Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Åpen 25-mannatest

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Åpen 25-mannatest
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: tirsdag 26 september 2017

30 min A

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fredrik EliassonHalden SK30.50
2Erik AxelssonHalden SK31.43+0.53
3Niels Christian HellerudHalden SK32.52+2.02
4Tore SandvikHalden SK33.28+2.38
5Elias Bäcklund EkvallHalden SK33.35+2.45
6Øyvind HelgerudHalden SK33.40+2.50
7Joacim CarlssonHalden SK33.43+2.53
8Andreas JohanssonHalden SK33.59+3.09
9Mats NordbrødenHalden SK35.30+4.40
10Andrei ZhuravlevHalden SK36.59+6.09
11Kjetil BjørloHalden SK37.28+6.38
12Lacho IlievHalden SK37.30+6.40
13Sigurd Myhre AndreassenHalden SK37.43+6.53
14Matthieu PuechIFK Göteborg39.58+9.08
15Øyvind StoksethHalden SK44.25+13.35
16Erlend BrendstuenHalden SK52.12+21.22
Jonatan AuneHalden SKdiskvalifisert
Alexander Skaug YtterbølHalden SKdiskvalifisert
August Asheim BirkelandHalden SKikke startet

25 min A

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristina YakubkinaLillomarka OL29.28
2Eva JurenikovaHalden SK29.54+0.26
3Jo ShepherdHalden SK30.04+0.36
4Iliana IlievaHalden SK31.02+1.34
5Bodil HelgerudHalden SK33.03+3.35
6Geir TorgersenHalden SK37.42+8.14
7Frauke Schmitt GranHalden SK40.58+11.30
8Jens Erik MjølnerødHalden SK46.22+16.54
Jakob TorgersenHalden SKikke startet

20 min C

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK16.40
2Runa Lien BackstrømHalden SK17.11+0.31
3Karoline AuneHalden SK17.16+0.36
4Hedda Raadal BjørloHalden SK18.41+2.01
5Marielouise Schmitt GranHalden SK19.26+2.46
6Sigurd Saxe SandvikHalden SK20.19+3.39
7Marie Lien BackstrømHalden SK24.12+7.32
8Bjørn BrækkeHalden SK24.49+8.09
9Randi Brevik AuneHalden SK25.26+8.46
10Elias ThoresenHalden SK35.46+19.06
11Eilert juvkam KristiansenHalden SK38.07+21.27
Herman Lien BackstrømHalden SKikke startet

Nybegynnere

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SKikke startet
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor