Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørmarkstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sørmarkstafetten
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 11 mai 2017

Antilope

10 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stavanger Orienteringsklubb 638.11
1. Kjetil Wirak13.583+2.0913.583+2.09
2. May Melding13.294+3.2627.274+1+3.05+0.56
3. Johan Christie Ørke10.44138.111-3
2Sandnes IL 941.57+3.46
1. Sunniva Omdal15.555+4.0615.555+4.06
2. Sturle Omdal10.562+0.5326.513-2+2.29-1.37
3. Sunniva Omdal15.063+4.2241.572-1+3.46+1.17
3Stavanger Orienteringsklubb 745.28+7.17
1. Øyvind Rummelhoff12.322+0.4312.322+0.43
2. Stian Rummelhoff11.503+1.4724.221-1-0.43
3. Irene Rummelhoff21.067+10.2245.283+2+7.17+7.17
4Stavanger Orienteringsklubb 147.04+8.53
1. Johan Christie Ørke11.49111.491
2. Henrik Wadel16.126+6.0928.015+4+3.39+3.39
3. Sara Nystrøm Olsen19.036+8.1947.044-1+8.53+5.14
5Stavanger Orienteringsklubb 550.29+12.18
1. Wenche Margrethe Sæbbø16.336+4.4416.336+4.44
2. Hans Christian Granly Falkenberg10.03126.362-4+2.14
3. Svein Glendrange23.538+13.0950.295+3+12.18+10.04
6Stavanger Orienteringsklubb 850.51+12.40
1. Øystein Amundrud16.497+5.0016.497+5.00
2. Emma S. Risa20.069+10.0336.556-1+12.33+7.33
3. Stein Arne Olsen13.562+3.1250.5160+12.40+0.07
7Stavanger Orienteringsklubb 452.58+14.47
1. Ivar Johan Larsen22.328+10.4322.328+10.43
2. Dina Falkenberg Torgersen14.285+4.2537.007-1+12.38+1.55
3. Vilde Margrethe Sæbbø15.584+5.1452.5870+14.47+2.09
8Stavanger Orienteringsklubb 211.06.54+28.43
1. Knut Feldmann15.484+3.5915.484+3.59
2. Margrethe Almsdal34.0110+23.5849.4910+6+25.27+21.28
3. Helge Risa17.055+6.211.06.548-2+28.43+3.16
9Stavanger Orienteringsklubb 31.10.39+32.28
1. Haldis Glendrange26.129+14.2326.129+14.23
2. Brit Vivian Meling19.508+9.4746.028-1+21.40+7.17
3. Turid Nystrøm24.3710+13.531.10.399+1+32.28+10.48
10Stavanger Orienteringsklubb 21.11.26+33.15
1. Elisabeth Christie Ørke27.2410+15.3527.2410+15.35
2. Elise S. Risa19.337+9.3046.579-1+22.35+7.00
3. Tone Cecilie Nystrøm24.299+13.451.11.2610+1+33.15+10.40

Gepard

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stavanger Orienteringsklubb 1158.08
1. Klara Espedal Simonsen18.58118.581
2. Åsne Myklebost21.15140.1310
3. Peter Sæbbø17.55158.0810
2Stavanger Orienteringsklubb 121.28.00+29.52
1. Birk Vatland19.302+0.3219.302+0.32
2. Birk Malmberg45.412+24.261.05.1120+24.58+24.26
3. Vetle Myhre22.492+4.541.28.0020+29.52+4.54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor