Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-cup 10 Skavelva

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-cup 10 Skavelva
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: torsdag 24 august 2017

N-løype

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
2Kasper HolmøyNordreisa IL12.24
3Anton BreivikEgen17.32
4Onni VierinenIL BUL-Tromsø26.49
Julian HaagensenIL BUL-Tromsøfullført
Piko VierinenIL BUL-Tromsøfullført

C-løype

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil VierinenIL BUL-Tromsø30.12
2Ingrid SkredeVTI47.37+17.25
3Jens BreivikEgen52.30+22.18
4Eetu VierinenIL BUL-Tromsø54.36+24.24
5Sigurd StormoEgen57.30+27.18
6Luis VillegasEgen1.00.15+30.03

AK-løype

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Klara GraversenIL BUL-Tromsø35.56
2Anna KarlquistIL BUL-Tromsø39.41+3.45
3Inga Waage MikalsenEgen44.17+8.21
4Svein R. OfstadIL BUL-Tromsø44.33+8.37
5Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsø53.58+18.02
6Mikael HarjuEgen56.54+20.58
7Halldis ValestrandIL BUL-Tromsø1.07.15+31.19
8Thomas SjöbergEgen1.20.47+44.51
9Nora SjöbergEgen1.20.49+44.53
10Jens Munch-EllingsenEgen1.34.58+59.02
Bård JørgensenIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Einar MjølhusIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Bernt TollefsenGeoformbrutt

AL-løype

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø29.44
2Daniel SkjønsfjellNordreisa IL31.52+2.08
3Mats LundinIL BUL-Tromsø37.12+7.28
4Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø37.52+8.08
5Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø38.42+8.58
6Hans M. VaengSørreisa OL39.34+9.50
7Torun AnkjellNordreisa IL41.09+11.25
8Anne UrsetIL BUL-Tromsø41.21+11.37
9Ole-Martin FuskevågIL BUL-Tromsø42.11+12.27
10Runar JohansenIL BUL-Tromsø43.46+14.02
11Juha VierinenIL BUL-Tromsø44.40+14.56
12Stein Olav SkrøvsethIL BUL-Tromsø45.40+15.56
13Torunn BirkenesØvrebø IL47.26+17.42
14Rune GraversenIL BUL-Tromsø48.20+18.36
15Ingvild OfstadIL BUL-Tromsø48.25+18.41
16Ingrid J. StænEgen48.43+18.59
16Ola BratlieIL BUL-Tromsø48.43+18.59
18Øyvind UndstadIL BUL-Tromsø48.45+19.01
19Bengt HaugenIL BUL-Tromsø49.54+20.10
20Siri K. EngstadIL BUL-Tromsø55.26+25.42
21Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø1.02.56+33.12
Katrine BegtrupOK Pan Århusdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor