Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørløp dag 2 Fellesstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørløp dag 2 Fellesstart
Arrangørorganisasjon: OK Sør
Dato: søndag 22 april 2018

Birkenes IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Asgeir Reiersen JensenH 21- (15)59.57+16.19
14Steinar AasH 21- (15)1.22.52+39.14

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Widar Taxth LølandH 70- (2)35.40

IK Grane Arendal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Even FossumH 17-20 (3)46.35
2Magnus FossumH 15-16 (6)33.25+3.09
2Amalie RingvollD 13-14 (3)33.18+0.30
3Geir Jonny RingvollH 45- (9)35.49+8.17
Egil FossumH 45- (9)diskvalifisert

IL Imås

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kari Timenes LaugenD 70- (2)34.58
1Øyvin SimonsenH 65- (2)34.51
1Jan Petter LaugenH 75- (3)38.31

IL Tyrving

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Are KristiansenH 45- (9)27.32
0Ådne SkjærsteinH 15-16 (6)diskvalifisert

IL Vindbjart

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Arild TelstøH 75- (3)ikke startet

Kristiansand OK

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Christiane Ruud BøckmanD 17-20 (1)37.53
1Marianne AndersenD 21- (3)35.53
1Siri Thortveit MyhreD 35- (1)42.45
1Simon Beckmann KristiansenH 15-16 (6)30.16
1Vegard DanielsenH 21- (15)43.38
1Jack BjørnsenH 55- (4)30.28
1Adriana EikD 17-B (3)1.01.56
1Odd Kristian Hagen MyreH 15-16B (1)47.05
1John HansenH 60- (1)26.55
2Marius AurebekkH 21- (15)45.33+1.55
2Roar MyhreH 35- (2)1.01.28+4.16
2Oluf BøckmanH 55- (4)31.50+1.22
2Hildegunn R. BøckmanD 17-B (3)1.26.59+25.03
2Benedicte BeckmannD 45- (2)34.55+1.52
3Erlend Odd BergeH 15-16 (6)35.06+4.50
3John RundeH 17-20 (3)48.57+2.22
3Håvard Wedege IrgensH 21- (15)46.32+2.54
3Tina BoothD 13-14 (3)47.50+15.02
4Glenn Ager-WickH 45- (9)36.27+8.55
4Dag MoeH 55- (4)37.56+7.28
6Håvar Birkeland StormoenH 21- (15)56.15+12.37
6Harald EikH 45- (9)38.58+11.26
7David RundeH 21- (15)57.08+13.30
7Thorbjørn VærpH 45- (9)41.07+13.35
8Kristian PyttenH 21- (15)57.24+13.46
12Ørjan Svaland AasH 21- (15)1.05.34+21.56
15Henrik Svaland AasH 21- (15)1.29.23+45.45
Trygve Børte NomelandH 15-16 (6)diskvalifisert
Brage TakleH 15-16 (6)diskvalifisert
Bart VergeylenH 17-B (1)diskvalifisert
Linn Carina DalandD 35- (1)ikke startet
Vetle Elias LynnebakkenH 17-20 (3)ikke startet
Sebastian DalandH 21- (15)ikke startet

Oddersjaa SSK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Siri ØkstadD 60- (1)34.38
2Ole Gunnar Lund JensenH 17-20 (3)46.41+0.06
2Dagfinn HaarrH 65- (2)35.31+0.40
3Per W. TorgersenH 55- (4)36.42+6.14
8Jon Terje EkelandH 45- (9)43.17+15.45

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Hartald WibyeH 75- (3)diskvalifisert

OK Sør

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gudveig JørundlandD 75- (1)1.00.38
2Einar JørundlandH 75- (3)1.01.12+22.41
Fredrik Hennig LundeH 11-12Nikke startet
Magnus Hennig LundeH 11-12Nikke startet

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Juha VienaH 21- (15)1.12.41+29.03
Sunniva VienaD 13-16Cikke startet
Aud Kjersti Dalset VienaD 17-Cikke startet

Søgne og Songdalen OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Astrid WhiteD 13-14 (3)32.48
2Christina WhiteD 21- (3)49.40+13.47
2Else-Margrethe BredlandD 70- (2)1.00.47+25.49
2Tore BerntsenH 70- (2)39.15+3.35
3Irene Beate Øhrn ArnevikD 21- (3)54.00+18.07
5Leiv-Terje ArnevikH 21- (15)53.26+9.48
11Ståle ThortveitH 21- (15)1.02.18+18.40
Selma WhiteD 11-12ikke startet

Torridal IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Bente MestadD 55- (2)33.56
2Knut AurebekkH 45- (9)33.38+6.06
2Mette MestadD 55- (2)34.30+0.34
9Jostein MoeH 21- (15)57.41+14.03
Ingunn GåsværD 17-B (3)diskvalifisert

Vegårshei IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Geir BråtenH 35- (2)57.12
1Arnhild U. BråtenD 45- (2)33.03
4Anders VestølH 21- (15)52.58+9.20
5Ole Petter VestølH 45- (9)38.07+10.35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor