Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltendilten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltendilten
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: lørdag 23 september 2017

D 21-

11 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tereza BohacovaTsjekkia4.20.3923.16

D 35-

11 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin JægerWing OK3.04.0616.26
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Oridiskvalifisert

D 45-

11 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Ori2.31.2013.30
2Irene SkiriBodø og Omegn IF Ori3.36.25+1.05.0519.19

D 55-

6 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Ori1.35.5715.28

D 65-

6 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Ori1.35.3515.25
2Lisbeth JordbruValnesfjord IL2.34.08+58.3324.51

H 13-14

4 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Ori40.329.12
2Benjamin August VikenTverlandet IL55.37+15.0512.38

H 15-16

6 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Esten S. KringhaugBodø og Omegn IF Ori1.15.0112.05
2Per HøivaagTverlandet IL1.20.44+5.4313.01

H19-20

15 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Ori3.15.3512.46

H 35-

15 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Matej BohacTsjekkia2.36.1510.12
2Amund BeitnesOK 772.44.13+7.5810.43

H 45-

15 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild HegrebergBodø og Omegn IF Ori2.35.5910.11
2Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Ori2.50.12+14.1311.07
3Jørn K RemloIL Siso3.16.20+40.2112.49
4Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Ori3.29.20+53.2113.40
5Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Ori3.35.14+59.1514.04
6Morten TjønndalBodø og Omegn IF Ori3.44.19+1.08.2014.39

H 55-

11 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar AanerødBodø og Omegn IF Ori2.10.2611.38
2Håkon B. BøBodø og Omegn IF Ori2.31.21+20.5513.30
3Geir MoenBodø og Omegn IF Ori2.53.09+42.4315.27
4Ingar SolbergOlderskog IL3.08.01+57.3516.47

H 65-

6 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per RekkedalBodø og Omegn IF Ori58.069.22
2Kjetil JordbruValnesfjord IL1.25.14+27.0813.44
3Jon ØveråsBodø og Omegn IF Ori3.00.47+2.02.4129.09

H 75-

6 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Ori1.28.5714.20
2Richard KringhaugValnesfjord IL1.45.04+16.0716.56

Trim 16 km

15 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thor Vidar Pedersen132LV2.35.3910.10
2Remi Olsen330 SKV3.01.30+25.5111.51
3Valter BullvågBodø og Omegn IF Ori4.15.07+1.39.2816.40
4Erlend BullvågBodø og Omegn IF Ori4.15.26+1.39.4716.41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor