Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ni-Nitti-trening 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ni-Nitti-trening 2
Arrangørorganisasjon: Nittedal OL
Dato: torsdag 18 mai 2017

Klasser: Visa alla | SvartA | RødB | BlåC | GrønnN

Svart A

4 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne StaffNittedal OL49.1110.14
2Bjørn ÅmdalNittedal OL50.25+1.1410.30
3Johannes SkaarNittedal OL52.30+3.1910.56
4Gunnar RustadNittedal OL53.11+4.0011.04
5Mindagas LaukasFossum IF56.54+7.4311.51
6Ole Vegard LundestadNittedal Banquet Racers1.04.42+15.3113.28
7Stig PedersenNittedal OL1.04.57+15.4613.31

Rød B

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit B. EithunNittedal OL32.2910.09
2John Thomas PetersenNittedal OL36.59+4.3011.33
3Kari LundNittedal OL40.25+7.5612.37
4Lene ColquhounNittedal OL1.05.42+33.1320.31
Monica TrøanNittedal OLbrutt

Blå C

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Gløgård StensrudNittedal OL31.3515.02
2Madeleine Isabel Haug WoldNittedal OL1.00.23+28.4828.45
3Embrikt NordsethNittedal OL1.17.01+45.2636.40
4William L. Backe-SørensenNittedal OL1.20.51+49.1638.30
5Helene Korsmo WalskråNittedal OL1.21.27+49.5238.47
6Benjamin Korsmo WalskråNittedal OL1.21.29+49.5438.48
0Alfred Sæter RiiseNittedal OLdiskvalifisert

Grønn N

1 700 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Aleksander Backe SørensenNittedal OL44.0625.56
0Leni Isabel BråthenNittedal OL43.2625.32
0Erle Haukåsen StødleNittedal OL35.3820.57
0Elise HolmNittedal OL35.0520.38
0Simen Kjenseth GlendeNittedal OL34.5620.32
0Sverre Kjenseth GlendrangeNittedal OL55.59+11.5332.55
0Nora MøkkeljerdNittedal OL35.2320.48
0Tomine NordsethNittedal OL40.0623.35
0Nikolai RutleNittedal OL24.1414.15
0Kaja Staff-ValstadNittedal OL35.3820.57
0Ole Jakob TrøanNittedal OL34.4520.26
0Simen TrøanNittedal OL58.06+14.0034.10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor