Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørløp dag 2 Fellesstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørløp dag 2 Fellesstart
Arrangørorganisasjon: OK Sør
Dato: søndag 22 april 2018

D 11-12

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Selma WhiteSøgne og Songdalen OKikke startet

D 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK32.48
2Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering33.18+0.30
3Tina BoothKristiansand OK47.50+15.02

D 13-16C

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sunniva VienaRingerike OLikke startet

D 17-B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Adriana EikKristiansand OK1.01.56
2Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK1.26.59+25.03
Ingunn GåsværTorridal ILdiskvalifisert

D 17-C

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Aud Kjersti Dalset VienaRingerike OLikke startet

D 17-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK37.53

D 21-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne AndersenKristiansand OK35.53
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK49.40+13.47
3Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK54.00+18.07

D 35-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siri Thortveit MyhreKristiansand OK42.45
Linn Carina DalandKristiansand OKikke startet

D 45-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arnhild U. BråtenVegårshei IL33.03
2Benedicte BeckmannKristiansand OK34.55+1.52

D 55-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bente MestadTorridal IL33.56
2Mette MestadTorridal IL34.30+0.34

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siri ØkstadOddersjaa SSK34.38

D 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari Timenes LaugenIL Imås34.58
2Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1.00.47+25.49

D 75-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gudveig JørundlandOK Sør1.00.38

H 11-12N

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Fredrik Hennig LundeOK Sørikke startet
Magnus Hennig LundeOK Sørikke startet

H 15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK30.16
2Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering33.25+3.09
3Erlend Odd BergeKristiansand OK35.06+4.50
0Ådne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
Trygve Børte NomelandKristiansand OKdiskvalifisert
Brage TakleKristiansand OKdiskvalifisert

H 15-16B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK47.05

H 17-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Bart VergeylenKristiansand OKdiskvalifisert

H 17-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Even FossumIK Grane Arendal Orientering46.35
2Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK46.41+0.06
3John RundeKristiansand OK48.57+2.22
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKikke startet

H 21-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard DanielsenKristiansand OK43.38
2Marius AurebekkKristiansand OK45.33+1.55
3Håvard Wedege IrgensKristiansand OK46.32+2.54
4Anders VestølVegårshei IL52.58+9.20
5Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK53.26+9.48
6Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK56.15+12.37
7David RundeKristiansand OK57.08+13.30
8Kristian PyttenKristiansand OK57.24+13.46
9Jostein MoeTorridal IL57.41+14.03
10Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL59.57+16.19
11Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK1.02.18+18.40
12Ørjan Svaland AasKristiansand OK1.05.34+21.56
13Juha VienaRingerike OL1.12.41+29.03
14Steinar AasBirkenes IL1.22.52+39.14
15Henrik Svaland AasKristiansand OK1.29.23+45.45
Sebastian DalandKristiansand OKikke startet

H 35-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geir BråtenVegårshei IL57.12
2Roar MyhreKristiansand OK1.01.28+4.16

H 45-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Are KristiansenIL Tyrving27.32
2Knut AurebekkTorridal IL33.38+6.06
3Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering35.49+8.17
4Glenn Ager-WickKristiansand OK36.27+8.55
5Ole Petter VestølVegårshei IL38.07+10.35
6Harald EikKristiansand OK38.58+11.26
7Thorbjørn VærpKristiansand OK41.07+13.35
8Jon Terje EkelandOddersjaa SSK43.17+15.45
Egil FossumIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

H 55-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jack BjørnsenKristiansand OK30.28
2Oluf BøckmanKristiansand OK31.50+1.22
3Per W. TorgersenOddersjaa SSK36.42+6.14
4Dag MoeKristiansand OK37.56+7.28

H 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1John HansenKristiansand OK26.55

H 65-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvin SimonsenIL Imås34.51
2Dagfinn HaarrOddersjaa SSK35.31+0.40

H 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Widar Taxth LølandHisøy OK35.40
2Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK39.15+3.35

H 75-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Petter LaugenIL Imås38.31
2Einar JørundlandOK Sør1.01.12+22.41
Hartald WibyeOK Mossdiskvalifisert
Arild TelstøIL Vindbjartikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor