Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #4
Arrangørorganisasjon: Bækkelagets SK
Dato: onsdag 30 august 2017

A-L

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
5Hans ThetingH 17- (6)55.30+26.13

Bækkelagets SK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Jonas Fenne IngierdH 11-12 (6)9.34
3Håkon Meland-TangenH 40- (3)35.53+9.21
4Markus HirschH 11-12 (6)17.22+7.48
Julia Meland-TangenD -12N (12)17.35
Jonas HirschH -12N (13)15.27
Håkon Fenne IngierdH -12N (13)11.37
Viktor Meland-TangenH -12N (13)8.37
Simon RørvikH -12N (13)11.37
Helge KvåseH 13-16N (1)diskvalifisert

Driv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Åsmund JahrH 70- (4)44.59+7.31

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
4Richard Zeiner-GundersenH 50- (16)30.59+3.28

Kolbotn og Skimt OL

38 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Ingrid Lome-HagmanD 70- (4)37.12
1Marit VågsnesD 60- (3)27.24
1Håvard HarstadH 17- (6)29.17
1Bjørnar GammelsæterH 50- (16)27.31
1Sigrid Aaby MøretrøÅpen C (4)13.58
1Guro FrøsethD 11-12 (4)12.15
1Frode VigemyrÅpen B (2)32.50
1Lars-Evan PetterssonH 70- (4)37.28
2Clas SvantesonH 60- (3)27.26+1.42
2Sissel OlaisenD 70- (4)40.38+3.26
2Gunnar HarstadH 70- (4)41.52+4.24
2Sofie GammelsæterD 13-14 (4)12.16+2.01
2Kristin RoskifteD 40- (3)27.59+3.02
2Celine YtternesD 15-16 (3)28.50+7.35
2Joakim VigemyrÅpen B (2)45.41+12.51
2Bodil KlakeggD 60- (3)40.53+13.29
2Emilie RehnD 11-12 (4)17.15+5.00
3Anitha Kolberg OlsenD 60- (3)51.41+24.17
3Knut BjørkeloH 50- (16)29.23+1.52
3Hanna RehnD 13-14 (4)12.17+2.02
4Kolbjørn MegardH 70- (4)47.45+10.17
4Vilja StørksenD 11-12 (4)24.14+11.59
4Lars LeirenH 17- (6)38.14+8.57
7Erlend RehnH 50- (16)33.34+6.03
8Olav JohannesenH 50- (16)34.25+6.54
10Tor LahlumH 50- (16)37.58+10.27
12Bjørn Sverre GulheimH 50- (16)41.38+14.07
14John YtternesH 50- (16)54.06+26.35
Lea Leiren GüntherD -12N (12)20.30
Helene HarstadD -12N (12)21.13
Nora Haugen JelmerD -12N (12)20.32
Pernille KirstiansenD -12N (12)21.03
Susanne KvedalenD -12N (12)20.07
Leanna SlettvollD -12N (12)19.57
Sigurd OlaisenH -12N (13)16.43
Isabel HandstangerD 15-16 (3)diskvalifisert
Olav Bjørstad NordlieH 11-12 (6)diskvalifisert
Rolf HagmanH 70- (4)ikke startet
Henrik HarstadH -12N (13)diskvalifisert

Kårvåg IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Stig Hultgreen KarlsenH 60- (3)diskvalifisert

Måren OK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Andreas GjetangerH 13-14 (6)9.35
1Kine DirroD 17- (6)30.15
1Stein TurtumøygardH 60- (3)25.44
1Noor DirroD 13-14 (4)10.15
2Magnus EndresenH 13-14 (6)14.02+4.27
2Lars Petter EndresenH 40- (3)35.30+8.58Last ned GPS-spor i gpx-format
3Gro Hege LudvigsenD 50- (6)31.24+5.30
3Erlend Bjerknes FagerlidH 11-12 (6)12.45+3.11
4Mona StrandD 50- (6)32.25+6.31
4Unni BøhlerengenD 70- (4)50.35+13.23
4Luciana SvadsD 13-14 (4)15.14+4.59
4Simen R. JohansenH 13-14 (6)18.39+9.04
9Morten KarlsenH 50- (16)37.22+9.51
Malin GjetangerD -12N (12)12.18
Håvard EndresenH -12N (13)16.29
Mathias R. JohansenH -12N (13)22.53
Magnus Friedhelm KlavenessH 17- (6)diskvalifisert
Peter KlavenessH 50- (16)diskvalifisert
Hege R. JohansenD 17- (6)diskvalifisert
Linn Mei WaalerD 17- (6)ikke startet

Norges Bank

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Vera Telje SjølieD 70- (4)49.25+12.13

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Ingvild Maalen JohansenD 17- (6)33.43+3.28

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Morten TangenH 17- (6)35.17+6.00

Oppsal Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Tina KallesonD 15-16 (3)21.15
2Dan Erik KallesonÅpen C (4)18.41+4.43
2Jakob A. GjedeboH 11-12 (6)10.01+0.27Last ned GPS-spor i gpx-format

Sentrum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
6Gløer WinsvoldH 50- (16)31.55+4.24

Ås-NMBU Orientering

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Wendy FjellstadD 40- (3)24.57
1Jo Inge FjellstadH 40- (3)26.32
1May Bente BrurbergD 50- (6)25.54
1Nils TveiteH 15-16 (1)28.22
2Ina Catharina StorrønningD 17- (6)33.22+3.07
2Sille WinsnesD 50- (6)27.32+1.38
2Ivar MaalenH 50- (16)28.05+0.34
3Jakob K. NielsenÅpen C (4)35.00+21.02
3Camilla LundqvistD 11-12 (4)18.39+6.24
3Anne NilsenD 40- (3)30.00+5.03
3Trygve LillehammerH 13-14 (6)16.48+7.13
3Arturs PutninsH 17- (6)35.37+6.20
4Goro Tillerås UrsetD 17- (6)54.53+24.38
4Vegard GaustadÅpen C (4)35.38+21.40
5Anders Bredal-AndersenH 13-14 (6)18.49+9.14
5Ingrid TveiteD 50- (6)37.39+11.45
5Sondre LundqvistH 11-12 (6)18.36+9.02
5Gunnar TengeH 50- (16)31.40+4.09
6Ellen Christine KorenD 50- (6)41.08+15.14
6Matz Arthur Ryen AalerudH 13-14 (6)28.43+19.08
11Eirik NordhagenH 50- (16)41.35+14.04
13Vincent EijsinkH 50- (16)52.46+25.15
15Thor Ivar GangnæsH 50- (16)1.11.06+43.35
Astri Bredal-KnutsenD -12N (12)17.06
Alvild HelandsjønD -12N (12)13.01
Wiel MarieD -12N (12)15.33
Akvile PetrakovaD -12N (12)11.57
Arimantas BelousovasH -12N (13)13.07
Martin K. NielsenH -12N (13)28.10
Kristoffer RafaelsenH -12N (13)10.06
Jens StoraunetH -12N (13)20.15
Sigurd StoraunetH -12N (13)10.01
Mari Brøndbo DahlD 17- (6)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor