Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #4
Arrangørorganisasjon: Bækkelagets SK
Dato: onsdag 30 august 2017

D 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL12.15
2Emilie RehnKolbotn og Skimt OL17.15+5.00
3Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering18.39+6.24
4Vilja StørksenKolbotn og Skimt OL24.14+11.59

D 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Noor DirroMåren OK10.15
2Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL12.16+2.01
3Hanna RehnKolbotn og Skimt OL12.17+2.02
4Luciana SvadsMåren OK15.14+4.59

D 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tina KallesonOppsal Orientering21.15
2Celine YtternesKolbotn og Skimt OL28.50+7.35
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kine DirroMåren OK30.15
2Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering33.22+3.07
3Ingvild Maalen JohansenNTNUI33.43+3.28
4Goro Tillerås UrsetÅs-NMBU Orientering54.53+24.38
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Hege R. JohansenMåren OKdiskvalifisert
Linn Mei WaalerMåren OKikke startet

D 40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering24.57
2Kristin RoskifteKolbotn og Skimt OL27.59+3.02
3Anne NilsenÅs-NMBU Orientering30.00+5.03

D 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering25.54
2Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering27.32+1.38
3Gro Hege LudvigsenMåren OK31.24+5.30
4Mona StrandMåren OK32.25+6.31
5Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering37.39+11.45
6Ellen Christine KorenÅs-NMBU Orientering41.08+15.14

D 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL27.24
2Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OL40.53+13.29
3Anitha Kolberg OlsenKolbotn og Skimt OL51.41+24.17

D 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL37.12
2Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL40.38+3.26
3Vera Telje SjølieNorges Bank49.25+12.13
4Unni BøhlerengenMåren OK50.35+13.23

H 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK9.34
2Jakob A. GjedeboOppsal Orientering10.01+0.27 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK12.45+3.11
4Markus HirschBækkelagets SK17.22+7.48
5Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering18.36+9.02
Olav Bjørstad NordlieKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas GjetangerMåren OK9.35
2Magnus EndresenMåren OK14.02+4.27
3Trygve LillehammerÅs-NMBU Orientering16.48+7.13
4Simen R. JohansenMåren OK18.39+9.04
5Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering18.49+9.14
6Matz Arthur Ryen AalerudÅs-NMBU Orientering28.43+19.08

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering28.22

H 17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL29.17
2Morten TangenOK Moss35.17+6.00
3Arturs PutninsÅs-NMBU Orientering35.37+6.20
4Lars LeirenKolbotn og Skimt OL38.14+8.57
5Hans ThetingA-L55.30+26.13
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OKdiskvalifisert

H 40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering26.32
2Lars Petter EndresenMåren OK35.30+8.58 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Håkon Meland-TangenBækkelagets SK35.53+9.21

H 50-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL27.31
2Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering28.05+0.34
3Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL29.23+1.52
4Richard Zeiner-GundersenFossum IF30.59+3.28
5Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering31.40+4.09
6Gløer WinsvoldSentrum OK31.55+4.24
7Erlend RehnKolbotn og Skimt OL33.34+6.03
8Olav JohannesenKolbotn og Skimt OL34.25+6.54
9Morten KarlsenMåren OK37.22+9.51
10Tor LahlumKolbotn og Skimt OL37.58+10.27
11Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering41.35+14.04
12Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL41.38+14.07
13Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering52.46+25.15
14John YtternesKolbotn og Skimt OL54.06+26.35
15Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering1.11.06+43.35
Peter KlavenessMåren OKdiskvalifisert

H 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Stein TurtumøygardMåren OK25.44
2Clas SvantesonKolbotn og Skimt OL27.26+1.42
Stig Hultgreen KarlsenKårvåg ILdiskvalifisert

H 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL37.28
2Gunnar HarstadKolbotn og Skimt OL41.52+4.24
3Åsmund JahrDriv IL44.59+7.31
4Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL47.45+10.17
Rolf HagmanKolbotn og Skimt OLikke startet

D -12N

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering17.06
Malin GjetangerMåren OK12.18
Lea Leiren GüntherKolbotn og Skimt OL20.30
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL21.13
Alvild HelandsjønÅs-NMBU Orientering13.01
Nora Haugen JelmerKolbotn og Skimt OL20.32
Pernille KirstiansenKolbotn og Skimt OL21.03
Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OL20.07
Wiel MarieÅs-NMBU Orientering15.33
Julia Meland-TangenBækkelagets SK17.35
Akvile PetrakovaÅs-NMBU Orientering11.57
Leanna SlettvollKolbotn og Skimt OL19.57

H -12N

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Arimantas BelousovasÅs-NMBU Orientering13.07
Håvard EndresenMåren OK16.29
Jonas HirschBækkelagets SK15.27
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK11.37
Mathias R. JohansenMåren OK22.53
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK8.37
Martin K. NielsenÅs-NMBU Orientering28.10
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL16.43
Kristoffer RafaelsenÅs-NMBU Orientering10.06
Simon RørvikBækkelagets SK11.37
Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering20.15
Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering10.01
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Helge KvåseBækkelagets SKdiskvalifisert

Åpen B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL32.50
2Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL45.41+12.51

Åpen C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL13.58
2Dan Erik KallesonOppsal Orientering18.41+4.43
3Jakob K. NielsenÅs-NMBU Orientering35.00+21.02
4Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering35.38+21.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor