Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Soleide

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Soleide
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 10 mai 2017

Førde IL

52 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Torbjørn OsA-lang menn (11)47.0911.16
1Trygve Nummedal OsA-kort menn (7)46.5816.15
1Anja HoleA-kort kvinner (3)55.3819.15
1Mari GrønliC-løype kvinner (2)1.08.3525.41
2Andreas HaugA-lang menn (11)52.30+5.2112.33
2Vegar HoleA-kort menn (7)56.30+9.3219.33
2Julie DalingA-kort kvinner (3)1.01.17+5.3921.12
2Sigurd Husevåg-LobbenC-løype menn (5)1.08.04+10.4525.29
2Brita Eilertsen GrønliC-løype kvinner (2)1.41.37+33.0238.03
3Gunnar GytriA-lang menn (11)53.36+6.2712.49
3Egil NestandeA-kort menn (7)58.39+11.4120.17
3Dorte GytriA-kort kvinner (3)1.58.16+1.02.3840.55
3Kenneth Husevåg-LobbenC-løype menn (5)1.08.10+10.5125.31
4Tor Christopher FinkA-lang menn (11)54.35+7.2613.03
4Knut Even HoleA-kort menn (7)1.04.37+17.3922.21
4Håkon GrønliC-løype menn (5)1.08.42+11.2325.43
5Asgeir ÅrdalA-lang menn (11)58.02+10.5313.53
5Lars Jørgen LeknesA-kort menn (7)1.09.01+22.0323.52
5Elias RavndalC-løype menn (5)1.21.02+23.4330.20
6Marius DalinA-lang menn (11)1.01.43+14.3414.45
6Rodmundur LidaA-kort menn (7)1.46.13+59.1536.45
9Harald HjellbrekkeA-lang menn (11)1.21.42+34.3319.32
10Johan MagerøyA-lang menn (11)1.33.06+45.5722.16
11Kurt GrønliA-lang menn (11)1.35.37+48.2822.52
Isak Lunde BrattebøN-løype menn (12)fullført
Jens ErikstadN-løype menn (12)fullført
Jakob L.  GilleshammerN-løype menn (12)fullført
Aron Rygg HalbrendN-løype menn (12)fullført
Birk HaugerN-løype menn (12)fullført
Mattis HaugerN-løype menn (12)fullført
Johan Husevåg-LobbenN-løype menn (12)fullført
Egil Ø KapstadN-løype menn (12)fullført
Sivert Ospehaug KjenesN-løype menn (12)fullført
Jørgen KorsøenN-løype menn (12)fullført
Jonatan RotnesN-løype menn (12)fullført
Kristian RotnesN-løype menn (12)fullført
Renate AngelsgaardN-løype kvinner (14)fullført
Nora N. AvedalN-løype kvinner (14)fullført
Maren BråtenN-løype kvinner (14)fullført
Maria HoffmanN-løype kvinner (14)fullført
Karoline Ospehaug KjenesN-løype kvinner (14)fullført
Eiril KlakeggN-løype kvinner (14)fullført
Sol KlakeggN-løype kvinner (14)fullført
Vårin KlakeggN-løype kvinner (14)fullført
Gunhild Daling KorsøenN-løype kvinner (14)fullført
Ann Kristin KusslidN-løype kvinner (14)fullført
Elisabeth KusslidN-løype kvinner (14)fullført
Kaia Litsheim LøkkebøN-løype kvinner (14)fullført
Sara Josefine RotnesN-løype kvinner (14)fullført
Natalie RåheimN-løype kvinner (14)fullført
0Fredrik HaugsbøA-kort menn (7)diskvalifisert
Ann Therese KusslidA-kort kvinner (3)utenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor