Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusell Nord-Rogaland - NK3 - Stemmen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusell Nord-Rogaland - NK3 - Stemmen
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 30 mai 2017

H Lang

5 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar MartinsenVikebygd IL1.10.1312.46
2Ivar KvaleHaugesund IL Orientering1.14.34+4.2113.33
0Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
0Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H Mellom

3 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore AlneHaugesund IL Orientering27.139.04
2Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering29.19+2.069.46
3Jostein BaustadHaugesund IL Orientering34.32+7.1911.30
4Kjetil FiskåSveio OL - Orientering36.20+9.0712.06
5Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering38.52+11.3912.57
6Frode NystedHaugesund IL Orientering41.20+14.0713.46
7Sigved GramstadHaugesund IL Orientering41.44+14.3113.54
8Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering44.57+17.4414.59
9Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orientering49.13+22.0016.24
10Harald SteinslandVikebygd IL1.01.25+34.1220.28
0Victor RingdalHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D Mellom

3 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering41.1713.45
2Anne TofteHaugesund IL Orientering46.15+4.5815.25
3Anita SælevikHaugesund IL Orientering48.46+7.2916.15
4Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL53.25+12.0817.48
5Britt RameckersHaugesund IL Orientering54.30+13.1318.10
6Andrea DrangsholtKristiansand OK55.57+14.4018.39
7Tonje Hausberg BjergaVikebygd IL1.00.17+19.0020.05
0Mari Hjelmtveit FjeldheimHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
0Sara HetlandHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
0Hanna LindtnerHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
0Tiril OlaussenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
0Thea Hovda OlsenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Selma SteinsvågHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H -16K

1 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering14.278.01
2Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering16.24+1.579.06
3Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering16.51+2.249.21
4Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering26.18+11.5114.36
5Lars WikstrømHaugesund IL Orientering27.36+13.0915.20
0Elias EngesliHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
0Emil EngesliHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
0Johan LundegaardHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
0Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D -16K

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Jakobsen ÅsheimHaugesund IL Orientering28.0615.36

H Ny

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Benjamin Rasmussen AndersenHaugesund IL Orientering28.0917.35
0Eirik EngesliHaugesund IL Orientering24.0715.04
0Even EngesliHaugesund IL Orientering18.1011.21
0Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering18.3111.34
0Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering24.2715.16
0Adrian Edward Maximilian RingdalHaugesund IL Orientering30.56+2.4719.20

D Ny

1 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering22.4314.11
0Nora HafsahlHaugesund IL Orientering33.46+11.0321.06
0Irene HolmeHaugesund IL Orientering26.56+4.1316.50
0Rikke KristiansenHaugesund IL Orientering28.36+5.5317.52
0Ine H. OlsenHaugesund IL Orientering29.28+6.4518.25
0Alma TorvestadHaugesund IL Orientering28.47+6.0417.59
0Madelin VaageHaugesund IL Orientering33.41+10.5821.03
0Therese Sandvik VesteHaugesund IL Orientering29.35+6.5218.29
0Ann Marie ØklandHaugesund IL Orientering28.02+5.1917.31

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor