Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørløp dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørløp dag 1
Arrangørorganisasjon: OK Sør
Dato: lørdag 21 april 2018

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK34.59

D 11-12N

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Brors DamsgaardHisøy OK14.19
2Serina SnerthammerOddersjaa SSK15.11+0.52
3Hanna Brors DamsgaardHisøy OK18.12+3.53
4Julia Brors DamsgaardHisøy OK18.53+4.34

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK27.17

D 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sunniva VienaRingerike OL33.01

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tuva Krafft MyhrenHisøy OK50.49

D 15-16B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sara StrayKristiansand OK40.05
2Kristine NygårdBirkenes IL41.09+1.04
3Ingrid MosfjellBirkenes IL42.52+2.47

D 17-A kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Heidi Fidje AndersenOK Sør38.06
2Oda Lohne van der EyndenSøgne og Songdalen OK45.13+7.07

D 17-B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvild Møretrø FossøyØyestad IF allianse41.04
Adriana EikKristiansand OKdiskvalifisert

D 17-N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Grete HitreskogKristiansand OK26.21

D 21-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne AndersenKristiansand OK29.39
2Malin HaugeHisøy OK38.59+9.20
3Christina WhiteSøgne og Songdalen OK41.23+11.44
4Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK42.34+12.55
Janne BjorvandOddersjaa SSKdiskvalifisert

D 35-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering37.06
2Linn Carina DalandKristiansand OK41.22+4.16
3Marianne HaugeHisøy OK41.24+4.18

D 45-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Benedicte BeckmannKristiansand OK34.47
2Anne Marie EkelandOddersjaa SSK48.27+13.40
3Jorunn AarrestadNOTEAM49.03+14.16

D 55-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siri ØkstadOddersjaa SSK33.09
2Ragnhild HaldKristiansand OK35.13+2.04
Anne Karin RibeKristiansand OKikke startet

D60

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oddbjørg MoeKristiansand OK51.01

D 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari Timenes LaugenIL Imås31.27
2Anne Karin StigemoIL Imås46.09+14.42
3Signe HeivollSøgne og Songdalen OK52.59+21.32

D 75-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Liv HorntvedtIL Imås49.58

H 11-12N

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage BjorvandOddersjaa SSK14.28
2Henrik Fidjestad AndreasenOK Sør15.52+1.24
2Magnus  Hennig LundeOK Sør15.52+1.24
4Fredrik Hennig LundeOK Sør16.09+1.41

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Guttorm RosendahlIL Vindbjart34.58

H 15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ådne SkjærsteinIL Tyrving25.55
2Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK26.04+0.09
3Trygve Børte NomelandKristiansand OK31.36+5.41
4Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering33.11+7.16
5Erlend Odd BergeKristiansand OK40.21+14.26
Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OKdiskvalifisert
Brage TakleKristiansand OKdiskvalifisert

H 17-A kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Morten CowardOK Sør41.43

H 17-20

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1David RundeKristiansand OK31.07
2Even FossumIK Grane Arendal Orientering40.21+9.14
3Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK41.33+10.26
4John RundeKristiansand OK44.14+13.07
5Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK44.29+13.22
6Magnus MosfjellBirkenes IL47.49+16.42
Sebastian DalandKristiansand OKikke startet
Asgeir Reiersen JensenBirkenes ILikke startet

H 21-

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard DanielsenKristiansand OK23.14
2Håvard Wedege IrgensKristiansand OK25.03+1.49
3Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK27.27+4.13
4Jostein MoeTorridal IL27.35+4.21
5Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering28.07+4.53
6Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK30.11+6.57
7Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK30.48+7.34
8Stig DalsørenKristiansand OK31.52+8.38
9Jack BjørnsenKristiansand OK33.04+9.50
10Helge FossøyØyestad IF allianse36.17+13.03
11Svein SundeSøgne og Songdalen OK39.13+15.59
12Are KristiansenIL Tyrving39.28+16.14
13Henrik Svaland AasKristiansand OK39.49+16.35
14Per Olav NærestadIF Trauma39.55+16.41
15Jon Terje EkelandOddersjaa SSK41.10+17.56
16Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK43.39+20.25
Juha VienaRingerike OLdiskvalifisert
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OKikke startet
Sten Åge NygårdseterVegårshei ILikke startet

H 35-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Are KristiansenOK Sør34.42
2Glenn Ager-WickKristiansand OK41.20+6.38
3Bjørn StormoenBirkenes IL49.54+15.12
4Trygve LølandBirkenes IL55.55+21.13

H 45-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fred-Arne SivertsenKristiansand OK31.16
2Thorbjørn VærpKristiansand OK38.20+7.04
3Harald EikKristiansand OK39.15+7.59
4Egil FossumIK Grane Arendal Orientering41.39+10.23
5Einar Krafft MyhrenHisøy OK53.54+22.38

H 55-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind TorgersenKristiansand OK25.14
2Lars Peder VaajeMarnardal IL27.08+1.54
3Dag MoeKristiansand OK31.07+5.53
4Kristen RibeKristiansand OK33.01+7.47
5Tor LohneSøgne og Songdalen OK33.51+8.37
6Morten HulløenKristiansand OK36.41+11.27
7Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK38.48+13.34
8Harald WibyeOK Moss1.24.49+59.35

H 65-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagfinn HaarrOddersjaa SSK35.20
2Øystein HalvorsenKristiansand OK35.48+0.28
3Øyvin SimonsenIL Imås37.00+1.40
4Stein CowardOK Sør38.31+3.11
Jan Tore JørgensenOK Sørdiskvalifisert

H 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Widar Taxth LølandHisøy OK34.52
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H 75-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Petter LaugenIL Imås32.48
2Arild TelstøIL Vindbjart48.56+16.08
3Peter RosendahlIL Vindbjart1.15.09+42.21

H60

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1John HansenKristiansand OK24.14
2Per W. TorgersenOddersjaa SSK27.04+2.50
3Per LarsenKristiansand OK34.42+10.28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor