+15.0020.02
5Fredrik HaugsbøFørde IL1.10.58+45.5435.29
0Leifolav HagenFørde ILdiskvalifisert

C-løype kvinner

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brita Eilertsen GrønliFørde IL38.5419.27
2Gunhild Daling KorsøenFørde IL1.04.18+25.2432.09

N-løype menn

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Johan Husevåg-LobbenFørde IL28.2717.46
0Jørgen KorsøenFørde IL30.37+2.1019.08
0Lukas VeråsFørde IL25.0415.40

N-løype kvinner

1 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Aili Watne FlatlandFørde IL37.4323.34
0Ella R. HaugsbøGaular IL48.06+10.2330.03
0Eline HoløyvikGaular IL47.54+10.1129.56
0Tuva KapstadGaular IL34.1921.26
0Sol KlakeggFørde IL37.3723.30
0Alfred Daling KorsøenFørde IL1.09.39+31.5643.31
0Ann Kristin KusslidFørde IL43.36+5.5327.15
0Elisabeth KusslidFørde IL38.34+0.5124.06
0Natalie RåheimFørde IL38.34+0.5124.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor